شارژ نیک هندل ، هر یونیت 1900 تومان

usefee

Member
با سلام و تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی خدمت تمامی کاربران ، مشترکین و همکاران عزیز
مدت ها بود که همکاران و مشترکین تقاضا داده بودند که سرویس شارژ یونیت برای هندل های شخصی هم امکان پذیر باشد و بتوانند مستقیما و بدون اینکه نامی از ما باشد ، به ارائه سرویس ثبت دامنه های ملی (ir) بپردازند . بعد از هماهنگی های انجام شده ، این سرویس در حال حاضر آماده ارائه به دوستان و همکاران ارجمند می باشد .
در این روش متقاضیان با پیش خرید تعداد معینی یونیت برای ثبت دامنه های ملی ، هندل خود در سایت نیک را شارژ می نمایند و علاوه بر اینکه امکان مدیریت پرداخت های خودشان رو دارند ، خواهند توانست nic handle خود را در اختیار مشتریانشان قرار داده و به صورت کاملا مستقل به پرداخت دامنه های ملی بپردازند . امیدوارم این بار نیز توانسته باشیم در صرف فعل خدمت رسانی و کسب رضایت شما ، نهایت توان خود را به کار گیریم .
در این طرح پنل همکاران و متقاضیان به تعداد درخواستی آنها شارژ می شود و ازین پس می توانند بدون ذکر نام ما به ثبت دامنه های خود و مشتریان خود بپردازند . در این طرح ویژه هر یونیت فقط 1900 تومان محاسبه می شود .
جهت سفارش و استفاده از این طرح ، مقدار یونیت های مورد نیاز خود را با توجه به اینکه هزینه ثبت هر دامنه ۲ یونیت است ، محاسبه نموده و تعداد آن را در 1900 تومان ضرب کنید . به مبلغ فوق ، پنج هزار تومات بابت کارمزد اضافه نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید : http://www.domain24.ir/ir-reseller
 
آخرین ویرایش:

bahram0110

Member
آخر معلوم نشد
تو عنوان نوشتيد 1850
تو متن نوشتيد 1800
تو سايت خودتون نوشتيد 1900

پرداخت آنلاين داريد؟
 

usefee

Member
ممنون از تذکرتون . اصلاح شد . قیمت 1900 تومان هست . عنوان رو هم مدیران در صورت امکان تغییر بدن .
 

جدیدترین ارسال ها

بالا