سیمرغ - S i m o r q

MOSTAFA-M

Member
سیمرغ پرنده ایست اسطوره ای از جهان خیال:shock: این پرنده که دانای کل داستانهای افسانه ای شاهنامه است و با زال پدر رستم رابطه ای دوستانه دارد واقعا زیباست:neutral: . من نتونستم شکلشو خوب در بیارم حتی به نظر خودم اصلا شبیهش نشده:paint: ولی خوب چون روش وقت گذاشتم و وقت طلاست فکر کنم ارزششو داره که توی این سایت در حظور استادان هنر و گرافیک نمایش بدم:cool: و از شما استادان هنر مند تقاضا دارم که این طرحو:paint: یه دیالیز بکنین ببینین کجاهاش خوبه کجاهاش بهتره :D راستی فقط نظر بدین بگین خوب شده یه وقت بد نگینا:rose::D در ضمن تو این کار کمی دزدی هم کردم:mad:==>:snap:==>:sad:==>:-?

اینم از طرح:

fp7a51.jpg

با تشکر : مصطفی (اسکی)

Morteza76

Member
خیلی مدرنیته شده...
اون پرنده هم شباهتی به سیمرغ نداره...
بک کار هم قشنگ شده ....

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
من تو شباهت این پرنده به سیمرغ موندم . :-?
کاره زیبایی شده .
اما به نظرم یکم اطراف کار خالی مونده .
موفق باشید .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با توجه به داستانی که درباره ی سیمرغ و زال و اینا گفتی بهتر بود سبک کار ایرانی تر و سنتی تر باشه.

اگه ناراحت نشی باید بگم با دیدن کار بیشتر یاد خفاش و سوپرمن افتادم تا سیمرغ و زال! :دی

ولی منم موافقم که بک گراند کار قشنگ شده.

Legend

Member
با توجه به داستانی که درباره ی سیمرغ و زال و اینا گفتی بهتر بود سبک کار ایرانی تر و سنتی تر باشه.
موافقم ...
البته کار شما هم کار جالبی شده ...
فکر می کنم اگر اون داستان رو تعریف نمی کردید و اون اسم رو براش انتخاب نمی کردید ..
طرحتون زیر سئوال نمی رفت ..
یا حداقل کمتر می رفت ...
در هر صورت خسته نباشید .. :rose:

MOSTAFA-M

Member
تشکر از دوستان برای لطفشون

سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
من تو شباهت این پرنده به سیمرغ موندم . :-?
کاره زیبایی شده .
اما به نظرم یکم اطراف کار خالی مونده .
موفق باشید .

شما هم درست میگین این اصلا شبیه سیمرعغ نشده ولی چه کنم به خاطر علاقه وافری که به ایران دارم نتونستم این اسمو براش انتخاب نکنم راستی من اول طرح میزنم :paint:بعد به این فکر میکنم که این طرح چی هست یا اسمش چیه؟!:shock:

اگه ناراحت نشی باید بگم با دیدن کار بیشتر یاد خفاش و سوپرمن افتادم تا سیمرغ و زال! :دی

ولی منم موافقم که بک گراند کار قشنگ شده.

دقیقا درسته منم همینو میگم میخوام اسمشو بذارمماهی پرنده آخه دمش خیلی شبیه ماهی شده نظرتون چیه؟
(من تو اسم انتخاب کردن اصلا سلیقه ندارم ببخشید):cry:

موافقم ...
البته کار شما هم کار جالبی شده ...
فکر می کنم اگر اون داستان رو تعریف نمی کردید و اون اسم رو براش انتخاب نمی کردید ..
طرحتون زیر سئوال نمی رفت ..
یا حداقل کمتر می رفت ...
در هر صورت خسته نباشید .. :rose:

متاسفم:sad: تا چندی بعد این طرح رو ترمیم میکنم و دوباره اینجا میذارم:cool: و امیدوارم ایندفه خوشتون بیاد:-? فقط نظر بدین که اسمشو چی بذارم:neutral: و اینکه کجا هاش نقص فنی داره که درستش کنم :rose:

fery4u69

Member
البته من همین عکسو بدون وجود پرندش (منظور بکگرانده) تو کامپیوتر دارم از داخل سی دی کینگ پیدا کردم

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
البته من همین عکسو بدون وجود پرندش (منظور بکگرانده) تو کامپیوتر دارم از داخل سی دی کینگ پیدا کردم
سلام دوست عزیز .
قرار نبود هم دیگه رو ضایع کنیم .
هر کس کارش برای خودش با ارزش هست .
اگر چیزی هم می دونید که می تونه ارزش کاره دیگران رو پایین بیاره نباید بگین .
ببخشید اگه که یکم تند صحبت کردم .
موفق باشید .

__amir__

Well-Known Member
خیلی باحال شده مخصوصا اون خفاش که وسط کار
بک گراند کارت قشنگ بود

MOSTAFA-M

Member
تشکر مخصوص (fery4u69) به خاطر دقت و ذکاوت بالای ایشون

دوست عزیز منم اینو از همونجا پیدا کردم:wink: . ولی هیچوقت نگفتم که اون پرنده و یا اون بک گراندو من خودم درست کردم:-? من فقط اینا رو با هم ترکیب کردم
:sad: و سخت ترین مرحه این کار برای من جدا کردن اون پرنده از توی یه تصویر دیگه بود:paint: که منو مجبور کرد بازسازیش کنم:mad: و واقعا وقت منو گرفت:neutral: . راستی نیت من از گذاشتن اینکار در اینجا خود نمایی یا دروغ گفتن نبوده:snap: من فقط میخواستم بچه های این فروم رو با این بهونه کمی به یاد تاریخ و تمدن فرهنگی خودمون (ایرانی ها) بندازم:oops: ولی فکر نمیکنم که این کار موفق شده باشه:cry: . از شما هم به خاطر یاد آوری و تذکر این نکته متشکرم:rose:

:oops:امیدوارم همیشه شاد باشید:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا