شروع با softimage

mosy252

Member
بالاخره اولین پروژه جدی و سنگین خودمو با softimage شروع کردم.شاید لازم به شروع یه مبحث نبود ولی از خوشحالی گفتم ک باید اینو بگم.واقعا از شروع با سافت ایمج راضیم.هر شب که می خوابم دوست دارم زود تر فردا شه برم سره کار پروژه رو شروع کنم.الان وقتی بر می گردم به مکس حس بدی دارم.حس یه آدمو دارم که داره سعی می کنه توی اب بدوه .این قد احساس بسته بودن و کندی می کنم توی مکس .ولی softimage عالیه سرعت همه چیز بالاست.تنها چیزی که جاش بعضی موقع ها خایله بعضی plugin های مکس هست که ولی اصلتا به کارم لطمه نمی زنه .دارم ا وی ری رندر می کنم در عین beta بودن ولی راضیم.خدا کنه هر چه زود تر softimage توی ایران و حتی جهان جا بیفتهولی حتی اگه این اتفاق نیفته من بهش می چسبم.اینا فقط حرفای دلم بود .منون که حرفامو شنیدید.کوچیک همتونم.:)

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام.
همیشه موفق باشی دوست عزیز.
منم علاقه خیلی شدیدی به این نرم افزار دارم.
ولی وقت یادگیری ندارم.
آموزش درستی هم ندارم.
ولی امیدوارم شما همیشه موفق باشید:rose:

Miladbat

Well-Known Member
بالاخره اولین پروژه جدی و سنگین خودمو با softimage شروع کردم.شاید لازم به شروع یه مبحث نبود ولی از خوشحالی گفتم ک باید اینو بگم.واقعا از شروع با سافت ایمج راضیم.هر شب که می خوابم دوست دارم زود تر فردا شه برم سره کار پروژه رو شروع کنم.الان وقتی بر می گردم به مکس حس بدی دارم.حس یه آدمو دارم که داره سعی می کنه توی اب بدوه .این قد احساس بسته بودن و کندی می کنم توی مکس .ولی softimage عالیه سرعت همه چیز بالاست.تنها چیزی که جاش بعضی موقع ها خایله بعضی plugin های مکس هست که ولی اصلتا به کارم لطمه نمی زنه .دارم ا وی ری رندر می کنم در عین beta بودن ولی راضیم.خدا کنه هر چه زود تر softimage توی ایران و حتی جهان جا بیفتهولی حتی اگه این اتفاق نیفته من بهش می چسبم.اینا فقط حرفای دلم بود .منون که حرفامو شنیدید.کوچیک همتونم.:)
اکثر plugin های مکس رو شبیه یا بهترش رو داره اگه هم نباشه الان FBX همه کاری میکنه یا میشه کامپوزیت کرد.
بنظرم اصلا مهم نیست که جهان یا ایران از این نرم افزار کار می کنن یا نه .مهم شما هستید که ازش راضی هستید.
تازه تو ایران که از 5 سال پیش هیچ کس مایا کار نمی کرد مکس هم خیلی کم بود شرکت هایی بودن که softimage کار می کردن . بنظرم یکی از بهترین پروژه های تولیدی کار شده تو با softimage کار شده حتی 1500 هم می خواستن با softimage شروع کنن.
ولی من توقع داشتم اینجا اعضا فعال تر باشن.

آخرین ویرایش:

mosy252

Member
آره فعالیت خیلی کمه.آره اگه لازم باشه باشه با کامپزیت انجام میدم.
تو قسمت مایا که این همه کاربر داره ایند غیر فعاله از این جا چه انتظاری داری.

سلام
از همه اول تر برای شما آرزوی موفقیت میکنم......................
پروژه که شروع کردید برای تمرین شروع کردید یا از یه جای فرمایش کار گرفتید ؟

سلام دوست عزیز
حالا شما چه کار کردید که کار گیر آوردید یا یه جای از قبل کار میکردید و حالا فقط با نرم افزار سافت امیج کار رو شروع کردید ؟
اگر یه راهنمای کنی شاید بدرد ما هم بخوره یه روزی ما هم بتونیم با نرم افزار دلخواه خود کار کنیم..............

با تشکر.

mosy252

Member
ممنون ار همه.من اول مایا کار می کردم.ولی واسه پیدا کردن کار max یاد گرفتم.استخدام که شدم یه پروژه با max شروع کردم بعد با سافت ایمج شروع کردم.تا قبلش پروژه ای کار می کردم.البته واسه استخدام یه مدت فقط واسه خودم نمونه کار درست کردم.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوستان

شاید یکی از دلایل اصلی رو نیاورند 3D کارهای برنامه های دیگه به این نرم افزار پرقدرت ، عدم وجود کتابهای آموزشی مقدماتی برای اون باشه .
برای سایر برنامه ها به تعداد زیاد و با روشهای متفاوتی کتاب و آموزشی هست ولی برای Softimage نیست که متاسفانه مانع روش مناسبش شده .
وگرنه کمتر 3D کاری رو میبینید که به قدرت Softimage واقف نباشه .
دوستان اگر کتاب ، مقاله یا آموزشی هایی که از ابتدا شروع کنه داشتتد حتماً معرفی کنند تا سایرین هم استفاده کنند .

موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:
ممنون ار همه.من اول مایا کار می کردم.ولی واسه پیدا کردن کار max یاد گرفتم.استخدام که شدم یه پروژه با max شروع کردم بعد با سافت ایمج شروع کردم.تا قبلش پروژه ای کار می کردم.البته واسه استخدام یه مدت فقط واسه خودم نمونه کار درست کردم.

سلام
شما گفتید که قبل از استخدام نمونه کار درست میکردید ............ میتونید بگید که چه نوع نمونه کار باشه که برای استخدام شدن کمک کنه ؟ راهنمای کنید ممنون میشم.

با تشکر.

rasoulvalli

Well-Known Member
دوست عزیز من چند ساله با مایا کار میکنم و از لحاظ قدرت و گستردگی و راحتی و حرفه ای بودم محیط کاربری خیلی راضیم. ممکنه بفرمایید در مقایسه با مایا آیا سفت ایمیج مزیت هایی داره؟ آیا کوچ به صرفه هست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا