[phpNuke] س: در مورداستفاده کردن از Css نیوک

Dargah

Member
سلام دوستان
یک سوال از خدمتتون داشتم
چه چوری میتونم در یک فایل php بگم چیزهایی رو که توی صفحه نمایش میده رو از CSS نیوک استفاده کنه ؟؟ php رو خودم جدا نوشتم نمیخوام ماژول بشه چون لازم نیست ...میخوام مثل بقیه فایلهای نیوک وهر چیزی رو که نمایش میده از CSS قالب استفاده کنه

بیشتر توضیح بدم ....ببینید من یک بلوک دارم که میره یک قایل php رو میخونه بعد اون php کارش اینکه یه چیزهایی رو تو صفحه نمایش نشون بده .....حالا میخوام تو اون php بگم که از CSS قالب نیوک استفاده کنه

مثلا اگر اون php مینویسه " Hey how are you doing " میخوام که بره CSS نیوک رو بخونه و با همون رنگ و اینها بنویسه ...حالا مشکل اینکه ..هر سایتی میتونه از قالبهای مختلف با نام مختلف استفاده کنه ..حالا من میتونم بفهمم که CSS ای که لود شده کدومه و چه جوری ازش استفاده کنم ؟؟

سپاسگذار میشوم راهنمایی کنید

S4DEGH

Well-Known Member
اصولا وقتي شما هيچ استيلي رو تعريف نكني بصورت خودكار از css نيوك استفاده ميشه . چه ماژول و چه بلوك !
اما كد اصليش اين هست :

کد:
<LINK 
href="images/mainstyle.css" 
type=text/css rel=stylesheet>
كه بالاي فايل گذاشته ميشه !
البته بايد تبديل به كد php بشه اين الان مال html هست .

بعد يكچيز ديگه ! شما وقتي يه متني رو مينويسي براش كلاس بايد تعيين كني !
مثلا class=links كه links بايد توي css تعريف شده باشه كه چطوري باشه !

Dargah

Member
صادق خان
من هم همین انتظار را داشتم که خود به خود از مال نیوک استفاده کنه ...اما نه اینکه من در بلوکی که ساختم از Ifream استفاده کرده ام و گفتم که در این Ifream محتویات این پی اچ پی رو نشان بده ...اینکه اون صفحه داخلی دیگه استایل نیوک رو نمیگیره
من میخواهم اینو بگدارم واسه دانلود برای سایتهای نیوک بعد باید با قالب هر سایتی خودشو هم اهنگ کنه

صادق جان ...من یک کار کردم ولی نمیدونم چرا نشد ...من همین فایل php رو که هست ...میکنمش بلوک ...کار نمیکنه ولی وقتی یک Ifream درست میکنم تو اون Ifream نشون میده ....

مثلا من میگم

PHP:
<?php
if ( !defined('BLOCK_FILE') ) {
    Header("Location: index.php");
    die();
}
.....
....
..
کدهای php
...
...
...
?>

میگه که این بلوک فاقد محتوا هست

اما اگر به جای اینکه مستقیم کد php رو تو خوده بلوک بنویسم بیام یک Ifream درست کنم و بگم

PHP:
$content  =  "<iframe src=\"custom.php\"
اونوقت محتویات اون فایل php رو نشون میده ..اما از استایل نیوک دیگه استفاده نمیکنه
حالا به نظر شما چرا همین کدهای php در بدنه بلوک کار نمیکنه ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید :oops:

S4DEGH

Well-Known Member
ببين خود كد هاي php رو نميتوني همينطوري بزاري به عنوان بلوك !
پيشنهاد ميكنم ابزار نيوك نسخه 3 به بالا رو گير بياري و بعد يك كد ساده و چند خط رو بوسيله اون به بلوك تبديل كني تا تغييرات داده شده درش رو مشاهده كني اون موقع خودت ميفهمي بايد چيكار كني !
حتي كد هاي ماژول هم فرق ميكنه !

Dargah

Member
صادق خان ....
من یه چیزی متوجه شدم..
در در پی اچ پی از دستور پرینت استفاده شده
من داشتم بقیه بلوک هارو که نگاه میکردم دیدم ..هیچ کدوم از دستور پرینت استفاده نکردند
همه از
PHP:
$content .=
اسلفاده کردند ...
حالا تبدیل پرینت به content چه جوری هست ؟؟

به عنوان مثال این خط :

PHP:
print ("<div class=\"channelname\">" . $channel["TITLE"] . "</div>");

Dargah

Member
صادق خان ..
من دقیقا میدونم شکا کجا رو میگویید
تا اونجا که من میدونم اون فقط کدهای htmlرو تبدیل میکنه به بلوک برای نیوک ...
من خود کدهام پی اچ پی هست

جدیدترین ارسال ها

بالا