سیروس مقدم توی تا ثریا از چه دوربینی استفاده کرده؟

.:SENATOR:.

Member
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی هست که بدونه سیروس مقدم توی تا ثریا از چه دوربینی استفاده کرده؟
خودش گفته این دوربین شبیه دوربین های عکاسی هست و بالای اون یک مانیتور نصب میشه که تصویر از توی اون دیده میشه... اما نگفته اسم و مدل دوربین چیه...
اگه کسی میدونه لطفا بگه...

سلام
احتمال 99/9 درصد canon eos 5d
من همون اول که فوکوس و رنگ ها رو دیدم بو بردم دوربینش عکاسیه
البته با مدل های دیگه هم می شه گرفت چون مدلی که گفتم یه کم گرونه
مثلا من با nikon d3100 این تصویر رو می گیرم
به نظرم سیروس مقدم بد فیلم برداری کرده تو این فیلم: الکی هی فوکوسشو عوض می کنن رو اینو و اون ولی یه جاهایی ش هم عالی در اومده بی انصافی نکنیم
راستی اگر هم خواستی کرایه اش کنی شرکت اجاره 30000 تومن کرایه می ده

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام دوستان
الان سونی یه دوربینی داده بیرون به نام x3 هم فول اچی دی هست هم قدرت جدا کنندگی بسیار قوی و رنگ های فوق العاده
البته قیمتش بالای 10 تومان هستش
قدرتش به نحوی هست که میشه بعد از ضبط اون رو به 35 تبدیل کرد
خلاصه خیلی با حاله:rose:

یعنی با دوربین عکاسی فیلم برداری شده
از دوربین هایی که توی فیلم ها استفاده می کنند استفاده نکرده ؟؟!

وای اون ex3 که فوقالعاده است من باهاش کار کردم خیلی دوستش دارم، به صورت دیجیتال روی هارد تحویلت می ده مثل اینکه 80 گیگ هم جا داره. کرایه اش هم از 55 تا 80 هزار تومنه
البته اون فکر می کنم عمق میدانش بیشتره نسبت به دوربین عکاسی ها
مثلا وضعیت سفید رو تماما با اون کار کردن
من خودم شخصا اگه بخوام کاری بسازم از Ex3 و شاید بعضی جاها از این دوربین عکاسی ها استفاده کنم
البته این دوربین عکاسی ها هم می تونن عمق میدان رو افزایش بدن به نظرم این فکوس و فلو زیاد خیلی جلف بازیه و همه جا کاربرد نداره

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
دوربین سریال تا ثریا : canon 5d mark ll
دوستان ex3 دوربین جدیدی نیستا 3 سال پیش سونی معرفیش کرد. f3 و f65 دوربینای جدید سونی اند که این آخری 4k رزولیشن داره.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
دوربین های عکاسی نسبت به camcorder هایی مثل ex1 یه مزیت خیلی خوبی که دارن اینه که لنزای بسیار متنوعی رو ساپورت می کنن می تونید کیفیت های بسیار متفاوتی از این دوربین ها بگیرید ( از یه تصویر فوق العاده معمولی گرفته تا تصاویری به شدت حرفه ای ) که بسته به حرفه ای بودن کسی که کار می کنه داره و خیلی عوامل دیگه . :paint::):cool:
لنزهای 100 هزار تومانی تا چند صد میلیون تومانی ای برای این دوربین های کوچک عکاسی وجود داره که می تونه بوکه ( bokeh) های بسیار عالی و دیافراگم های بسیار باز بهتون بده ( البته در مدل های حرفه ای تر مثل سری L ). ( هرچقدر پول واسه لنزای بهتری بدید نتیجه های جالب تری هم میگیرید از این دوربین :green:
سنسور 5d mk II ، فول فریم هست و نسبت به ex1 , ex3 , ... سایز سنسور بزرگتری داره . :cool:

در کل اگه کسی بلد باشه چطور با DSLR کار کنه می تونه با کمترین بودجه بهترین نتیجه ها رو بگیره که واقعا بعضی از نتایجی که من دیدم حتی در سطح red one , f3 , .. بوده ( بدون اغراق ) :green:

این آخری 4k رزولیشن داره.
علی جون یه اطلاح کوچیک میکنم که f65 تا رزولوشن 8k , ماکزیمم 120 فریم برثانیه رکورد می کنه :rose:

amingolestaneh

New Member
دوربین سریال تا ثریا

دوستان دوربین eos 5 d هستش من در شرکت سینمایی خودم 2 عدد دارم ! تفکیک رنگ بالا و فوکوس های فوق العاده و راحتی کار و ... باعث شده یکی از بهترین دوربین های تصویر برداری و عکاسی باشه !

البته فکر می کنم احتیاج به یه شولدر و یه فکوس کش هم داشته باشه! نه؟
اونطوری هزینه اش حدودا چه قدر در میاد؟

hosein0251

البته فکر می کنم احتیاج به یه شولدر و یه فکوس کش هم داشته باشه! نه؟
اونطوری هزینه اش حدودا چه قدر در میاد؟

بله برای پروژه های حرفه ای لازم میشه . ولی اینطوری نیست که اگه نباشه نشه کاری کرد . :cool:

hosein0251

تصویربرداری این سریال پر از اشکال هست .
از zoom های بی جا تا out of focus شدن . بعضی جاها هم مجبور شدن کات بزنن که بدتر خراب شده .

فیلمبرداریش افتضاح شده
انگار با دوربین بازی می کنن جای فیلمبرداری
مثل بچه ای که تازه زبون باز می کنه! زیاد حرف می زنه
اینا هم انگار تازه یاد گرفتن

جدیدترین ارسال ها

بالا