سیستم مدیریت محتوای جویندگان هنر نهم !

سیستم اوپن سرس EyeOs رو میشه گفت از قدیمی ترین سیتسمها در این زمینه هست که اولین ورژنش سال 2004 داد

نمونه سایت رسمی : http://www.eyeos.info/

دمو : http://eyeosdemo.pasm-networks.com/

فارسی سازی ورژن 1.1 سال 2005 رو برای سایت مرجع فرستادم و این ورژن eyeOS-0.9.3-5 هم فارسی شده

سیستم خوبی شده ولی کارآیی بعنوان یک سایت رسمی نداره بیشتر بدرد یک زیر مجموعه می خوره

موفق و پیروز باشید

Omid PLUS

Member
دوستان عزیز هرکس سایت براش اونجوری که 25mordad گفت میاره بالا از http://hidden-link.com استفاده کنه....

متاسفانه اینترنت خیلی از قسمت های ایران به کش حدود 2ماه پیش برگشتن و سایت ما رو روی سرور قبلی میاره....

با تشکر از نظراتتون.

programmer.net جان من حاضرم از لحاظ امنیت هر امتحانی که شما دوست دارین روش انجام بدین و اگه تونیستین که از طریق Application یعنی همون CMS سایت رو هک کنید، من از طرف خودم هرچیزی که دوست داشته باشین رو بهتون میدم......:rose:

eyeos رو هم یکی از دوستانم نشون داده بود، اون هم سیستم خوبیه.....

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
یه ایراد بزرگ دیگه ای هم که میشه ازش گرفت اینه که شما برای هر صفحه ای که با ajax لود میکنه یه آبجکت نمیسازی! بلکه فانکشن های مربوط به ای جکستون نمیتونن همزمان دوتا درخواست رو handle کنن. فکر کنم منظورمو متوجه شدین! مثلا دو تا صفحه ای که با ای جکس لود میشن رو همزمان باز کنید یا طوری باز کنید که وقتی یکیشون تو مود لودینگ هست یه صفحه دیگه باز کنید ! میبینید که فقط به یا درخواست پاسخ داده میشه و یکی از دو صفحه لود نمیشه و در حالت لودینگ میمونه!

اینم باگ بزرگ!! فکر نکنم بتونی ایون به راحتی درستش کنی ! باید ساختار ای جکس رو عوض کنی

Omid PLUS

Member
Shahkey جان با تشکر از نظر خوبت....:neutral:

خودم متوجه نشده بودم، دستت شما درد نکنه:rose:

این مشکلش رو حل کردم....:paint:

mohsenshahab

Active Member
البته من الان 3 دقیقه است که سایت شما رو باز کردم ولی همچنان داره لود میکنه.الان باز شد.البته گرافیکش به نظر من جذاب نیست.سرعت هم بسیار کم هست. و البته یه چیز دیگه شما در مورد جی کوئری صحبت کرده بودید و اینکه سرعت صفحات رو پایین میاره.به نظر شما اگه از جی کوئری استفاده می کردی سرعت از الان کمتر می شد؟شما اگه همین پروژه رو با جی کوئری کار میکردی به نظر من سرعتت خیلی بالاتر از این میشد.
ممنون

و البته یه چیز دیگه شما در مورد جی کوئری صحبت کرده بودید و اینکه سرعت صفحات رو پایین میاره.به نظر شما اگه از جی کوئری استفاده می کردی سرعت از الان کمتر می شد؟شما اگه همین پروژه رو با جی کوئری کار میکردی به نظر من سرعتت خیلی بالاتر از این میشد.
ایم مطلب رو به صورت کلی می گم که سرعت بارگذاری فقط مربوط به این موضوع نیست و به مسایل دیگری نیز بستگی دارد

Omid PLUS

Member
Shahkey جان اون مشکلشو حل نکردم:)

دیدم اگه بخوام درستش کنم، کل ساختارشو باید عوض کنم، منم حوشلشو نداشتم بیخیال شدم....:D

فقط یه مشکل امنیتی کوچیک داشت که با کمک دوستای خوبم مهدی ( Virangar ) ، مصطفی ( the.Mo3tafa ) و مرتضی ( 0261 ) حلش کردم.

دوستان لطفاً اگه مشکلی دیدین منو در جریان بزارین...:paint:

باتشکر از همه دوستای خوبم..:rose:

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
shahkey جان اون مشکلشو حل نکردم:)

دیدم اگه بخوام درستش کنم، کل ساختارشو باید عوض کنم، منم حوشلشو نداشتم بیخیال شدم....:d

فقط یه مشکل امنیتی کوچیک داشت که با کمک دوستای خوبم مهدی ( virangar ) ، مصطفی ( the.mo3tafa ) و مرتضی ( 0261 ) حلش کردم.

دوستان لطفاً اگه مشکلی دیدین منو در جریان بزارین...:paint:

باتشکر از همه دوستای خوبم..:rose:
من بهت گفتم!
منم تو این سیستم جدید که دارم مینویسم مشابه همین مشکل برام پیش اومد ولی من یجوری درستش کردم. البته نه با روش خیلی صحیحی!
عیب نداره ولی این یه تجربه خیلی عالی ای شد تا دیگه همه جوانب رو درنظر بگیری

موفق باشید

reza699

Active Member
ظاهر جالب بود. باید قسمت ادمین هم دیده بشه تا بشه دقیق تر بررسی کرد. باید دید قسمت ادمین چقدر دست مدیر رو باز میزاره و انعطاف پذیره ضمن اینکه کاربرپسند هم باشه .
راجع به امنیت.
نمیتوان گفت سیستم شما امنیت خوبی داره به ۲ دلیل :
1- سیستم هایی نظیر جوملا ( خود هستش) داره باگ میده وای به حال این سیستم که حداکثر توسط ۱۰ تا متخصص بررسی شده .
2- گروهی که شما باهاشون کار کردید ( به علم هکینگشون کار نداریم ) از لحاظ سکیور سازی سابقه درخشانی ندارن. (اشاره غیر مستقیم (شایدم مستقیم ) به اینجکشن ashiyane.ir که همین اخیرا اتفاق افتاد )
موفق باشی دوست من.

Omid PLUS

Member
ظاهر جالب بود. باید قسمت ادمین هم دیده بشه تا بشه دقیق تر بررسی کرد. باید دید قسمت ادمین چقدر دست مدیر رو باز میزاره و انعطاف پذیره ضمن اینکه کاربرپسند هم باشه .
راجع به امنیت.
نمیتوان گفت سیستم شما امنیت خوبی داره به ۲ دلیل :
1- سیستم هایی نظیر جوملا ( خود هستش) داره باگ میده وای به حال این سیستم که حداکثر توسط ۱۰ تا متخصص بررسی شده .
2- گروهی که شما باهاشون کار کردید ( به علم هکینگشون کار نداریم ) از لحاظ سکیور سازی سابقه درخشانی ندارن. (اشاره غیر مستقیم (شایدم مستقیم ) به اینجکشن ashiyane.ir که همین اخیرا اتفاق افتاد )
موفق باشی دوست من.

متشکر از نظر خوبت..
مدیریتش که (قبلاً هم گفتم) همونه، فقط توی ورود USER و PASS مدیریت بهش میدی و هر آیکون میشه مدیریت همون قسمت:wink:

1. جوملا یکی از ضعیف ترین سیستم های موجود از لحاظ امنیت هستش و ما اصلاً خودمونو با اون مقایسه نمیکنیم الان vBulletin از لحاظ امنیت خیلی قوی هستش که ما ادعا داریم از اون هم Secure تر هستیم، جوملا که جوجس از این لحاظ!:wink:

2. اگه اینو به بهروز میگفتی دارت میزد:D الان بیش از 80% سایت های دولتی امنیتشونو میدم آشیانه!! شما برای حرفتون دلیل دارین؟؟!! یا میتونین اینجکشون رو ثابت کنی؟؟؟:cool:

Shahkey جان اصلاً فکرشو نمیکردم به این مشکل بر بخورم:-?

شما برای این مشکل چه کار کردی؟؟؟:rose:

reza699

Active Member
ما اصلاً خودمونو با اون مقایسه نمیکنیم
کاره خوبی میکنید :wink:
الان بیش از 80% سایت های دولتی امنیتشونو میدم آشیانه شما برای حرفتون دلیل دارین.
. شما چی دلیل دارین که واقعا ۸۰ درصد دست این تیمه ؟ (زیاد تو این مورد بحث نکنیم بهتره وگرنه اون مدیریت زیاد محترم :D میاد و یه حالی بهمون میده)
دیدنش خالی از لطف نیست

قابل هک نشدن این سیستم رو کاملا رد میکنم ..
دوما این سیستم یک مشکل اساسی داره که واقعا مهمه اونهم اندکس نشدن تو گوگل هست !

