شرکت سونی دو دوربین جدید آلفا را معرفی کرد.

never

New Member
این دو دوربین دارای قابلیت های بالایی نظیر رزولوشن 14.2 مگاپیکسل،مانیتور 3 اینچ متحرک،حسگر CMOS ، پانارما 3 بعدی، منو جدید Never Get Lost که شما می توانید با استفاده از این منو امکانات خلاقانه قدرتمندی را ایجاد کنید، و دیگر ویژگی های فوق العاده ای می باشد.
سونی آلفا 3
• رزولوشن 14.2 مگاپیکسل Exmor APS HD
• سنسور CMOS
• دارای راهنمای عکاسی
عکاسی پانارما 3 بعدی :
فقط کافیست دکمه شاتر را یکبار فشار دهید و دوربین را در جهت صحنه ای که می خواهید از آن عکس بگیرید حرکت دهید. (با رزولوشن 23 مگاپیکسل و 226 درجه زاویه دید)
• حسگر CMOS
• فرمت فایل : MPEG4
• مجهز به پردازشگر قدرتمندBIONZ
• دارای منو جدید Never Get Lost که شما می توانید با استفاده از این منو امکانات خلاقانه قدرتمندی را ایجاد کنید
مانیتور 3 اینچ متحرک که دارای ویژگی روشنایی خودکار می باشد که عکاسی در روشنایی روز را آسانتر می کند و مانیتور بطور واضح دیده می شود و با بکاربردن تکنولوژی TruBlack وضوح بیشتری در تصویر دیده می شود
• پایه لنز دوربین Sony NEX-3 Alpha نیز با دیگر لنزهای DSLR سازگاری دارد
ویژگی HDR High Dynamic Range:
با استفاده از این ویژگی دوربین 3 عکس را میزان نوردهی مختلف می گیرد و سپس این سه تصویر را تبدیل به یک تصویر می کند که نتیجه آن عکسی با جزییات واضحتر و سایه روشن های طبیعی تر است.
3099_orig.jpg
3094_orig.jpg

سونی آلفا 5
• دوربین سونی آلفا فرق چندانی با دوربین سونی آلفا NEX-3ندارد و تنها تفاوت آنها در امکانات فیلمبرداری و ظاهر آنها است که دوربین دیجیتال سونی NEX-5 با کیفیت 1080i فیلمبرداری می کند.
• بدنه دوربین از آلمینیوم سبک ساخته شده است
• رزولوشن 14.2 مگاپیکسل
• مجهز به حسگر CMOS
• عکاسی پانارما 3 بعدی
مانیتور 3 اینچ متحرک که دارای ویژگی روشنایی خودکار می باشد که عکاسی در روشنایی روز را آسانتر می کند و مانیتور بطور واضح دیده می شود و با بکاربردن تکنولوژی TruBlack وضوح بیشتری در تصویر دیده می شود
• پایه لنز دوربین Sony NEX-5 Alpha نیز با دیگر لنزهای DSLR سازگاری دارد
• دارای فلاش داخلی
3111_orig.jpg
3108_orig.jpg

mohseniranman

New Member
این دو دوربین دارای قابلیت های بالایی نظیر رزولوشن 14.2 مگاپیکسل،مانیتور 3 اینچ متحرک،حسگر cmos ، پانارما 3 بعدی، منو جدید never get lost که شما می توانید با استفاده از این منو امکانات خلاقانه قدرتمندی را ایجاد کنید، و دیگر ویژگی های فوق العاده ای می باشد.
سونی آلفا 3
• رزولوشن 14.2 مگاپیکسل exmor aps hd
• سنسور cmos
• دارای راهنمای عکاسی
عکاسی پانارما 3 بعدی :
فقط کافیست دکمه شاتر را یکبار فشار دهید و دوربین را در جهت صحنه ای که می خواهید از آن عکس بگیرید حرکت دهید. (با رزولوشن 23 مگاپیکسل و 226 درجه زاویه دید)
• حسگر cmos
• فرمت فایل : mpeg4
• مجهز به پردازشگر قدرتمندbionz
• دارای منو جدید never get lost که شما می توانید با استفاده از این منو امکانات خلاقانه قدرتمندی را ایجاد کنید
مانیتور 3 اینچ متحرک که دارای ویژگی روشنایی خودکار می باشد که عکاسی در روشنایی روز را آسانتر می کند و مانیتور بطور واضح دیده می شود و با بکاربردن تکنولوژی trublack وضوح بیشتری در تصویر دیده می شود
• پایه لنز دوربین sony nex-3 alpha نیز با دیگر لنزهای dslr سازگاری دارد
ویژگی hdr high dynamic range:
با استفاده از این ویژگی دوربین 3 عکس را میزان نوردهی مختلف می گیرد و سپس این سه تصویر را تبدیل به یک تصویر می کند که نتیجه آن عکسی با جزییات واضحتر و سایه روشن های طبیعی تر است.
3099_orig.jpg
3094_orig.jpg

سونی آلفا 5
• دوربین سونی آلفا فرق چندانی با دوربین سونی آلفا nex-3ندارد و تنها تفاوت آنها در امکانات فیلمبرداری و ظاهر آنها است که دوربین دیجیتال سونی nex-5 با کیفیت 1080i فیلمبرداری می کند.
• بدنه دوربین از آلمینیوم سبک ساخته شده است
• رزولوشن 14.2 مگاپیکسل
• مجهز به حسگر cmos
• عکاسی پانارما 3 بعدی
مانیتور 3 اینچ متحرک که دارای ویژگی روشنایی خودکار می باشد که عکاسی در روشنایی روز را آسانتر می کند و مانیتور بطور واضح دیده می شود و با بکاربردن تکنولوژی trublack وضوح بیشتری در تصویر دیده می شود
• پایه لنز دوربین sony nex-5 alpha نیز با دیگر لنزهای dslr سازگاری دارد
• دارای فلاش داخلی
3111_orig.jpg
3108_orig.jpg
سلام
من خودم دنبال دوربین فیلمبرداری و عکاسی دیجیتال هستم لطفا برای خریدن جنس خوب من را راهنمایی کنید
چه مدلی و چه شرکتی باشه بهتره

mygood

Member
سلام . دوربین عکاسی تا 700 تومن چی میتونم بخرم ؟ لطفآ دلیلشم ذکر کنید .

never

New Member
سلام دوستان
اين صرفاً تاپيكي است جهت معرفي دوربينهاي جديد و متعلقاتشان .
من نه درباره قيمتشان خبر دارم و نه فكر ميكنم قيمت چيزي اين روزها ثابت باشد
kardasty%20ba%20pool%20%283%29.jpg

masoudies

Member
من هم جایی نتونستم قیمت بگیرم...

ولی سایت دی پریویو زده 619 دلار

آخرین ویرایش:

masoudies

Member
جناب never
این لنز که توی عکس هست همراه دوربین هست یا باید جدا خرید؟
توی یه جا دیدم سه نوع لنز کوچیک و بزرگ بهش وصل بود!

جدیدترین ارسال ها

بالا