سيستم وبلاگ ساده و كم حجم

zomorrod

Member
با سلام خدمت دوستان
بتازگي من يك سيستم كم حجم و ساده در عين حال قدرتمند Angeline CMS Lite رو فارسي كرده و در قالب و امكانات اون اصلاحاتي رو انجام دادم كه بصورت يك سيستم وبلاگ با كاربري فوق العاده ساده و كارآمد درآمده است .

وبلاگ اختصاصي اين سيستم :

دو نمونه از سايتها و يا وبلاگهايي كه از اين سيستم استفاده كرده اند :

tamizi

Member
خیلی وقت بود دنبال یه همچین چیزی میگشتم ...
حالا دانلود کردم ... ولی هنوز باهاش کار نکردم...
امیدوارم پشتیبانی خوبی هم داشته باشه .... داره ؟
ولی در هر حال ممنون

bache +

Well-Known Member
اقا ما همخ اينجا نخود
اينجانب اين سيستم رو رو سايت خودم به كاربرا به طور رايگان ميدم و باسه تست الان حدود 100 عضو گرفتم نمونه وبلاگ هم اينه www.topolmopol.com/weblog ولي چون زياد عضو شدن ديگه قطع كردم شما اگه مايليد ميتونيد تو بخش نظرات وبلاگ ايميل بزاريد باستون استاد كنيم در ضمن ماله ما يه دونه تبليغ هم نداره

spsgorgan

Active Member
كار جالبيه فقط !
Powered by Zomorrod[.net] 0.4.1
نقض كپي رايت زياد جالبش نكرده !

Black Prince

Active Member
دستت درد نكنه. با اجازه من اين برنامه رو گذاشتم رو سايت تا همه دانلود كنند

zomorrod

Member
با تشكر از همه دوستان
من كپي رايت رو نقض نكردم و شديداً بهش اعتقاد دارم .
در مورد اون كد هم در فايل config.php وقتي نام وبلاگ را مي گذاريدر پائين صفحه هم آن نام وبلاگ را در Powerd By تكرار مي كنه . با اين حال بخاطر اينكه اين سوء تفاهم ها كلاً بوجود نياد ، چشم ، هر طور شده برش ميدارم .

zomorrod

Member
به زودي Theme ها و قالبهاي آماده هم براي علاقه مندان اون قرار داده ميشه . كه همه مي تونن رايگان دريافت كنن .

zomorrod

Member
اين بخاطر اينه كه اديتور را داره از سايت من ميخونه . سعي مي كنم درستش كنم .

zomorrod

Member
بالاخره دو قالب براي اين سيستم آماده شد كه علاقه مندان اين سيستم مي توانند بصورت رايگان دريافت كنند و براي وبلاگ يا سايت خود استفاده نمايند .
http://weblog.zomorrod.net

amir_s

Active Member
ممنونم !
راستی ... من یه کانتر هم بهش اضافه کردم ! به زودی امکانات بیشتری براش درست میکنم !

zomorrod

Member
امير جان امكاناتي رو كه اضافه ميكني در اختيار ما هم بزار تا به سيستم اضافه كنيم . ممنون از زحمات شما

zomorrod

Member
بالاخره Theme های جدید سیستم طراحی شد و آماده دریافت رایگان است . دوستانی که علاقه مند هستند می توانند دانلود کرده و استفاده نمایند . ÷یشا÷یش از دوستانی که کپی رایت را رعایت می کنند و لینک سایت مرجع و طراح رو حذف نمی کنند تشکر می کنم . اگر دوست داشته باشید می توانید سایت یا وبلاگ خود را که با این سیستم ساخته اید , معرفی کنید تا با ذکر تصویری از سایت در صفحه اصلی این سیستم معرفی شود .

مشاهده صفحه اختصاصی سیستم وبلاگ
d_bgreenweblog.jpg
d_redweblog.jpg

d_girlweblog.jpg
d_lineweblog.jpg

spsgorgan

Active Member
زمرد جان منظوره من نانو ورلد عزیز بود
والا من دیدم تا بچه ها سیستمی رو فارسی میکنند ایشون میان و میزنن تو بال و پر دوستان !
ولي سيستم مي نوشتيد خيلي بهتر بود!!
دوست من اگر بخواهیم بنویسیم میتونیم نیاز به امر جنابعالی نیست . ولی خوب وقتی یه کاری انجام شده چرا ما اون کارو بهتر تحویل ملت خودمون ندیم ! یادمه میخواستیم با گروه سال دوم دانشگاه یه cms بنویسیم استادمون شدیدا منع کرد . گفت اگر یه سی ام اس خارجی رو کامل فارسی و باگ هاشو فیکس کنید 100 برابر ارزش داره . در هر صورت نخواستم به دوست عزیزمون نانو اهانتی کرده باشم ولی فارسی سازی هر چند کاری است آسان (که فکر نمیکنم) ولی با ارزش . همین !

جدیدترین ارسال ها

بالا