تغییرات فایل 1 سیستمهای فنی وُله های صداوسیما

sinashez

New Member
دوستان عزیز، اگه کسی بخواد ویدئوهایی رو واسه استفاده دائم بده به صداوسیما تا مثلاً در طول یکسال تِمِ ویدئو ثابت و قسمت های متغیر اون رو کاربر یا کارمندی که بعنوان اپراتور عمل میکنه، بر حسب برنامه های صداوسیما عوض بکنه. کسی میدونه نحوه ارائه اون و همچنین کارکرد اون یا اصلاً نرم افزار مناسب واسه اون چیه؟ در کل نیازمند اطلاعات فنی در این مورد هستم. حتی فرمت فایلهایی که باید بهشون داد چیه؟
در اصل ما میخوایم، فایل لایه باز ویدئوها رو بدیم، اونا قسمتهای متغیر رو عوض کنن، بدون اینکه بتونن تغییرات کلی بِدن و اینکه استفاده از اون در حد درَگ کردن و تایپ قسمتهای نوشتاری باشه.

ممنون میشم اگه کسی بتونه توو این زمینه کمک کنه.

[]کسی بخواد ویدئوهایی رو واسه استفاده دائم بده به صداوسیما تا مثلاً در طول یکسال تِمِ ویدئو ثابت و قسمت های متغیر اون رو کاربر یا کارمندی که بعنوان اپراتور عمل میکنه، بر حسب برنامه های صداوسیما عوض بکنه. کسی میدونه نحوه ارائه اون و همچنین کارکرد اون یا اصلاً نرم افزار مناسب واسه اون چیه؟ در کل نیازمند اطلاعات فنی در این مورد هستم. حتی فرمت فایلهایی که باید بهشون داد چیه؟
در اصل ما میخوایم، فایل لایه باز ویدئوها رو بدیم، اونا قسمتهای متغیر رو عوض کنن، بدون اینکه بتونن تغییرات کلی بِدن و اینکه استفاده از اون در حد درَگ کردن و تایپ قسمتهای نوشتاری باشه.
.[/QUOTE]
سلام
البته در اصل به تعامل شما با اپراتور قسمت مربوطه نیاز دارد >|<
ولی شما یا باید ویدیویتان را طوری در مدلهای مختلف قاینال کنید که نوشته ای رویش نباشد(نوشته هایی که نیازمند تغییر نیست )
بقیه را هم بصورت بکراند رنگ ثابت آبی یا سیاه یا ...ویا فایل آلفا بدید تا برحسب نیاز در فورگراند استفاده شود و تایتلها راهم میتوانند راحت خودشان اضافه کنند
البته همانطور که گفتم بیشتر به میزان اطلاعات افراد فنی طرف مقابلتان بستگی دارد
وفرمت هم بر اساس شبکه مورد نظر فرق میکند ولی تمام شبکه ها فایل AVI را قبول میکنند
اگر هم سیستمهای nle انها را میپرسید بستگی به واحد واستان فرق دارد وبیشتر از فاینال کات و اوید وپریمیر وایدیوس استفاده میکنند
موفق باسید :neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا