سيستم ارسال نمرات

mosi20

Active Member
يه سيستم ميخوام كه بشه بهش عضو بشناسونم و هر چند وقت براي اين اعضا يه نمره بفرستم كه به صورت يك ليست تويه كنترل پنل همون عضو نشون داده بشه

a Truth Seeking

Active Member
منظور شمارو درست فهميدم :
شما مي خواين از اعضا امتحان بعمل بياد و بعد براي اونها نمره اي صادر بشه؟
در مورد آزمون آنلاين فكر كنم يكي از دوستان چند روزه قبل چنين چيزي معرفي كرده بود.

zfarhad2003

Member
چنين موژولي كه نمرات رو توي صفحه مخصوص كاربر نشون بده فكر نكنم وجود داشته باشه بايد خودت بنويسي

mosi20

Active Member
a Truth Seeking گفت:
منظور شمارو درست فهميدم :
شما مي خواين از اعضا امتحان بعمل بياد و بعد براي اونها نمره اي صادر بشه؟
در مورد آزمون آنلاين فكر كنم يكي از دوستان چند روزه قبل چنين چيزي معرفي كرده بود.
نه عزيز من اين برنامه را براي يه مدرسه ميخواهم .يعني ميخوام نمرات دانش آموزان مدرسه را روي سايت مدرسه قرار بدم و اين كار را بايد 5 بار يا بيشتر انجام بدم

pooyait

Member
آقا جون منم دنبال اين برنامه هستم
اگه ژيدا كردي دمت گرم يه ندا هم به ما بده
قربونت
بچه سه راه سيمين

iman_flash

Active Member
ميبينم كه اين دستورات جديد آموزش پرورش همه طراحان وب رو به تكاپو انداخته :lol:
آقا منم لازم دارم :oops:

mosi20

Active Member
جون هر كي دوست داري بيا و به من كمك كن كارم گير كرده به اين.
توي اين همه مدير سايت و عضو و پي اچ پي كار يعني يه نفر پيدا نميشه به من كمك كنه؟؟؟؟

pooyait

Member
آقا بازم كه خبري از اين نيست؟

ككككككككككككككممممممممممممممممممككككككككككككك

iman_flash

Active Member
سلام
فكر كنم پرتالش اين باشه ولي هرجا ميگردم پوليه
اسمش SchoolGen هست
توي هات اسكريپت هم هست
http://hotscripts.com/search/629937.html
کد:
Description: SchoolGen is a completely web-based student information system which meets the requirements of Administrators, Teachers, Parents and students. It is a centralised school administrative management software which enables schools and their branches to record, access, report and manage their student data and performance records etc., in real-time.

يني يه سيستم كه براي مديران و معلمان و دانش آموزان و والدين سطح دسترسي هاي مختلف ايجاد كنه و براي هر دانش آموز يه پرونده روزانه داره كه توسط اپراتور هر روز آپديت ميشه... و خود دانش آموز يا والدينش ميتونن با اتصال به سايت مدرسه وضعيت نمرات و حضور و غياب و.... رو ببينن

حلا كسي هست كه اين سيستم رو مجاني داشته باشه؟ يا يه چيزي شبيه اين معرفي كنه؟ يا يه ماژول براي نوك تو اين زمينه هست؟

راستش آموزش و پرورش اين طرح رو داده و همه‌ي مدارس كشور بايد يه سايت اينجوري داشته باشن و مطمعنم به زودي تقاضاي همچين پرتالي خيلي زياد ميشه...
فكر كنم روي اين موضوع كار بشه استقبال زياد ميشه
من كه خيلي نياز دارم اگه كمك كنين ممنون ميشم

خب عزيز دلم براي من بفرست ديگه الان برات ايميل هم ميزنم ولي خدا كنه مثل بقيه نباشي و بفرستي برام :ايكس

assis-mo

New Member
ای بابا داشتیم!
خب بذارید این جا همه استفاده کنند
دیگه خصوصی سازی چرا :D
شوخی
دستتون درد نکنه

guilanict

Member
سلام
اولا نسخه دات نت اين سيتم رو يكي در بخش برنامه نويسي معرفي كرده بود ظاهرا مال سايت گويا بود يه سرچي كنيد هست اما
دوما براي پي اچ پي كارها بريد دانلود كنيد:
http://sourceforge.net/projects/schoolmate

يوزر نيم و پسوورد test

حميد

جدیدترین ارسال ها

بالا