سیستم مدیریت فروش هاست و دامین آدنیس

bazicity

Member
سلام دوست عزیز من این سیستم رو میخوام ولی قیمتش بالاس 2 ذره اگه میشه یه دمو بزارید ممنون میشم اگه خوب باشه میخوام من حتما قربانت هاست بازار !

ehsanch

Active Member
لطفا در صورت امکان قیمت نهایی و دمو را برای ما ارسال کنید.. این قیمت خیلی بالاست

mosi20

Active Member
افزایش موجودی از طریق بانک سامان به سیستم اضافه شد.
پرداخت ماهیانه در حال تست می باشد.

mosi20

Active Member
پرداخت ماهیانه برای هاستینگ به سیستم اضافه شد.
چند اشکال کوچیک هم در برنامه بر طرف شد.

خیلی گرونه ..
ترجمه اسکریپت های خارجی و برنامه نویسی یک پلاگین که امکانات اظافی سیستم رو انجام بده
خیلی به صرفه تر هست ..

mosi20

Active Member
۸۰ باگ از سیستم حذف شد.
سیستم با قیمت ۱۵۰ به فروش میرسه

freelearn

Banned
برای سیستم کاملا تست نشده از لحاظ امنیتی و کارایی واقعا واقعا گرونه..!

sasiran

Member
سلام

من این سیستم رو از آقای داوری خریدم ، سیستم خوبیه ، خود ایشان هم آدم منطقی هستن .

البته من دارم کلا از اینترنت خارج می شوم ، چون از ساعت 7:30 صبح از خانه خارج میشوم و می رم سر کار ، پس اصلا وقت اینترنت رفتن ندارم . 8 تا سایت داشتم که 3 تاشو فروختم ، دوتاش فعالیتشون تعطیل شد و 3 تا دیگه از جمله این سایت را هنوز نفروختم .

کل سیستم + طراحی قالب برای من بالای 200 تومان شد .

شاید اگه برای اداره این سایت هم وقت نکنم زیر قیمت بفروشمش ( همراه هاستینگ های واگذار شده به مشتری ها ) ، همون اول کار یه فعالیت کوچک داشتم و خوب هم هاست فروختم ولی از وقتی که رفتم سر کار دیگه فعالیتی نداشتم ، یعنی وقتی برای فعالیت ندارم . ( کار توی دنیای خارج خیلی بیشتر برام می صرفه ، هرچند سرمایه ای که گذاشتم چند صد برابر تمام پولیه که توی این هفت - هشت سال در اینترنت ریختم . )

در پناه حق

sasiran

Member
سلام

جناب freelearn تصویری که توی امضاتون گذاشتید خیلی جالبه .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

freelearn

Banned
سلام

جناب freelearn تصویری که توی امضاتون گذاشتید خیلی جالبه .

موفق باشید

بله
اگه امضای کاربران مجید آنلابن با قوانین انجمن جور در نیاد.
این امضا از طرف مدیر تنظی میشه.

البته بهتر از بحث اصلی این تاپیک بیرون نریم. :rose:
موفق و پیروز باشید

mosi20

Active Member
بله ممنون میشم بگین چرا.
سیستم الان تست شده.
راحت داره کار میکنه.
هر کسی هم هر امکان اضافی ای خواسته براش به سیستم اضافه کردم.
کسی تاحالا از امنیت سیستم شکایتی نداشته

freelearn

Banned
قوانین ملی

سلام جناب داوری
جناب داوری تو هوش و زکاوت شما هیچ شکی نیست و اینکه شما یکی استادان ما در عرصه طراحی وب هستین بازم شکی نیست تو اینم که اگه چند تا آدم مثل شما تو ایران بودن ایران الان تو اینترنت خیلی جاوتر از بقیه کشور ها بود.......