یک نکته دیگه هم بگم Ajax خوبه ولی کاملا Ajax مضخرفه !! نمیشه مزیت یک اسکریپت رو کاملا Ajax بودن گفت در واقع این یک ضعف هست نه مزیت !

behbood

Member
با تلاش و شبانه روزی بالاخره موفق شدیم سیستم مدیریت محتوای جویندگان هنر نهم رو راه اندازی کنیم.

مزایای این سیستم مدیریت محتوا :
1. ظاهری بسیار زیبا (ببینید متوجه میشین:wink:)

2. امنیت بسیار بالا (توضیحات در پایین)

3. سیستم کاملاً ajax

4. دارای نسخه های تجاری ، سازمانی ، مدارس ، شخصی ، دانشگاهی.

5. سبک بودن سیستم به نسبت ظاهر و قابلیت هایی که داره:)

6. این سیستم منحصر به فرد هستش و تا حاله نمونه ای نداشته:paint:

توجه : این سیستم به هیچ وجه OpenSource نخواهد بود....:-?

این سیستم طوری طراحی شده که باعث شده امنیت خیلی زیادی داشته باشه، به طوری که مدعی هستیم این سیستم قابل هک شدن نیست!!!

اولین سایتی که با این سیستم راه اندازه شده دهکده مجازی کتاب هستش...:rose:

برای دیدن این سیستم هم به همون سایت http://ir-book.ir مراجعه کنید...:)

لطفاً نظراتتون رو در این باره بگین....:cool:
بابا مسخره بازي در آوردين؟ اين كجاش سيستم مديريت محتواست؟؟!!!
تعريف "سيستم مديريت محتوا" رو ميدونين؟ براي سيستمي كه نوشتين يك اسم ديگه انتخاب كنيد چون به اين نميگن CMS!
چيزي كه شما ساختيد يك سيستم ساده هستش كه اطلاعات رو از ديتابيس ميخونه و با تكنولوژي Ajax نشون ميده و هزاران هزار سايت اينجوري هست!
در مورد گرافيكشم از اونجائيكه در تاپيك هاي ديگه از مايكروسافت بد گفتيد در حاليكه از تم ويستا استفاده مي كنين، اين نشون ميده كه گرافيكشم كپي برداري شده!
در مورد امنيت هم، هيچ كس تاحالا نتونسته سيستمي بسازه و ادعا كنه كه غير قابل هك هست!!! اين جمله شما نشون ميده كه آماتور هستيد.
در مورد معايب كلي سيستم هم كافيه در گوگل كلمه site:ir-book.ir رو جستجو كنيد!!!!!
بابا هر سايتي از نيازمندي هاي اوليه اش اينه كه منطبق بر اصول SEO باشه... زياد به چيزي كه ساختيد مغرور نباشيد بهتره 5-6 سالي در اين زمينه كار كنيد سپس ادعا داشته باشيد!!!

behbood

Member
دوستان عزیز هرکس سایت براش اونجوری که 25mordad گفت میاره بالا از http://hidden-link.com استفاده کنه....

متاسفانه اینترنت خیلی از قسمت های ایران به کش حدود 2ماه پیش برگشتن و سایت ما رو روی سرور قبلی میاره....

با تشکر از نظراتتون.

Programmer.net جان من حاضرم از لحاظ امنیت هر امتحانی که شما دوست دارین روش انجام بدین و اگه تونیستین که از طریق application یعنی همون cms سایت رو هک کنید، من از طرف خودم هرچیزی که دوست داشته باشین رو بهتون میدم......:rose:

Eyeos رو هم یکی از دوستانم نشون داده بود، اون هم سیستم خوبیه.....
بابا كي مياد وقت بذاره سيستم شما رو تست كنه؟ مگه چي داره كه بيان هك كنن؟ ارزش وقت گذاشتن داره، آخه؟

yakoza

Well-Known Member
بابا مسخره بازي در آوردين؟ اين كجاش سيستم مديريت محتواست؟؟!!!
تعريف "سيستم مديريت محتوا" رو ميدونين؟ براي سيستمي كه نوشتين يك اسم ديگه انتخاب كنيد چون به اين نميگن CMS!
چيزي كه شما ساختيد يك سيستم ساده هستش كه اطلاعات رو از ديتابيس ميخونه و با تكنولوژي Ajax نشون ميده و هزاران هزار سايت اينجوري هست!
در مورد گرافيكشم از اونجائيكه در تاپيك هاي ديگه از مايكروسافت بد گفتيد در حاليكه از تم ويستا استفاده مي كنين، اين نشون ميده كه گرافيكشم كپي برداري شده!
در مورد امنيت هم، هيچ كس تاحالا نتونسته سيستمي بسازه و ادعا كنه كه غير قابل هك هست!!! اين جمله شما نشون ميده كه آماتور هستيد.
در مورد معايب كلي سيستم هم كافيه در گوگل كلمه site:ir-book.ir رو جستجو كنيد!!!!!
بابا هر سايتي از نيازمندي هاي اوليه اش اينه كه منطبق بر اصول SEO باشه... زياد به چيزي كه ساختيد مغرور نباشيد بهتره 5-6 سالي در اين زمينه كار كنيد سپس ادعا داشته باشيد!!!

همینو نمیشد یکم مودبتر گفت

چرا فکر میکنید همه کس ، همه چیز رو باید بدونن

اگه قصدت انتقاده خوبه ولی نه با این لحن ، خیلی راحت میتونی مشکلات اسکریپتی که ایشون نوشتن رو بهش بگی

لطفا قوانین این انجمن رو هم بخونید قبل از اینکه پست بزنید
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=72615

behbood

Member
همینو نمیشد یکم مودبتر گفت

چرا فکر میکنید همه کس ، همه چیز رو باید بدونن

اگه قصدت انتقاده خوبه ولی نه با این لحن ، خیلی راحت میتونی مشکلات اسکریپتی که ایشون نوشتن رو بهش بگی

لطفا قوانین این انجمن رو هم بخونید قبل از اینکه پست بزنید
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=72615
بخاطر جمله بالا يه Warning بهم ارسال شد با عنوان: توهین و الفاظ رکیک
مديريت انجمن رو ضعيف و از نظر اطلاعات پايه، پائين تر از كاربرانش تشخيص دادم. دليل ارسال مطلب من اين بود: وقتي وارد يه تاپيك ميشي كه عنوانش با محتواش يكي نيست به اين ميگن "مسخره بازي"! اين كجاش توهين و الفاظ ركيك هست؟؟!!
معني سيستم مديريت محتوا رو در ويكي پديا بخوانيد: http://en.wikipedia.org/wiki/Content_management_system

در مورد اين هنر نهم هم انشاءالله به پيشرفت برسين و از اونجائيكه با Php كار كردين حتماً هم اين طور خواهد بود (؟!!) [فكر كنم از اين جمله ام yakoza جان مشعوف گشتند چون گويا شديداً مجذوب اين زبان هستند]

Omid PLUS

Member
دوستان عزیز خوشحالم که وقت گذاشتین و انتقاداتتون رو گفتین.

AriaGlobal جان این سیستم رو شما از لحاظ امنیت هرجور که دوست داری تست کن، متوجه میشی غیر قابل هک منظورم چی هست.

behbood جان خوشحالم که رک نظراتت رو گفتی، ولی باید به عرضتون برسونم که این CMS هستش و الان هم به چند موسسه دولتی داره فروخته میشه....

در مورد ایندکس نشدن هم قبلاً گفتم برای ایندکس شدنش فکر شده، ولی متاسفانه الان وقتشو ندارم.

الان تنها ایراد این سیستم ایندکس نشدنش هست ولی ایراد دیگه ی فکر نکنم داشته باشه.

اگر هم شما به عنوان CMS قبولش ندارید، دلیلتون رو لطفاً بگین.

از yakoza عزیز هم خواهش میکنم اجازه بدن که نظراتشون رو آزاد بگن. من خوشحال میشم انتقاد بشنوم.
http://forum.majidonline.com/member.php?u=41271

جدیدترین ارسال ها

بالا