شرمنده كه اين رو ميگم.البته قصد و غرضي ندارم.اكثر اعضاي اين انجمن خيلي بي حالن.

siavashmusic گفت:
امیر جان شما دیگه چرا !!! شما کگه خودت فروم داری و آگاه از مطالب !!!!
این اقا توی یک تاسپسک دیگه سوال کرده و من هزارتا از بچه هرکس یه سیستم ثلت نام براش گذاشتیم اما این اقا گویا نیاز به سیستم کاملا شخصی داره که یه نفر براش بنویسه ...حالا جالب اینجاست که میگه آسونترین کارم Cms نویسی هست (این مطلب رو تموم کن با بچه داری صحبت نمیکنی )

amir abbas گفت:
و یا حتی بعضی وقت ها کار آماده می خوان. طرف میگه کی میتونه برای من قالب phpbb طراحی کنه. بهش میگیم خوب این کار شاید 10 ساعت وقت ببره اون هم برای کسی که طراحی رو خیلی خوب میدونه. حالا چقدر میدی ؟ طرف میگه پول ندارم بدم. اگر همینطوری طراحی میکنی طاحی کن اگر هم نمی کنی خوب طراحی نکن.

خوب یه انجمن که بزرگ میشه باید مدیرانش هم زیاد بشن. جاهای دیگه که اینطوریه. همه جا تاپیک تکراری زده میشه ولی مدیران میان اون تاپیک تکراری رو :

1- یا حذفش می کنند که معمولا این کار رو نمی کنند
2- یا اینکه لینک تاپیکی که قبلا روش بحث شده رو میذارن و تاپیک رو قفل می کنن (به نظر من باید این یکی انجام بشه)

1- بی سوادی و نداشتن جواب مناسب برای سوال 80درصد

من فکر کنم این جمله من باعث شده بعضی ها ناراحت بشن ولی حقیته. شما فکر میکنید از این همه آدم که تو این بخش پست می زنن چند درصدشون php رو در حد حتی متوسط بلدن. من منکر نمی شم که بعضی ها همین جا فعالیت می کنند و php رو خوب بلدن ولی بعضی های دیگه یه چیز هایی از php شنیدن و به قول دوستمون یا دنبال کار آماده هستند و یا سوال هایی می پرسن که هیچ جوری نمیشه به php ربطشون داد

alireza82

Well-Known Member
اتفاقا" قصد داشتم چیزی مشابه همینو تو قسمت انتقادات و مشکلات بنویسم ، اما در مورد مدیران نه اعضا ! من از زمانی که این فروم انجمن php نداشت باهاشم و خیلی از دوستان رو می شناسم و اونائی که دیگه نیستن ، اما هیچ وقت انجمنی رو به این شکلی که هست ندیده بودم !

متاسفانه مدیرای این انجمن بسیار (!) کم کار هستن و بعضا" پست ها بدون نتیجه و گاها" اصلا" بدون جواب رها می شن .
سوق دادن یک تاپیک به هدف اصلیش وظیفه ی مدیره ، همچنین جمع و جور کردن پست ها .
تو این 1 ماه که من دوباره به این انجمن سر می زدم ، حتی 1 پست از مدیرا ندیدم (اونائی که با رنگ سبز متمایز شدن) البته مطمئنا" اینجا جاش نیست و باید تو قسمت انتقادها گفته بشه تا مجید فکری به حال مدیریت اینجا بکنه .

والا به نظر من پاسخ دادن به سوالات وظسفه یک مدیر نیست چه بسا اونها هم انسان هستند و کار میکنن و سرشون شلوغه و یا حتی ممکنه اصلا چیزی بلد نباشن البته مدیر های اینجا همه با سوادن!
وظسفه مدیر جلوگیری از نقض قوانین هست مثل پست های تکراری و نا مربوط و ....
که سیاوش داره ملاحظه کاربرا رو میکنه که یه دفعه بهشون برنخوره که چرا مثلا تاپیک حذف یا قفل شد
به نظر من باید این کار رئ با قاطعیت از این به بعد بکنه و هر پستی که نقض قوانین توش انجام میشه راحت حذف کنه اگرم به کسی بر خورد مهم نیست قوانین رو بخونه!!
این و من یه بار تو pm هم به سیاوش جان گفتم که لطف کنه یکم سخت بگیره این که نشد تازگی ها همه چی میخوان!!
اون بنده خدا ها نشستن که هر کی سوال میپرسه جواب بدن که!!
وظیفه اصلیشون جلوگیری از نقض قوانین هست و اگر جایی هم کمک میکنن به خاطر عشق به کمک هست و نباید انتظار زیادی داشت!
این تاپیک اینجا ایجاد شد به نظر من بهتره چون خود بچه های فعال تو این انجمن جواب میدن
موفق باشید

hamid_001

Member
به نظر من براي پاسخ دادن به اين سوال كه آيا برسي تاپيك ها و ... وظيفه ي مدير هست يا نه بايد ببينيم
كه يه مدير چه سودي از اين مديريتش عايدش ميشه.
آيا يه مدير منافعي هم داره يا نه.
لطفا جواب بدين.

siavashmusic

Active Member
bamzi2 جان صحبت های شما مورد قبول هست اما مدیران انجمن ها (همونایی که با رنگ سبز تشبه کردی ) نیستن یعنی نمیدونم !! خوب حتما مشکلاتشون زیاده دیگه
اما شما در نظر بگیرید من علاوه بر انجام کارهای شخصی خودم اینجا میام یعنی هر روز میام حقیقتا بیشتر از این هم توانایی ندارم نمیتونم خوب منم مثل شما هستم دیگه یه انسان یه چیزهایی رو میدونم و خیلی چیزها رو نمیدونم

در هر صورت هماهنگی و همکاری فقط همین
ضمنا حق با امیر عباس هست خیلی هامون چیزی نمیدونیم از php مثالش هم خودم

به نظر من براي پاسخ دادن به اين سوال كه آيا برسي تاپيك ها و ... وظيفه ي مدير هست يا نه بايد ببينيم
كه يه مدير چه سودي از اين مديريتش عايدش ميشه.
آيا يه مدير منافعي هم داره يا نه.
لطفا جواب بدين.

بله بررسی تاپیک ها وظیفه مدیر هست + پاسخ به سوالات اما در اندازه توان
حالا این توان معانی مختلفی داره که خودتون میتونید دنبالش باشید و . . . .
در مورد سود و عایدی از این فروم هم بله ما حقوق میگیریم مجید ماهیانه یک میلیون به حسابمون میربزه البته من گفتم برام دلار بریزه توی حساب بانک سویس

ببینید چطور بررسی می کنند !!! بعد بچه ها میگن فلان و بهمان . . ..

آخرین ویرایش:

hamid_001

Member
هر كاري كه بخواد موفق باشه بايد يه توجيه اقتصادي داشته باشه.اين فروم براي اين كه به كار خودش بتونه ادامه بده
بايد براي راه اندازانش يه توجيه اقتصادي داشته باشه.(خلاصش اين ميشه:بايد پول توش باشه)
خوب يك فروم هم براي اين كه بتونه به كار خودش به درستي ادامه بده بايد مدير داشته باشه.درست مثل هر جامعه ديگه.
يك انسان هم براي اين كه بتونه روي يك كاري مايه بذاره بايد يك انگيزه داشته باشه.
حالا شما فكر ميكنين كه انگيزه مديران ما چيست ؟به نظر من اين وظيفه ي صاحبان فروم هست كه يه توجيه اقتصادي
براي مديران انجمن داشته باشن.
خوب حالا سوال من از شما اينه:به نظر شما اين سايت چه توجيه اقتصادي داره؟
اين سايت چه ارزش افزوده اي براي صاحبان سايت و مديرانش دارد؟
لطفا به اين سوال پاسخ دهيد.

goroop

Member
درست گفتین من همون Goroop Hacker هستیم

من نميدونم كه كاربران عزيز چرا دوست دارن بعد از چند پست موضوع بحث رو به سمت خودشون بكشو نن.
اخه اين تاپيك با عنوان و قصد ديگدي ساخته شد نميدونم چرا بعضي از دوستان مثل goroop (كه البته با ديدن
اين اسم به ياد گروه هكري goroop ميافتم) موضوع و مسير بحث رو ميخوان عوض كنن.
البته شايد هم در جاي ديگري ميخواستن پست بزنن ولي به اشتباه سر از اينجا در آوردن!!!

حمید جان یعنی تا الان که من این همه پست میدادم شما نمیدونستید که من Goroop hacker هستم

من در هک در خدمت کاربران هکر هستم تا معلومات خودم رو با اشتیاغ در خدمت شون بگذارم وهمین کار رو هم کردم وکلی هم از من تشکر کردن

ولی من از شما دوستان یک چیز خواستم که اونم یک سیستم بود ولی نمیدونم اقا سیاوش که برای من کاری نکرده بود چرا منت روی ما میزاره اخه خودتون بگید انصاف داشته باشید چون یک اسکریپت نویس هستین دیگه برای خودتون خیلی شدید اگر بدونید چه کسی داره این پست هارو میده عمرن باهاش اینطوری صحبت کنید من سایت www.hamandishi.com و سایت نفت نیوز که یکی از بهترین سایت های ایران میباشند رو هک کردیم ولی کاری با سایتش نداشتم فقط میخاستیم که نشون چند نفر بدیم تا ادعاشون بخوابه

پس شما هم دوست دارین با کاربران این کار هارو بکنید درسته ؟

فکر کنم اقا hamid تیم گروپ رو بشناسه که چه تیمی هست

یه روز شما هم به ما احتیاج پیدا میکنید این رو قسم میخورم

چون هک خیلی طرف دار داره
یه روز شما هک میشین کعه بعدش به گروه ما مراجع میکنید

دوست عزیز من میتونم به راحتی داخل مبحث ها ویروس بزارم تا تمام اطلاعات شما دست من بیاد اگر ویروس بزارم هیچ کس متوجه نمیشه که این تاپیک ویروس داره و تا وارد تاپیک شدی سیستم شما الوده به ویروس میشود ولی شما متوجه نمیشید و این ویروس هیچ ضرری به سیستم شما نمیرسونه فقط اطلاعات و کارهایی که میکنید مثال اگر وارد سایت شدید ادرس سایت و یوزر نیم و پسورد رو برای من میفرسته

خوب پس سیاوش جان برای من پست نده که کاربران از من ناراحت بشن

دوستان اگر از مطلب های من ناراحت شدید واقعا شرمنده هستم اگر بخواهید من دیگه مطلب نمیدم

خوب سیاوش جان با همه خوب باش تا همه با شما خوب باشند

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
هر كاري كه بخواد موفق باشه بايد يه توجيه اقتصادي داشته باشه.اين فروم براي اين كه به كار خودش بتونه ادامه بده
بايد براي راه اندازانش يه توجيه اقتصادي داشته باشه.(خلاصش اين ميشه:بايد پول توش باشه)
خوب يك فروم هم براي اين كه بتونه به كار خودش به درستي ادامه بده بايد مدير داشته باشه.درست مثل هر جامعه ديگه.
يك انسان هم براي اين كه بتونه روي يك كاري مايه بذاره بايد يك انگيزه داشته باشه.
حالا شما فكر ميكنين كه انگيزه مديران ما چيست ؟به نظر من اين وظيفه ي صاحبان فروم هست كه يه توجيه اقتصادي
براي مديران انجمن داشته باشن.
خوب حالا سوال من از شما اينه:به نظر شما اين سايت چه توجيه اقتصادي داره؟
اين سايت چه ارزش افزوده اي براي صاحبان سايت و مديرانش دارد؟
لطفا به اين سوال پاسخ دهيد.

از نظر ما همه چیز به مسائل مادی ختم نمیشه.
"حداقل" سه سال باید بازده داشته باشم.بلکن بیشتر.دین ای ئه که به سایت داریم
چیزی فراتر از اون برامون مهمه
smilie_ron_weasley.gif

حتی همین سیاوش جان
با وجود تمام توهینها و سختی هایی که توی انجمن میبینه
باز هم برای انجمن اش ارزش قائل ئه و بهش دلبستگی داره
سیاوش جان و می و آقای حسین و امیر و غیره و اینها اگر برای سایت زحمت می کشیم، بخاطر منافع اقتصادی نیست
حداقل می به شخصه
احساس می کنم 3 سال از سایت استفاده کردم و چیزی یاد گرفتم
در ضمن فکر نمی کنم توجیه اقتصادی! و مادی برای مدیرها و همکاران ربطی به اینجا داشته باشه.

موفق باشید
im_033.gif

siavashmusic

Active Member
خوب یه تصمیمی گرفتیم که میخوام نظر شما دوستان رو بپرسم :

الان بخش php&Mysql پتانسیل گسترش رو داره از نظر محتوی از نظر فعالیت نه یعنی چون هنوز فعالیت ما اونقدر نشده که بشه روش حساب کرد اما چون قدرت php این امکان رو برای ما بوجود آورده میخوایم یک روند رو به جلو رو انجام بدیم انشالله همکاری های بیشتر دوستان حرفه ای رو بتونیم توی یک مکان مقدس جمع کنیم .

منتظر نظرات شما هستم ./

با مجید صحبت کردم میخوام برای بخش php زیر مجموعه ایجاد کنیم یعنی بترتیب

1- بخش مقالات
2- سوالات و پاسخ ها
3- اسکریپت های آماده

چند روی هست مجید رو ندیدم در اولین فرصت باهاش هماهنگ میکنم انشالله این بخش ها رو ایجاد میکنیم

اما

از این به بعد هر ماه هر کدام از کاربران قدیمی و یا آشنا با php که اسم های این دوستان رو هم بزودی لیست میکنم باید یک مقاله به انجمن تحویل بدن حالا یا مقاله ای که خودشون در مورد php&Mysql نوشتن یا ترجمه کردن

این یک اجبار نیست ولی یک همکاری مقدس هست

اون وقت میشه کسایی که عمل میکنند رو با عزیزانی که بیشتر حرف میزند از هم متمایز کرد البته این روند رو من خودم شخصا انجام میدم حالا اگه همکاری در کار باشه یا نه فعلا ایران هستم شاید تا قبل از ژانویه برم اما سعی میکنم به جاهای قشنگ برسیم

توکل به خدا

siavashmusic

Active Member
ما عاشق مجید آنلاین هستیم پول رنگ خوبی توی این مقوله نداره حتداقل برای من کاملا با مانی خانوم موافقم
خیلی ناراحت هستم برای اونهایی که قدیما توی انجمن نبودن یاد نسخه PHPBB معروف مجید آنلاین بخیر

یاد باد آن روزگاران یاد باد

نمیدونم اقا سیاوش که برای من کاری نکرده بود چرا منت روی ما میزاره اخه خودتون بگید انصاف داشته باشید چون یک اسکریپت نویس هستین دیگه برای خودتون خیلی شدی

نمیدونم چرا ما هر کاری میکنیم بازم شما میگی هیچی نکردی !!! آقا من ادعایی ندارم اما شما انگار دوست داری اینطوری نشون بدی !!!!

آخه من سوالم اینه که شما سیستم . . .میخواستی من و دوستان هزارتا براتون گذاشتیم
میلاد سیف بنده خدا گفت سوالات و فایل ابتدایی رو برام ایمیل کن یعنی بازم کاری انجام نشده !!!!

یه مقدار آدم قدر شناس باشید چرا همش میخواید حس عشق رو توی ما از بین ببرید ؟

دوست عزیز من میتونم به راحتی داخل مبحث ها ویروس بزارم تا تمام اطلاعات شما دست من بیاد
ببین برادر گرامی شما انگار اصلا داری محیط رو به سمت دیگه سوق میدی بر فرض محال اینجا کسی پاسخ سوال شما نداد شما که از کسی طلب نداری هرکس با توجه به احساسی که داری اراده میکنه که به یک تاپیک با آگاهی به دونستن مطلب پاسخ بده یا نه
در این موقع نه من و نه شما .. هیچ کس حق نداره از دید طلب کارانه به دیگران نگاه کنه
کم خودم کلی سوال کردم که پاسحی منطقی گیر اما خودم بیشتر جستجو کردم نیاورد اما شما چی ؟ شما که هر کی از راه رسید پاسخ شما رو داد
حالا شما انگار توی یک مسیر دیگه هستی لطفا سعی کن خودت رو با بروبکس مجید انلاین هماهنگ کنی ما که هر چی سعی کردیم بهتون کمک کنیم ما رو ترد شده فرض کردید

خوب سیاوش جان با همه خوب باش تا همه با شما خوب باشند

من نمیدونم چی کار کردم که شما میگی بات همه خوب باش !!!!

به هر صورت شما موفق باشید

milads

Banned
دوست عزیزم ، سیاوش جان کاملا باهات موافقم .
اگه این طور که شما میگی بشه . خیلی خوب میشه .
روند کارها خیلی بالا می ره .
موفق باشی .

در هر صورت هماهنگی و همکاری فقط همین
ضمنا حق با امیر عباس هست خیلی هامون چیزی نمیدونیم از php مثالش هم خودم

سیاوش جان منظور من شما نبودی. من کلی گفتم نه اینکه فقط بخش php اینجا اینطوری باشه. همه بخش ها در تمامی فورم های فارسی منظور من بود.

