شرکتهای بزرگ آمریکایی از سوی هکرها تهدید شدند

simo120

Active Member
- مهر- درحالی که قانونگذاران آمریکایی تصویب قانون حفظ و به اشتراک گذاری اطلاعات سایبر را بررسی می‌کنند تا شرکتها و دولتهای فدرال با همکاری یکدیگر از حملات آنلاین جلوگیری کنند، گروه هکرهای ناشناس اعلام کرد تمام شرکتهایی که از این قانون حمایت می‌کنند را هدف می‌گیرد.
جلس نمایندگان آمریکا اخیرا به تصویب قانون مناقشه برانگیز حفظ و به اشتراک گذاری اطلاعات سایبر رأی داده تا دولتهای فدرال با کمک سازمانهای تجاری از این حق قانونی برخوردار باشند تا یکدیگر را نسبت به تهدیدهای سایبر آگاه کرده و از حملات آنلاین جلوگیری شود.

حفظ حریم خصوصی در اینترنت، بی طرف بودن این احساس را به وجود آورده است که این لایجه دربرگیرنده مرزهای کافی در رابطه با چگونگی و زمان نظارت دولت براطلاعات خصوصی نیست.

درخواستهای آنلاین برای ممانعت از تصویب این لایحه صورت گرفته است و مخالفان آن بیش از یک میلیون امضا جمع کرده اند تا این لایحه به تصویب نرسد، اما به نظر می رسد که این اعتراضها تاکنون هیچ تأثیری نداشته است از این رو گروه هکرهای ناشناس اعلام کردند که با "عملیات دفاعی: فاز 2 " این قانون را تغییر می دهند.
در ویدئوی اخیری که در سایت اشتراک گذاری ویدئو، یوتیوب منتشر شده، گروه هکرهای ناشناس اعلام کرده اند که حملات سنتی آنها به سبک DDos تأثیرگذاری خود را از دست داده است چرا که برخی از شرکتها وب سرور خود را به نوعی ارتقا داده اند که در مقابل این حملات ایستادگی کند.
این گروه اعلام کرده اند که ما درمقابل زیرپاداشتن حق خود ساکت نمی مانیم از این رو درنظر داریم حمله اعتراض آمیزی به شرکتهایی انجام دهیم که از این قانون حمایت می کنند.
براساس اعلام گروه هکرهای ناشناس، این اعتراض از دیروز سه شنبه اول می ( 12 اردیبهشت ماه) آغاز شده و تا روز 30 ژوئن ( 10 تیرماه) ادامه می یابد و طی این حملات شرکتهای AT&T، آی بی ام، اینتل، مایکروسافت، وایرلس وریزون، بانک آمریکا، بانک چیس، هیل مک گراو، کوک و پپسی، تارگت، وال‌مارت، سی وی اس، ویزا، مسترکارت و امریکن اکسپرس مورد هدف قرار خواهند گرفت.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا