شروع به کار با مایا

Android1390

New Member
سوال 1 : برای شروع به کار با مایا از چه بحثی از مایا باید استارت زد ؟ (لطفا کلمه به کلمه با توضیحات بنویسید)
سوال 2 : ایا دی وی دی یا سی دی اموزشی بسیار خوب و به زبان فارسی برای شروع به کار وجود دارد ؟ (معرفی فرمایید)
سوال 3 : ایا کار کردن با مایا اینده شغلیه خوبی توی کشور دارد ؟
سوال 4 : چند ماهه میتونیم احساس کنیم یه چیزی بلد هستیم ؟
سوال 5 : ایا فقط مهندسین نقشه کشی و معماری توی این نرم افزار موفقند (موفقترند)؟

pclord

کاربر متخصص
سلام

1- اول با محیط و منوها آشنا میشن و بعد معمولا از مدلینگ شروع میکنن.

2- آموزش فارسی شرکت ها که خوب نیست چون فقط چند تا منو رو یادت میدن و استفاده دیگه ای ندارن، اما آموزش های شخصی افراد حرفه ای که از کلاس های خصوصیشون فیلم میگیرن خیلی خوبه. آموزش های دیجیتال توتورز هم خیلی خوبه در کنار این آموزش فارسی.

3- اگه مایا رو حرفه ای یاد بگیری مطمئن باش آینده شغلی خوبی داره.

4- اگه خوب تمرین کنی یک ماهه میتونی انیمیشن های ساده درست کنی، 3 ماهه میتونی در حد متوسط واقعی برسی ، اما اگه خوب تمرین کنی

5- از مایا تو معماری هم استفاده میشه به خصوص که پلاگین وی ری هم براش پیدا میشه و دوستانی بودن که در زمینه معماری در مایا خیلی موفق بودن.

موفق باشی.

peymanf20

New Member
منم با pclord موافقم
منم الان سه ماهه دارم با مایا کار میکنم و دیگه کم با تری دی مکس کار میکنم بطوری که الان صورت رو میتونم مثل خود شخص درست کنم . مایا در انیمیشن حرف نداره

منم خیلی خا را میشناسم که اول مکس کار کردند بعد رفتند تو کاره مایا به قوله دوسته خوبمون pclord کار براش خیلی هست نکته بعدی اینکه از همین حالا که می خوای شروع کن تا می تونی مرتب کار کن 3ومیش اینه با گذشته زمان مهارتت تو مایا بالا نمیره با کار کردن و آموزش نگاه کردن ( دیجیتال تاتور واسه شروع best ) و نکته بعدی اینکه واسه 3 بعدی واقعا باید وقت بذاری یعنی بدون اگه می خوای بیای تو نخه مایا باید واقعا وقت بذاری و سر خودت کلاه نذاری یه ذره که حرفه ای تر شده از آموزش های دیجیتال تاتور کوچ کن به گنوم نکته بعدی اینکه به نظر من هم برا متوسط شدن 3 ماه کافیه البته در صورت کار کردن واسه آموزش ها هم لینک های دانلودش زیاده البته اگه adsl داری..

جدیدترین ارسال ها

بالا