! شكايت بخش خصوصي از يك تيم امنيتي ! || چاره چيست؟ ||

ممنونم از دوستان عزيز تر از جانم از عليرضاي عزيز از باربد عزيز و از طاهر عزيز ! ممنون از شما دوستان !

در مورد شيريني هم رو چشمام ! نمي دونم چي بايد شيريني بدم !

ولي در حال حاضر من 36 تا جي ميل دارم ! منتظرم كه اينوايتاش اكتيو شه !
اكتيو شد يكي يه دونه كادو ميدم به دوستان عزيزم ! و تمامي مجيد آنلايني ها !

نيكي جونم آي پي سرور رو پي ام بده يه اسكني كنم ! ببينم چي هست ! راستي مال كجا هست؟؟؟

در هر صورت من پايه ام ! فقط قرار حمله رو اينجا نذاريم چون احتمال سوء استفاده زياده .. بعد ميافته گردن من !

----------------------
محمد

rouhollah

Member
بيخيال خالي بند :lol: :lol: :lol:

ايكس شعره بابا باور نكنين

ميشه برگ حكم رو اتچ كني ببينيم

oxygenws

Active Member
سلام هکر شمال،
خوشحالم که اتفاقی برات نیفتاده.....
من از اول این بحث رو پیگیری می کردم، ولی چون ایده ای به ذهنم نرسید، چیزی نگفتم.
به دلیل موقعیت کاری ای که دارم (که خودت در جریانی) می خوام بدونم که متن شکایت طرف رو داری یا می تونی به دست بیاری؟! آیا همین شکایت رو می شه از یک شخص انجام داد یا نه؟! و ...
خلاصه اینکه اگر مثلا یه نفر (شناخته شده) همین مجید آنلاین رو هک کنه و البته طرف می تونه یه شخصیت حقوقی یا حقیقی داشته باشه، آیا امکان شکایت کردن ازش هست یا نه؟؟

خیلی ممنون.

پ.ن.: گوگل دیگه دعوت نامه فعال نمی کنه. هه هه هه، یه شیرینی یه دیگه بخواید :D

oxygenws گفت:
سلام هکر شمال،
خوشحالم که اتفاقی برات نیفتاده.....
من از اول این بحث رو پیگیری می کردم، ولی چون ایده ای به ذهنم نرسید، چیزی نگفتم.
به دلیل موقعیت کاری ای که دارم (که خودت در جریانی) می خوام بدونم که متن شکایت طرف رو داری یا می تونی به دست بیاری؟! آیا همین شکایت رو می شه از یک شخص انجام داد یا نه؟! و ...
خلاصه اینکه اگر مثلا یه نفر (شناخته شده) همین مجید آنلاین رو هک کنه و البته طرف می تونه یه شخصیت حقوقی یا حقیقی داشته باشه، آیا امکان شکایت کردن ازش هست یا نه؟؟

خیلی ممنون.

پ.ن.: گوگل دیگه دعوت نامه فعال نمی کنه. هه هه هه، یه شیرینی یه دیگه بخواید :D

ممنون از محبت و دلگرمي كه ايجاد كرديد اكسيژن عزيز !
والا من بند هاي شكايت رو عنوان كردن و قاضي هم تاييدشون كرده !
در مورد شكايت شما هم فكر مي كنم الان بشه كاري كرد ولي اينجا توضيح نميدم !
راستش از وقتي اين اتفاق برام افتاده با خيلي از بچه ها كه در اين زمينه دست دارن در ارتباط هستم ! به صورت قانوني نميشه كاري كرد ولي از طريق رايزني كه با اون افراد ميشه انجام داد ميشه طرف رو تا خيلي جاها كشوند و خيلي اذيتش كرد !
در ياهو مسنجر با من تماس بگير كامل راهنماييت مي كنم عزيزم !

والا در مورد گوگل هم بيلميرم اگه اكتيو نشه ! بچه ها بگن چه شيريني مي خوان بهشون تقديم كنن ! فقط دو چيز نخوان ! يكي اينكه آي دي هك كنم ! و دومي حال يكي رو بگيرم ! در بيقه ي موارد من نوكرشونم هستم !

[hr:35880501db]

:lol: :lol: :lol: :D :D آقاي ملاصدرا شما هم خوش باشيد جناب ! :lol: :lol: :lol: :D :D

پرتوان با روحي بزرگ
------------------------------------------------
محم ميرزاپي

oxygenws

Active Member
ممنون از محبت و دلگرمي كه ايجاد كرديد اكسيژن عزيز !
والا من بند هاي شكايت رو عنوان كردن و قاضي هم تاييدشون كرده !
در مورد شكايت شما هم فكر مي كنم الان بشه كاري كرد ولي اينجا توضيح نميدم !
راستش از وقتي اين اتفاق برام افتاده با خيلي از بچه ها كه در اين زمينه دست دارن در ارتباط هستم ! به صورت قانوني نميشه كاري كرد ولي از طريق رايزني كه با اون افراد ميشه انجام داد ميشه طرف رو تا خيلي جاها كشوند و خيلي اذيتش كرد !
در ياهو مسنجر با من تماس بگير كامل راهنماييت مي كنم عزيزم !
مرسی، ممنون به خاطر توضیحاتت. چشم، تو یاهو مزاحمت می شم.

والا در مورد گوگل هم بيلميرم اگه اكتيو نشه ! بچه ها بگن چه شيريني مي خوان بهشون تقديم كنن ! فقط دو چيز نخوان ! يكي اينكه آي دي هك كنم ! و دومي حال يكي رو بگيرم ! در بيقه ي موارد من نوكرشونم هستم !
شوخی کردم. فکر کنم اگه دادگاه تو رو به اعدام محکوم می کرد بهتر بود تا بخوای به ۱۳ هزار نفر شیرینی بدی :lol:

موفق و پیروز باشی
امید

سلام بعد از چندين روز يعني 1 هفته دوباره اومديم !

چه خبر ما نبوديم ؟؟؟

راستي اكسيژن جون منتظرت بودم ! چرا تماس نگرفتي !؟!؟

--------------
محمد

oxygenws

Active Member
شرمنده عزیز، add ات کردم، ولی ظاهرا شما منو add نکردی!!!‌
اگر پیام add منو ندیدی، برسون که دوباره add کنم.

سلام اميد جان !

نه عزيزم ! پيغامي به من نرسيد !

من اكسيژن ـ كام رو اد كردم ! هميني كه رو فروم داري !

اگر آي دي ديگه اي داري . بگو كه اد كنم ! و در خدمت شما دوست عزيز باشم !

خلاصه شما اينجا حق آب و گل داري !

راستي پي اچ پي 5 رو تبريك ميگم !

به خدا اصلا وقت ندارم ! ولي مشغول نوشتن يك مقاله ي توپ هستم ! قسمت مقالات سايتت رو هم راه بنداز ! كه در خدمت باشيم !

شاد باشي - منتظرتم !
---------------------------------
محمد

oxygenws

Active Member
سلام :)
پیغام شما رسید و من ادتون کردم اکسپت کردم! ممنون :)
آی دی یه دیگه دارم، به هر حال --مجبورم-- با اون آی دی دیگه ام با یاهو چت کنم!!!!

ممنون به خاطر تبریکت :D خودم کلی حال می کنم که PHP5 نصب کردم :) تا الان هیج جای ایرانی هم ندیدم نصب کرده باشه :) (شرمنده، ولی معمولا ادمین ها گاگولند، مثل خودم)

چشم عزیز و ممنون، راستش دارم کم کم متمایل می شم نسخهء دوم سایتم رو با تجربیات ۹ ماه! گذشته متولد کنم :) (برداشت بد ممنوع) یک کمی دارم روش فکر می کنم، ان شا الله چندین بخش که الان به نظرم زاید میاد رو حذف می کنم و چندین بخش رو تکمیل :)

ممنون، موفق باشی، امید

اميد جان منم آف رو گرفتم و اون آي دي باحالت رو اد كردم !

در ورد پي اچ پي هم والا چه عرض كنم نمي خوام بچه ها رو زير سپوال ببرم ولي انصافا گوش شيطون كر برو بچ ادمين خيلي كم به اين مساپل مي پردازم !

مجبورم نام ببرم تا اينكه لا اقل يه تلنگري بخوره !

آقا سايت ما به خاطر اينكه آقا فرهاد (اصغرزاده رو ميگم ) (گلوريا) (آرتا هاست) رفيق ما هست گذاشتيمش رو هاست ايشون باشه !

رو اين حساب كه فرهاد خان كارش بد نيست !

2 فرداي ديگه چند تا باگ پيدا شد رو ماي ادمين .. فروم سايت ديفيس شد ! گفتيم فرهاد خان اينو برو آپديت كن !

گفت من نمي دونم ما بهترين خدمات رو داريم ! گفتم بنده خدا تو بلاگت داره از ام تي استفاده ميكنه راحت مياد پايين ها !

گفت ميل بزن رسيدگي مي كنيم !
ميل زديم نشد كه نشد !
اين شد ماجراي ما ! : ))))))))

خلاصه اينطوري !!!

البته من جسارتي به فرهاد خان نمي كنم ها ولي اگر اينو مي خونه يا به گوشش رسيد لطف كنه سرور رو يه تكوني بده : )))))))))))))

بگذريم !

در مورد تولد نسخه ي دوم هم كار جالبي هست ولي بپا دو قلو از كار در نياد ! يه فروم تخصصي براي بررسي سرور ها بذاري خيلي عالي ميشه و بحث مقالات رو هم راه بندازي !

خلاصه اينطوريا !

شاد باشي
--------------------
محمد

روح ... جان شما درست مي فرمايي !

تشكر از تذكرات مفيد شما !

اميد بابا تو كي هستي؟؟؟؟

----------------
محمد

sirvan

Member
هک میکنی؟ باگ هم میدی؟؟ آقای ادمین هم زرنگتره؟؟؟
خوب معلومه که لرز هم بکنی!
من نمیدونستم قانون پی این مسائل رو هم میگیره!
حالا چطوری هک شد؟ SQL&Microsoft BUG
دادگاه چی شد؟

NorTh HaCkeR گفت:
[hr:27ded0abc1]

:lol: :lol: :lol: :D :D آقاي ملاصدرا شما هم خوش باشيد جناب ! :lol: :lol: :lol: :D :D

پرتوان با روحي بزرگ
------------------------------------------------
محم ميرزاپي

اقا من تو اين ماجرا نسيتم ولي ميخوام بدونم منظرتون از اين يك تيكه چي بود؟؟(كنجكاوي)

سيروان جون مثل اينكه خيلي دير رسيدي ! خوشبختانه به خير گذشت !

ملاصدراي عزيز بنده هم منظور خاصي ندارم !

مگه بده آدم براي دوستش ارزوي خوش بودن كنه؟؟؟

-------------
محمد

جدیدترین ارسال ها

بالا