اینم بگم که من چیزی از برنامه نویسی پی اچ پی نمی دونم ولی جناب داوری ما ایرانی ها همیشه عادت داریم خودمونو تعریف کنیم و بگیم که ما اینجوری هستیم و ... مثلا شما فکر کنید.... الان به هر وبلاگی که میری تو هدرش نوشته "" بهترین و بزرگترین سایت دانلود در ایران "" شایدم جهان درسته.

منم نمی خوام بگم که سیستم شما عیب و ایراد داره .... شاید واقعا هم درست میگید کاملا امن باشه و حرفه ای
ولی بسیاری از سیستم ها و برنامه های وب بعد از مدت ها و چندین سال تلاش مکرر توسط یک تیم طراحی بازم نمی شه گفت بی عیب و نقص هست. شما خودتون شاهد هستین که حرفه ای ترین سیستم ها هر روز شاهد بروز مشکلات امنیتی و ساختاری میشن و هر روز یه باگ امنیتی کشف میشه. شاید اول کار اون تیم طراحی اصلا متوجه این نبودن و میگفتن که این سیستم بدون نقصه ولی.........

کارایی یه سیستم خوب با افتتاح چند تا سایت فارسی و چند ماه نمی شه مشخصی شد. برای این کار باید مدت ها وقت سرف بشه تا مشکلات اون بروز بشه و شما بتونین اون ها رو بر طرف بکنین... شما به هیچ عنوان نمی تونید تضمین کنید که هیچ باگ یا مشکلی در این سیستم من وجود ندارد... در حالی که سازنده سیستم ویبولیتین گفته آقا جان من این سیستمی که به شما فروخته شده امکان بروز مشکل رو داره و ما همه روزه تلاش می کنیم تا مشکلات به وجود آمده از طرف سیستم را برطرف کنیم.............در حالی که ما در یک سایت کوچیک ایرانی ادعا داریم ما سیستممون تکه و هیچ مشکلی نداره
همین تازگی 80 تا مشکلشو حل کردین این دلیل خوبیه که دیگه نتونین بگین که سیستم من هیچ مسکلی نداره درسته..........................

در هر صورت من از وجود نخبگانی هم چون شما در ایران نهایت افتخار را می کنم :cool:

:rose: :rose: :rose: :rose:

موفقیت برای شما

mosi20

Active Member
دوست من
من نیازی به تعریف ندارم.
از کسی که حرف درست و بدون دروغ هم بزنه ناراحت نمیشم.
این چیزی هم که گفتی بله تایید میشه.
من هیچ جایی نگفتم سیستمم بدون باگ هست بلکه گفتم کسی تاحالا از امنیت سیستم شکایتی نداشته.
حتی بزرگترین سایت های دنیا هم هک میشن مثل یاهو و gmail و ... که یک تیم برنامه نویس دارند و من به تنهایی در مقابل اونا هیچی نیستم.
شما گفتین توی سیستم من مشکل سراغ دارید.
منم خیلی خوشحال شدم که مشکلات سیستم را بدونم و درستش کنم
البته من منتظر شنیدن مشکلات سیستمم هستم نه اینکه بیایید و سیستم را نقد کنید و بگید چرا قسمت سفارش سیستم اینجوریه و ...
من منتظر شنیدن مشکلاتی که شما در سیستم من پیدا کردید هستم.
لطفا واضح و بدون کنایه و ... مشکلات سیستم را بگین.
اون ۸۰ باگ هم اگه دوستان به من اطلاع نمیدادند هرگز خود به خود باگها برطرف نمیشد ولی به محض اینکه اطلاع دادند درست شدند.

freelearn

Banned
من گفتم مشکل پیدا کردم؟

من گفتم نگید برنامم بدون مشکل هست..! همین...!

اینم بگم من اصلا برنامه شما رو ندیدم

و

فقط و فقط به خاطر همین اومدم تو این تاپیک که بگم برنامتون هر چی که هست قوی یا ضعیف... بازم می تونه با مرور زمان مشکل داشته باشه.

از اولشم بهتون تبریک گفتم..

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا