شركت هاي فروش لپ تاپ در شيراز

maral55

Well-Known Member
سلام
من مي خوام يه لپ تاپ بگيرم ولي اصلا نمي دونم در شيراز چه شركت هايي مي فروشن چه گارانتي هايي هست
مي خواستم خواهش كنم اگه كسي از عزيزان آدرس و شماره شركت در شيراز داره كه تو كار لب تاپ معتبر باشن ممنون ميشم

Ocarina

Member
بیا مشهد P4 ببر هفصد تومن
مشهد کوچه عباس قلی بوتیک افغان(مرکز کالاهای قاچاق و استوک)

ToFaN

Well-Known Member
ali_moradi گفت:
بیا مشهد P4 ببر هفصد تومن
مشهد کوچه عباس قلی بوتیک افغان(مرکز کالاهای قاچاق و استوک)
دوست عزيز اينجا جايه اين نمونه شوخي هاي نيست

ToFaN

Well-Known Member
maral55 گفت:
سلام
من مي خوام يه لپ تاپ بگيرم ولي اصلا نمي دونم در شيراز چه شركت هايي مي فروشن چه گارانتي هايي هست
مي خواستم خواهش كنم اگه كسي از عزيزان آدرس و شماره شركت در شيراز داره كه تو كار لب تاپ معتبر باشن ممنون ميشم
ملاصدرا سر زدي؟؟
اون زمون كه ما بوديم از جون ادم تا شير مرغ هم بد
يه سر بزن

Ocarina

Member
ToFaN جان عزیز شوخی نبود
حقیقت داره بایین مشهد کنار بازار رضا بپرسین کوچه عباس قلی خان کجاست بعد اونجا همه چیز پیدا میشه
حتی اگه خواستیم میتونم تلفن یکی از اون مغازه ها رو بدم...
البته اونا خیچ ارتباطی به من ندارن خواستم ...و واسش ارزون در بیاد!

||SIAVASH||

Member
عزیز شما میتونید تو پاساژ ملاصدرا- پاساژ برق طبقه دوم پیدا کنی ولی اگه هر روز روزنامه خبر رو بگیری توش نوشته شده تو نیازمندی ها قسمت کامپیوتر و قطعات ولی در کل برین تهران بگیرین بهتره در ضمن شما میتونید تو مجله های معتبر کامپیوتر نوع لپ تاپتون رو پیدا کنید و با فرمی که همراشونه سفارش بدید . اینجا هم میتونید www.shop.ir

ToFaN

Well-Known Member
ali_moradi گفت:
ToFaN جان عزیز شوخی نبود
حقیقت داره بایین مشهد کنار بازار رضا بپرسین کوچه عباس قلی خان کجاست بعد اونجا همه چیز پیدا میشه
حتی اگه خواستیم میتونم تلفن یکی از اون مغازه ها رو بدم...
البته اونا خیچ ارتباطی به من ندارن خواستم ...و واسش ارزون در بیاد!
فكر نكنم شيراز به اين بزركي مشكلي داشته باشه براي جستجويه يه نوت بوك كه اين همه راه رو بزنه بياد مشهد

Ocarina

Member
آره درسته میتونه از همون شیراز بگیره .... من فقط واسه راهنماییشون گفتم.....چون اینجا جنس به صورت قاچاق میاد و قبل از اینکه چند دست بچرخه بدستش میرسه.............. بنا به تجربه ثابت شده که قیمت قطعات کامپیوتر تو مشهد ارزونتر از سایر نقاط ایران هست......چند وقت پیش یکی از دوستام یه لپ تاب توشیبا ساتلایت پنتیوم 3 خرید 450 تومن

maral55

Well-Known Member
خيلي ممنون از كمك همتون tofan عزيز درسته تو پاساژ ملا صدرا همه چي گير مياد اما مشكل من هم همينه در مورد خريد لب تاپ آخه هر چيزي نيست يعني منظورم اينكه شركت درست و حسابي كه گارانتي كنه و معتبر باشه اينقدر اونجا مغازه هاي مختلف هست كه ادم گيج ميشه كجا بايد بره
ُsiavash عزيز توروزنامه خبر هم نگاه مي كنم هميشه اما هزار تا آگهي داره نمي دونم كدومش خوبه از كجا بايد بگيرم
اگه كسي لطف كنه اسم چند تا جاي خوب بدونه معرفي كنه خيلي ممنون ميشم يا خودش از اونجا خريده باشه راضي باشه
در ضمن خيلي دلم مي خواست بتونم برم تهران بگيرم مي دونم خيلي بهتره اما متاسفانه اصلا امكانشو ندارم

شما می تونی از بزرگترین مرکز پخش نوت بوک در استان فارس جنستون رو خریداری کنید منظورم فرزانگان شیراز هست . مال پسر داییم هست آقای عباس زارعی.
آدرس : شیراز 20متری سینما سعدی . خ اردیبهشت . ساختمان فرزانگان شیراز

جدیدترین ارسال ها

بالا