سیاه شدن صفحه هنگام مینیمایز در windows 7

Ehssan_it

Well-Known Member
مدل ویندوزتون رو ذکر کنید
من که تا الان با هیچ ویندوزی ( 32 یا 64 بیتی ) مشکل نداشتم .

mohammad.sub7

کاربر فعال
منظورم خود بیلدر نیست!

منظورم کد مینیمایز که رو برنامه میزاریم برنامه تو xp درست کار میکنه اما تو seven موقع maximize از taskbar (صفحه برنامه خودمون که با بیلدر ساختیم) سیاه میاد

p30graphic

Active Member
منم بعضی مواقع به این مشکل بر خوردم که برنامه ای رو وقتی مینیمایز کنم دسکتاپم رو دیگه نبینم.

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
از اين كد براي كليد Minimize استفاده كنيد:
کد:
ScriptTimer("Timer1=Restore","100")
Minimize()
يك اسكريپت به نام Restore هم بسازيد و اين كد رو داخلش استفاده كنيد:
کد:
If (IsMinimized()) Then
Else
  Restore()
End
در اينصورت مشكل Minimize تو ويندوز 7 حل خواهد شد

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
از اسکریپت استفده نکن
بعضی از اسکریپت ها تو ویندوز 7 اجرا نمیشه
از علامت دست استفاده کن
کد نویسی رو ولش کن
به چه دلیل میگید که از اسکریپت نویسی استفاده نشه !!!!؟
اگر قصد دارید از تمام توانایی های mmb بهره ببرید، ناگزیرید که به اسکریپت نویسی روی بیارید.

به چه دلیل میگید که از اسکریپت نویسی استفاده نشه !!!!؟
اگر قصد دارید از تمام توانایی های mmb بهره ببرید، ناگزیرید که به اسکریپت نویسی روی بیارید.
سلا
حرف شما قبول است.من هم ویندوز 7 نصب کرده و همین مشکل را دارم.اکثر فایل های mmb در ویندوز7 دارای مشکل می شوند.من از این روش استفاده کرده ام و موفق بوده ام.به قول خودتان این جا محلی برای تبادل نظر است

nevercom

من خودم هم ویندوز 7 دارم و تاحالا با هیچ مشکلی چه با خود mmb، چه فایلهایی که کامپایل کردم و چه با فایل های کامپایل شده ی دیگر دوستان، مواجه نشدم.

اما اینکه میگید از اسکریپت ها استفاده نشه بنظرم درست نیست، تمام قدرت mmb در قسمت اسکریپتش هست
ضمن اینکه تو ویندوز 7 هیچ چیز تفاوت خاصی نداره، فقط باید محدودیت هایی که ویندوز برای اعمال امنیت بیشتر قرار داده توجه بشه

من خودم هم ویندوز 7 دارم و تاحالا با هیچ مشکلی چه با خود mmb، چه فایلهایی که کامپایل کردم و چه با فایل های کامپایل شده ی دیگر دوستان، مواجه نشدم.

اما اینکه میگید از اسکریپت ها استفاده نشه بنظرم درست نیست، تمام قدرت mmb در قسمت اسکریپتش هست
ضمن اینکه تو ویندوز 7 هیچ چیز تفاوت خاصی نداره، فقط باید محدودیت هایی که ویندوز برای اعمال امنیت بیشتر قرار داده توجه بشه
سلام
اگر دقت کرده باشید اسکریپت نویسی مثل کد نویسی می مونه
وقتی کد می نویسی صفحه رو نمی تونی رنگارنگ کنی و وقتی خودت اجسامی رو کنار هم قرار می دی زیبا تر جلوه می کنه!!!!!
ویندوز 7 دو نوع هستش
64b
32b
به قول خودتان این جا محلی برای تبادل نظر است

mahdi6

Member
سلام دوستان
من هم این مشکل را دارم در ویندوز7 و ویستا این مشکل هست ولی به یک نکته جالب برخوردم این مشکل از اخرین نسخه بیلدر به وجود امد نسخه قبلی همچین مشکلی را ندارد من الان با هر دو نسخه کار می کنم نسخه قبلی بدون هیچ مشکلی کار می کند ولی وقتی همان کار را با نسخه جدید ارئه می کنم می نیمایز کار مشکل دارد
دوستان اگر راه حلی دارند کمک کنند
با تشکر

m javad

کاربر متخصص
راه حل تو پستهای قبلی ذکر شد
همونی که آقای evil_gates اشاره کردند.
یا اینکه برای مینیمایز از پلاگین استفاده بکنید.اینطوری مطمئن ترم میشه.

mahoorm

New Member
از اين كد براي كليد Minimize استفاده كنيد:
کد:
Minimize()
يك اسكريپت به نام Restore هم بسازيد و اين كد رو داخلش استفاده كنيد:
کد:
If (IsMinimized()) Then
Else
  Restore()
End
در اينصورت مشكل Minimize تو ويندوز 7 حل خواهد شد

با تشکر :) من مشکلم با این اسکریپت حل شد.
فقط به ذهنم رسید در اسکریپت Restore کد زیر را وارد کنید:
کد:
If (IsMinimized()) Then
Else
  Restore()
End
چون فکر کنم اگر اینطور نباشه بعد از یک بار Minimize کردن تا زمانی که نرم افزار بازه اسکریپت Restore هی اجرا میشه.:wink:

آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
فكر ميكنم منظورشون پست جناب en.mirzaee بود كه گفته بودن از علامت دست استفاده كن و از اسكريپت نويسي استفاده نكن

راستش منم منظورشون رو متوجه نشدم :wink::soot:

nevercom

احتمالاً منظورشون دکمه ی External Commands and Page Actions هست (درواقع دستورات موجود در این قسمت)، شاید در این مورد خاص منظور ایشون این بوده باشه که از گزینه ی Minimize که در این قسمت و در لیست وجود داره استفاده کنید، بجای اینکه در قسمت اسکریپت نویسی دستور Minimize رو بنویسید.

mahdi5789

Member
سلام من تازه واردم
اما منم این مشکل را داشتم
فهمیدم که یکی ار باگ های مولتی مدیا بیلدر هست که تو ویندوز سون اینجوری میشه
چتازه یه مشکل جدید هم وجود داره و او ن اینکه در ویندوزهای 64 بیتی خود نرم افزار مولتی مدیا بیلدر درست اجرا نمیشه یعنی پروژه را باز میکنه اما قسمت main قابل دیدن نیست حالا یکی کمک من کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا