بی بی کد شرکت

HR3D

کاربر فعال
با سلام دوباره ، جدید ترین کارم
بیشتر مدل های آماده ی کار برای Archmodel های Evermotion هست و من بیشتر کار ها رو برای تمرین نور پردازی و طبیعی بودنو متربال میزنم و استفاده از مدل آماده رو اشتباه نمیدونم چون اگر بخواهیم بک کار معماری رو زود تحویل بدیم میتونیم به راحتی از مدل آماده استفاده کنیم ، بگذریم بریم سراغ رندر :)

[MIUC]W1315440456[/MIUC]

نرم افزار ها : | 3ds Max 2014 | V.ray Plugin |

پیوست ها

• Working Company.RGB_color.jpg
    Working Company.RGB_color.jpg
    334.1 کیلوبایت · بازدیدها: 29

madmaster_3d

Well-Known Member
حمید جان اگر هدفت نور بوده که تاریکه یکمی. به نظرم با فتوشاپ همیشه کارهات رو بهترشون کن.نتیجه از این رو به اون رو میشه . من فوضولی کردم با اجازت . ببین نتیجه رو
http://upload7.ir/images/17615252051412085041.jpg

در مورد متریال هم به نظرم برای صندلی هات از falloff استفاده کن. برای گلاسینس هم همینطور . و اصلا نداره ماله شما
پایه های صندلی هات هم به نظرم باید کروم بهشون بدی که واقعی تر بشه. و رفلکتشون رو یکمی بلور کنی. مثلا. و از hdri در قسمت reflection استفاده کنی. و همینطور environemtn این حرفها
نتیجه کارت خیلی بهتر میشه.
با تمرین به مرور زمان بهتر هم میشه :)

یک نکته هم بگم. شما که از مدل اماده استفاده می کنی خوب می تونی از متریال اماده هم استفاده کنی :)

موفق باشی

HR3D

کاربر فعال
حمید جان اگر هدفت نور بوده که تاریکه یکمی. به نظرم با فتوشاپ همیشه کارهات رو بهترشون کن.نتیجه از این رو به اون رو میشه . من فوضولی کردم با اجازت . ببین نتیجه رو
http://upload7.ir/images/17615252051412085041.jpg

در مورد متریال هم به نظرم برای صندلی هات از falloff استفاده کن. برای گلاسینس هم همینطور . و اصلا نداره ماله شما
پایه های صندلی هات هم به نظرم باید کروم بهشون بدی که واقعی تر بشه. و رفلکتشون رو یکمی بلور کنی. مثلا. و از hdri در قسمت reflection استفاده کنی. و همینطور environemtn این حرفها
نتیجه کارت خیلی بهتر میشه.
با تمرین به مرور زمان بهتر هم میشه :)

یک نکته هم بگم. شما که از مدل اماده استفاده می کنی خوب می تونی از متریال اماده هم استفاده کنی :)

موفق باشی

ممنون madmaster_3d جان بابت نظرت
میگم کلا از یه پروژه ی آماده ی دیگه هم استفاده کنم فقط دکواسیون رو عوض کنم بد نیستااا (شوخی ) :green::lol:
حتما به گزینه هایی که اشاره کردی توجه میکنم ، توی فتوشاپ رندر المنت ها رو با هم ترکیب کردم ولی زیاد باب دلم نبود رندر مکس رو گذاشتم . :rose:

آخرین ویرایش:

gafaneh

Member
اون درایور (شایدهم کمد) کنار در سمت چپ تصویر به نظر میرسه رنگش پاشیده روی دیوار! انگاری همونجور که کنار دیوار بوده یکنفر با پیستوله رنگش کرده
در مورد و پایه صندلی ها و مبل که دوستان گفتند اگر کروم باشه خیلی بهتر میشه! در مورد پشتی صندلی ها هم اصلا حالت راحتی نداره و بیشتر به پشتی صندلی پلاستیکی های اتاق انتظار بیمارستانها شبیه شده!
در مورد کف و دیوارها و نورپردازی هم مشکلاتی هست . یکی اون سایه های روی زمین یا انعکاس در روی زمین که با توجه به اون پنجره بزگ سرتاسری و نبودن هیچگونه منبع نور توی سقف زیاد منطقی نیست. اون در و دیوار هم زیادی لخته زمین هم که صاف بدون هیچ متریالی و همرنگ دیوار! شک نکنید کارمندهایی که اینجا کار میکنند بعد از یک هفته تحمل این فضای خالی برای پریدن از اون پنجره وسوسه انگیز صف می کشند!

آخرین ویرایش:

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام
آفرین خوبه یه شبم ازش بگیر

برای شب اصلا تو سقف نور یا لامپی نمی بینم؟
اگه اون لامپ های دیواری رو روشن می کردی ولی با شدت کم هم خیلی خوب می شد.
بک گروند هم مچ نیست پرسپکتیوش یه جوری یه.

اگه وقت داشتی نکاتی رو هم که بچه ها گفتن رو روش اعمال کن و یه رندر بگیر
موفق باشی

webxyz

Member
خسته نباشی. کار قشنگیه یه کم رو نور پردازیش کار کنی خوب تر میشه.:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا