سو استفاده از نام و عنوان وبلاگ

kkhj

New Member
چند وقتیه یه سایت تقریبا همنام وبلاگم دیدم که طرز کارش مثل همون سایتهای اسپم هست که برای نشان دادن تبلیغاته ولی این یکی هر مطلبی رو من توی وبلاگ میذارم توی اون سایت هم کپی میشه,البته فقط تیتر مطلب به همراه چند سطر ابتدایی.و حالا حتی عنوان وبلاگ رو هم گذاشته روی سایتش.می خواستم بدونم آیا میشه کاریش کرد

coder

Member
نگران نباش صفحات اسپم شده زیاد عمر نمیکنن به بلند مدت فکر کن، برای سریعتر ایندکس شدن از پینگ استفاده کن تا مطالبت زودتر ثبت و بایگانی بشه
blogsearch.google.com/ping
blogpingtool.com
pingoat.com

kkhj

New Member
می خواستم بدونم اگه دامنه tk به وبلاگ متصل کنم مطالب جدید فقط با همین دامنه ثبت میشن یا اینکه فقط این دامنه به وبلاگ اضافه میشه؟یعنی مثلا گوگل از این به بعد فقط دامنه جدید وبلاگ رو جستجو می کنه

coder

Member
اگه از طریق نیم سرورها دامین رو اضافه کنی و با دامنه جدید تبادل لینک کنی مطالب با دامنه جدید ایندکس میشن، در ضمن یه نکته مهمی هم هست دامین های tk. مثل co.cc به علت قرار گرفتن در معرض توجه هکرها و بالا آوردن سایت های ویروسی رو این دامنه ممکن است به بلک لیست گوگل اضافه شوند

kkhj

New Member
هدفم اینه که مطالبم با همین دامنه فعلی ایندکس بشه چون اغلب در نتایج گوگل در صفحات اول یا دوم قرار دارن,و با در نظر گرفتن این مورد,چطور باید یه دامنه وصل کنم به وبلاگ.میخوام دامنه جدید اضافه شه و آدرس قبلی افتی در گوگل نداشته باشه.و اینکه چه سایتهایی مثل dot.tk دامنه رایگان میدن

آخرین ویرایش:

coder

Member
بعد از اد نمودن دامین اتفاق خاصی برای لینکها و نتایج نمیفته، دامنه های رایگان معتبری که بعد از یه مدت کوتاه جمع نمیکنن برن co.nr و tk.

kkhj

New Member
امروز در سایت cydots.com یک دامنه ثبت کردم و به وبلاگم وصل کردم,ولی نمی دونم چرا وقتی با این دامنه به وبلاگ میرم توسط افزونه WOT در فایرفاکس به عنوان سایت مخرب شناخته میشه!بنظرت مشکل از سایت ارایه دهنده دامنه هست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا