شاهکار یا شعبده بازی؟؟؟؟؟؟

alex7610

New Member
سلام.به همگی.
راستش یک موضوع به شدت من رو شگفت زده کرده میخواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.
انتقال تمامی پستهای یک انجمن(هر انجمنی مثلا مجید آنلاین یا پرشین تولز)به یک فروم دیگه.داشتم شاخ در میووردم.توی چند سایت تازه تاسیس یا سایتی که تا چند روز قبل هیچ اثری از پستهای فعلیش نبود یک مرتبه 20 هزار یا 60 هزار پست مجید آنلاین و پرشین تولز اضافه شده.
مثلا قبلا در سایت vbfarsi.com هیچ پستی در مورد مباحث و پستهای پرشین تولز و مجید آنلاین وجود نذاشت ولی در زمان خیلی کوتاهی تمامی پستها و تاپیکهای این دو انجمن معتبر و معروف به اونجا انتقال داده شدند.برام واقعا عجیب بود.البته الان که دوباره سر زدم ظاهرا ادمین وی بی فارسی پستها رو برداشته و خداییش خودم دیدم که این اتفاق افتاده بود؟:eek:
به نظر شما بوسیله نرم افزار این کارو انجام داده؟؟چون عمرا تونسته باشه دستی اینکار رو انجام داده باشه.مگر اینکه وردی یا جادویی در کار باشه.
یکی از دوستانم میگفت کاره نرم افزاره بعد یکی دیگه توی نت گفت پول میگیره اینکارو انجام میده.بعد نزدیک 20 صفحه که در هر صفحه 20 تاپیک وجود داشت رو از یک انجمن خارجی به یک انجمن دیگه منتقل کرد.خداییش حالم خوبه هذیون هم نمیگم.یعنی 400 تاپیک رو در مورد موسقی رو از یک انجمن به انجمن دیگه منتقل کرد.:razz:
کسی ذر این مورد اطلاعاتی داره؟ میشه به من در این مورد توضیح بده یا نه؟

به نظر بنده چون دیتابیس اون سایتا را گرفته و روی سایتش ریخته
تا به حال چنین موردی ندیدم و نشنیدم و فقط احتمال همونی بود که گفتم
این همه مظلب فقط با دیتابیس میشه بالا بیاد

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست من دیتابیس این سایت ها چیزی نیست که به راحتی داده شه یا به رایگان مدیران این دوسایت بدن. تنها احتمال همون استفاده از RSS های دو سایت هست که در 1 ثانیه کل مطالب انتقال پیدا می کنن. استفاده از دیتابیس این دوسایت احتمال استفادش صفر است.:)

دوست من دیتابیس این سایت ها چیزی نیست که به راحتی داده شه یا به رایگان مدیران این دوسایت بدن. تنها احتمال همون استفاده از RSS های دو سایت هست که در 1 ثانیه کل مطالب انتقال پیدا می کنن. استفاده از دیتابیس این دوسایت احتمال استفادش صفر است.:)
سلام
دوست عزیز حرف شما کاملا متین است
ولی توجه کنید ایشون مثال زدند نگفتند اطلاعات این دو تا سایت را انتقال دادند.
موفق باشی

alex7610

New Member
امکانش هست از Rss این دو سایت استفاده شده .

در این مورد میتونید توضیح بدید!!من چنین چیزی نشنیدم.اگه ممکنه جزئیاتش رو توضیح بدید.

دیتابیس؟؟؟فکر نکنم.فراموش نکنید این یه جور سرقت محسوب میشه.و هر کسی نمیاد دیتابیس رو همینجوری به یکی دیگه بده!من یک مثال واضح هم زدم ادمین سایت وی بی فارسی تمامی پستها و تاپیک های مجید آنلاین و پرشین تولز رو روی فروم خودش آورده بود!!حالا اینجا میتونیم از ادمین مجید آنلاین بپرسیم که ایشون دیتابیس بهشون دادند یا خیر؟
مساله دیگه اینکه این فردی که توی پست اولم گفتم ادعا میکنه از هر انجمنی که بهش سفارش بدن میتونه دیتا رو دقیقا به همئن شکل منتقل کنه.مثلا من یه انجمن دارم به نام X.حال کردم تمام پستها و ارسالهای مجید انلاین رو که ظرف چند سال یک جا جمع شدند رو ظرف چند ثانیه به انجمن خالی من منتقل کنه.در ضمن من خودم دیدم که 400 تاپیک رو منتقل کرد.
فقط اگه میشه در مورد Rss توضیح بدید.ممنون

سلام
دوست عزیز حرف شما کاملا متین است
ولی توجه کنید ایشون مثال زدند نگفتند اطلاعات این دو تا سایت را انتقال دادند.
موفق باشی

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست عزیز RSS یک سرویس بسیار جالب هست که بسیار مفید هم هست نمونه استفاده از این سرویس در سانجمن های خود من موجود هست که آخرین خبر ها رو از خبر گزاری های ایرانی که درمورد IT و نرم افزار های کامپیوتر و موبایل هست در انجمن خودم به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست سیستم به نام من پست می ده :
http://forums.ipbfarsi.com/
تمامی زیر انجمن های فناوری اطلاعات از این خصیصه استفاده می کنند.
این تکنولوژی تیتر و در صورت انتخاب دارنده سایت می تونه توضیحات خبر رو به صورت خروجی نمایش بده . یعنی تیتر و توضیحات مطلب در انجمن درج می شه و بقیه موارد به صورت لینک به سایت اصلی در می یاد .
موفق باشید

amirlol

Well-Known Member
دوست من خود Vb این امکان رو داره ! که آدرس یک سایت رو میدی برات کلش رو میاره پیش خودت !

alex7610

New Member
دوست من خود Vb این امکان رو داره ! که آدرس یک سایت رو میدی برات کلش رو میاره پیش خودت !
يعني هك يا پلاگين داره؟و اينكه خود vb اين رو ساپورت ميكنه؟ميشه راهنمايي و توضيح بديد.و اينكه اسم اين هك يا پلاگين چيه؟

آخرین ویرایش:

aloo

Active Member
alex7610
یکی دیگه توی نت گفت پول میگیره اینکارو انجام میده.بعد نزدیک 20 صفحه که در هر صفحه 20 تاپیک وجود داشت رو از یک انجمن خارجی به یک انجمن دیگه منتقل کرد.خداییش حالم خوبه هذیون هم نمیگم.یعنی 400 تاپیک رو در مورد موسقی رو از یک انجمن به انجمن دیگه منتقل کرد.
میشه این فرد رو معرفی کنی اگه میشه ایمیل یا ای دیشو برام پبغام خصوصی کن ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا