شرمنده کمککککککککککککککککککککککک ک

sib

Member
با سلام به همه دوستان
ببخشيد شرمنده هر چي تو انجمن گشتم چيزي که بتونم با هاش مشکلم را حل کنم پيدا نکردم
من يه پروژه ثبت نام دانشگاه مثل خيلي از دوستان دارم
کسي ميتونه منو کمک کنه
ميخوام دانشجويي که ثبت نام کرده بتونه تو قسمت آزمايشگاهها هم ثبت نام کنه يعني بايد از رو يه ديتا بيس ديگه شماره درس و شماره دانشجويي را بره چک کنه بعد اگه ثبت نام کرده بود اينجا بتونه ثبت نام کنه
شماره دانشجويي stu no
شماره درس les no
شماره گروه les grp
اينا تنها چيز هايي که استاد گفت
يکي به داد من برسه

parsit

New Member
ببین درس گرفتم؟؟؟
تو می خوای فقط کسی که قبلا تو سایت شما ثبت نام کرده بتونه تو بخش آزمایشگاه ها هم ثبت نام کنه؟
ولی سوالت رو میشه یه جور دیگه هم بررسی کرد...
تو می خوای فقط دانشجو هایی که با کد دانشجویی و کد درس صحیح اقدام به عضویت می کنند عضو بشن و بقیه نتونن عضو بشن؟...
یعنی در حقیقت همه افراد کلاس عضو هستن فقط باید کد دانشجویی شون رو بدن تا توی سیستم بعنوان کاربر فعال شناخته بشن؟
بعدش...
خواهش می کنم دقیق مو شکافی کن که بدونیم چی می خوای بعد مطمئن باش به دادت می رسم خودم....

sib

Member
ممنون از جوابت حالا اينجوري سوالم را مطرح ميکنم ما يه ديتابيس داريم که توش کد درس ودانشجو وشماره درس هست حالا من ميخوام اگه ميشه يه ديتا بيس باشه که بره از رو ديتابيس اول شماره دانشجو و شماره درس و شماره گروه را چک کنه بعد خودش برا فرد آزمايشگاهها را فعال کنه وبشه توش ازمايشگاهها را انتخاب کرد
نميدونم تونستم توضيح بدم يا نه

parsit

New Member
آره... خوب توضیح دادی... تا سه شنبه صب کن... سه شنبه عصر اینی که خواستی بیا از همینجا دانلود کن حالشو ببر...

parsit

New Member
اینم پروژه شما... توضیحات هم داخلش هست...:cool:

پیوست ها

• ParsIT_MajidOnline_001.zip
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 19

sib

Member
دمت گرم
تازه دانلودش کردم
اي وللللللللللللللللللل
ممنون