دوست عزیز من میتونم به راحتی داخل مبحث ها ویروس بزارم تا تمام اطلاعات شما دست من بیاد اگر ویروس بزارم هیچ کس متوجه نمیشه که این تاپیک ویروس داره و تا وارد تاپیک شدی سیستم شما الوده به ویروس میشود ولی شما متوجه نمیشید و این ویروس هیچ ضرری به سیستم شما نمیرسونه فقط اطلاعات و کارهایی که میکنید مثال اگر وارد سایت شدید ادرس سایت و یوزر نیم و پسورد رو برای من میفرسته

دوست عزیز این تاپیک در مورد چیز دیگه ایه. در ضمن کسانی که ایجا فعالیت می کنند اینقدر از این موضوع سر در میارن که چیزی که شما ادعاش رو می کنی شدنی نیست. محیط اینجا متون رو به شکل HTML فیلتر شده نمایش میده و اگر شما تو پستت javascript یا php یا هر چیز دیگه ای کار بزاری اصلا اجرا نمیشه. اگر قرار بود یه سیستم مثل VB با چهار تا کد جاوا اسکریپت و امثال اونها هک بشه یا باعث آلودگی سیستم کاربران دیگه بشه دیگه کسی بابتش خرید لایسنسش پول نمیداد.

برگردید به موضوع

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
نمیدونم چرا ما هر کاری میکنیم بازم شما میگی هیچی نکردی !!! آقا من ادعایی ندارم اما شما انگار دوست داری اینطوری نشون بدی !!!!

آخه من سوالم اینه که شما سیستم . . .میخواستی من و دوستان هزارتا براتون گذاشتیم
میلاد سیف بنده خدا گفت سوالات و فایل ابتدایی رو برام ایمیل کن یعنی بازم کاری انجام نشده !!!!

یه مقدار آدم قدر شناس باشید چرا همش میخواید حس عشق رو توی ما از بین ببرید ؟

فکر می کنم یه قضیه رو برای دوستان باید مشخص کنم.با اجازه ی سیاوش جان!
ببینید! خود آقای حمید هم اشاره کردند، اینجا کسی حقوقی نمی گیره
smilie_ron_weasley.gif

سیاوش جان هم اگه جوابی به سوالات کسی می ده، کاملن داره در حق مجید، می و سایت و حتی دیگران لطف می کنه
اگر هم بنا به دلیلی، نمی تونه جواب پستی رو بده یا جوابی که شما میخواید رو از پستشون نمی گیرید، شاید شما توقعتون رو باید کمی پایین بیارید
im_033.gif

موفق باشید

alireza82

Well-Known Member
wow
سیاوش جان خیلی عالی میشه!
منم موافقم کار جالبی میشه و دسته بندی ها هم راحت تر میشه!جایگاه سوالات هم مشخص میشه!
ما منتظر هستیم تا این کار انجام شه!
امیدوارم روزی برسه که اگر یه روز تو این انجمن نیایم احساس کنیم عقب افتادیم!
در مورد اون مقاله هم موافقم ولی من هم یه پیشنهاد دارم!
بحث مهم ماهیانه راه بندازیم مثلا شما بگید آقا این ماه میخوایم راجب فلان چیز صحبت کنیم هرکس چیزی برای گفتن داره بسم الله و بچه ها برن و تحقیق کنن و هرچی میدونن بگن البته هر چیزی که به اون بحث کمک میکنه نه اینکه مثلا ییهو یکی بیاد مشکلات شخصی ایش رو بگه یا ...(فقط بحث مربوط و علمی!!!)
اینجوری هم یه تاپیک پربار به وجود میاد هم به قول شما کسی که دوست داره کار کنه از کسی که فقط حرف میزنه تشخیص داده میشه! و از ماحصل تاپیک هم یه مقاله خوب بوجود میاد.من که موافقم به هر صورتی که باشه حالا چه مقاله چه تاپیک بحث درمورد یه چیز خاص!
خیلی ممنون واقعا اگر این کار رو بکنی یه خدمت بزرگ به پیشرفت این انجمن میکنی امیدوارم موفق باشی
یا علی

siavashmusic

Active Member
من اجرای وظیفه میکنم عاشق این کار امیدوارم مورد قبول کاربران باشه
خانوم مانی هم خیلی نسبت به من لطف داره

علیرضا جان نظر بسیار خوبی هست حتما توی این پروژه لحاظ میکنیم

بازم سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

goroop

Member
دوست من نه شما میتونید نه amirabbas_p30magazine , siavash , mondana و .... شما از php اصلا بلد نیستین اگر بلد بودین کد نویسی میکردین نه یک کدی رو بردارین و ویرایش بدین بعد بگین خودم ساختمش چون گندش خیلی سریع در میاد

خدارو شکر من از شما ها تقاضای کمک نکردم اقای میلاد سلف هم گفت به من ایمیل بزن تا راهنماییت کنم ولی من انجام ندادم چون ...

میدونی چرا میگم از php هیچی بلد نیستین

1 : وقتی من گفتم طی چند روز cms ساختم شما چهارتا سکته پشت سر هم زدین

2 : اگر بلد بودین یکم از معلوماتتون رو در سایت قرار میدادین نه اینکه هرکس رسید یک فرم بسازه که این هم نمونش هستش اقای مجید افلاین که چند تا رو از سر خیابون بلند کرده اورده برای فرومش تا بشینن برای خودشون بحث کنن تو فرم و برای مردم شاخ شونه بکشن

3: اخه چطوری یک نفر بعد از چهار سال php رو یاد میگیره حتما باید اون طرف خیلی ... باشه
پس بخاطر همینه که شما باور نمیکنید من طی چند روز php نویس شدم ولی شما که چهار ساله هنوز یک سیستم از خودتون ساختین اگر ساختین یک نمونه رو پست کن ببینیم

alireza82

Well-Known Member
من اجرای وظیفه میکنم عاشق این کار امیدوارم مورد قبول کاربران باشه
خانوم مانی هم خیلی نسبت به من لطف داره

علیرضا جان نظر بسیار خوبی هست حتما توی این پروژه لحاظ میکنیم

بازم سپاسگذارم

شما به کاربران لطف میکنید سیاوش جان هیچکس هم منکر این نیست! مگر اینکه بی انصافی کنه
من به شخصه از تمام زحماتی که میکشی سپاسگذارم
مچکرم و موفق باشی ما نمک نمیخوریم نمک دون بشکنیم
موفق باشی

.:: Ali ::.

Member
با مجید صحبت کردم میخوام برای بخش php زیر مجموعه ایجاد کنیم یعنی بترتیب

1- بخش مقالات
2- سوالات و پاسخ ها
3- اسکریپت های آماده

خب اینطوری بسیار عالیه ، هر کسی می دونه کجا باید فعالیت کنه ، اگه مدیریت هر بخش تقسیم بشه ، یعنی هر بخش 1 یا چند مدیر مخصوص داشته باشه عالیه ، من فکر می کنم هستن کسائی از همین فروم که با فروتنی و بدون چشم داشت و خواهان قدرت و دانشمند در php دارن فعالیت می کنن که شایسته ی مدیریت هستن .

به نظر من مدیر مثل سکان دار کشتیه که فقط اون می تونه کشتی رو به مسیر درست هدایت کنه .

siavashmusic

Active Member
شما به کاربران لطف میکنید سیاوش جان هیچکس هم منکر این نیست! مگر اینکه بی انصافی کنه
من به شخصه از تمام زحماتی که میکشی سپاسگذارم
مچکرم و موفق باشی ما نمک نمیخوریم نمک دون بشکنیم
موفق باشی

شما لطف داری علیرضا جان وجود شماست که ما اینجا با عشق ورود میکنیم پاینده باشید
اگه مدیریت هر بخش تقسیم بشه ، یعنی هر بخش 1 یا چند مدیر مخصوص داشته باشه عالیه ، من فکر می کنم هستن کسائی از همین فروم که با فروتنی و بدون چشم داشت و خواهان قدرت و دانشمند در php دارن فعالیت می کنن که شایسته ی مدیریت هستن .

bamzi2 عزیز هم استانی گرامی کاملا مطالب شما مورد قبول هست فکر میکنم مجید هنوز برای مدیریت بخش های فروم نیاز به مدیر داره برای بخش php میتوند درخواستتون رو برای مجید ارسال کنید ایشون بررسی میکنن اگه اوکی باشه حتما قبول میکنند

.:: Ali ::.

Member
دوست من نه شما میتونید نه amirabbas_p30magazine , siavash , mondana و .... شما از php اصلا بلد نیستین اگر بلد بودین کد نویسی میکردین نه یک کدی رو بردارین و ویرایش بدین بعد بگین خودم ساختمش چون گندش خیلی سریع در میاد

خدارو شکر من از شما ها تقاضای کمک نکردم اقای میلاد سلف هم گفت به من ایمیل بزن تا راهنماییت کنم ولی من انجام ندادم چون ...

میدونی چرا میگم از php هیچی بلد نیستین

1 : وقتی من گفتم طی چند روز cms ساختم شما چهارتا سکته پشت سر هم زدین

2 : اگر بلد بودین یکم از معلوماتتون رو در سایت قرار میدادین نه اینکه هرکس رسید یک فرم بسازه که این هم نمونش هستش اقای مجید افلاین که چند تا رو از سر خیابون بلند کرده اورده برای فرومش تا بشینن برای خودشون بحث کنن تو فرم و برای مردم شاخ شونه بکشن

3: اخه چطوری یک نفر بعد از چهار سال php رو یاد میگیره حتما باید اون طرف خیلی ... باشه
پس بخاطر همینه که شما باور نمیکنید من طی چند روز php نویس شدم ولی شما که چهار ساله هنوز یک سیستم از خودتون ساختین اگر ساختین یک نمونه رو پست کن ببینیم

دوست عزیز لطفا" بحث رو به بیراهه نکشید ، عنوان این بحث "از خودتان تعریف کنید" نیست !

bamzi2 عزیز هم استانی گرامی کاملا مطالب شما مورد قبول هست فکر میکنم مجید هنوز برای مدیریت بخش های فروم نیاز به مدیر داره برای بخش php میتوند درخواستتون رو برای مجید ارسال کنید ایشون بررسی میکنن اگه اوکی باشه حتما قبول میکنند

ممنون از لطفتون ، بنده خودم یک مبتدی به تمام معنا می باشم ! اما بدون پست مدیریت تا اونجائی که در توانم باشه به دوستانم کمک می کنم .

آخرین ویرایش:

hamid_001

Member
البته اينجا كسي از روي دل كار نميكنه و اينم كه خانوم (نميدونم شايد هم اقا!) ماندانا ميگن بچه ها اين جا اگه كاري
ميكنن فقط به خاطر كمك به ديگران يه دروغ محضه.تو اين دنيا هيچ كس براي كس ديگري كاري انجام نميده.
اگه شما تو خيابون به يه فقير كمك ميكنين والا به خاطر خودتون هست.به خاطر اينه كه واسه چند ثانيه هم كه شده احساس
ارامش كنيد.
آقا مجيد هم كه اين سايت رو راه انداختن صدقه سري نبوده.حداقل چند تا حسن براشون داشته:

اول اينه كه خودش يه تبليغات براش
دوم اينه كه كلي بلاخره اين سايت به اسم اون و ميگن سايت فلاني
سوم اينه كه كلي تبليغ توش ميگيره.
چهارم اينه كه تونسته يه تجارتي راه بندازه و يه بنگاه اطلاعاتي داشته باشه .
و از اين فوائد بيشمار است

و من كه اين موضوع رو مطرح ميكنم كه اقا بياين يه فكري به حال اين انجمن كنيم
و چند تا نظر ميدم(اخه اولين بار من اين بحث رو شروع كردم.ديگه داشتم از اين اوضاع ديوونه ميشدم) بيكار كه نيستم
و از روي بيكاري نيست والا به خدا ما هم كار داريم.در ضمن به خاطر شما هم نيست و به خاطر هيچ كس نيست جز خودم
من فقط به خاطر خودم اينكارو ميكنم. اگه اوضاع انجمن بهتر بشه و يه سر و ساموني بگيره
واسه من بهتر ميشه.مشكلات من زودتر پاسخ داده ميشه.
تو اين دنيا تا به كسي سودي نرساني سود بهت نميرسه و اگه خواستي بيشتر سود ببري
فقط يه راه وجود داره :بايد به ديگران سود برسوني.مثل google
به نظر من اقا مجيد بايد توي سودش از سايت بايد يه مقداري با مديراش شريك بشه تا بتونه بيشتر
سود كنه.ما كه مدير نيستيم.
حالا هر كي موافقه بگه.
البته اينها به معني نقض اين واقعيت نيست كه بعضي از افراد براي اين فروم زحمت ميكشن.

جدیدترین ارسال ها

بالا