شروع برنامه نویسی

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان و استاتید گرانقدر
من میخام برنامه نویسی رو شروع کنم
به صورت حرفه ای گرافیک دو بعدی و سه بعدی کار کنم
اگر ما زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس رو یاد بگیریم آیا بعد از یادگیری به راحتی می تونیم به راحتی زبان برنامه نویسی اندروید و php رو یاد بگیریم

با مثال توضیح بدم: من فتوشاپ رو مسلطم و دو سه ماهی طول کشید که فوق العاده شدم توش و به همین دلیل وقتی ایلاستریتور رو جلوم گذاشتن بعد نهایت سه تا چهار روز روزی دو سه ساعت توی اون هم خیلی عالی شدم

توی برنامه نویسی هم به همین شکل میخام عمل کن به نظر شما سی پلاس پلاس رو یاد بگیرم اول ...پی اچ پی ....اندروید
البته این نکته رو هم بگم که با بازار کار هم تخمین بزنید مثلا اگر اندروید رو یاد بگیرم و بعد برم سی پلاس پلاس رو یاد بگیرم همین جواب رو می گیرم یعنی هم برنامه نویسی رو خوب یاد گرفتم هم کار گیرم میاد ولی با سی پلاس پلاس برنامه نویسی رو خوب یاد گرفتم

ممنون از پاسختون

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همه دوستان و استاتید گرانقدر
من میخام برنامه نویسی رو شروع کنم
به صورت حرفه ای گرافیک دو بعدی و سه بعدی کار کنم
اگر ما زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس رو یاد بگیریم آیا بعد از یادگیری به راحتی می تونیم به راحتی زبان برنامه نویسی اندروید و php رو یاد بگیریم
نه اینکه بی تاثیر باشه، تاثیر داره، زمان لازم برای یادگیری رو کاهش میده، ولی نه اونقدر که بگیم به راحتی. مساله سر اینه که تفاوت فقط در زبان برنامه نویسی نیست، تفاوت پلتفرم ها هم هست.
برنامه نویسی تحت ویندوز و داس با برنامه نویسی تحت اندروید و برنامه نویسی برای وب دنیا های متفاوتی دارند، معلومات و پیش زمینه متفاوتی لازم دارند، مستقل از اینکه زبان برنامه نویسی مورد استفاده چی بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا