سومین تور سایت مجید آنلاین 4 شهریور 84 ( خاطرات و مخاطرات )

adame_haji

Member
نیما جان جدا دمت گرم
خیلی حال داد
من سر یه اشتباه کوچولو دو سه روزه فکر میکردم اینجا آپدیت نشده
یعنی گول خورده بودم

اما به داستانک کوچولو از تثادف همون روز صبح ساعت 5:40 دقیقه تعریف کنم که خیلی ها ندیدن

استارت کار بچه ها ساعت 6 صبح تو ميدون وليعصر بود
ما هم نيم ساعت زودتر اونجا بوديم تا اومديم نشستيم روي ورودي سينما يهو يه موتور نظرمونو جلب کرد که با رانندش داره مياد و نفر عقبي هم برعکس رو موتور نشسته و يکي از پاهاش رو روي اون يکي انداخته بود - اون عزیزان روانی که تا حالا برعکس روي موتور نشستن ميدونن که موقع برعکس نشستن اصلا کنترل خودتو نداري و با يه پيچش موتور احتمال افتادنت هست ، حالا اين عزیز روانی مست ما اون پاشم انداخته بود روي اون پاش و داشت شعر ميخوند - خلاصه اين بابا داشت شعر ميخوند تا رسيد جلوي چشم من موتور با 40-50 تا سرعت رفت روي يه دست انداز خيلي کوچولو که مربوط به برجستگي روي يه زير گذر کانال آب بود و نفر عقبي که هنوز مشغول خوندن شعر بود از روي موتور پرت شد هنوز اون پاش روي اون يکي پاش بود که از پشت محکم سرش با زمين برخورد کرد و گورومپي صدا داد منم عين شاسکولا هنوز بي تفاوت داشتم نگاه ميکردم که يهو ياد دوربين ديجيتالم افتادم سريع برداشتم و دويدم اما هوا تاريک بود بدون فلاش هم نميشد عکس قابل رويت نبود چون فلو ميشد 3 تا عکس انداختم همش تخمي شد هر کاري کردم جرئات اينو پيدا کنم که با فلاش عکس بندازم نتونستم چون رفيقش که مستيش ديگه پريده بود رفته بود بالاي سر بدن نيمه جون اون باباهه داشت صداش ميکرد . ترسيدم فلاش بزنم پاشته ... مونمونو پاره کنه .
ولي پريدم سريع دوربين فيلمبرداري رو برداشتم تو همون نيمه تاريکي و روشني دوربينو گذاشتم روي Gainup و فيلمبرداري کردم يه چيزايي تو فيلم معلومه ولي يارو رفيق نيمه راه بود رفيقشو تنها گذاشت .
بعد از اون ما رفتيم آبشار تا آخرش ميترسيدم هي بيفتم تو دره و ضربه مغزي بشم
فعلا
يا علي

FashisT

Active Member
حمید جون نظره لطفته!
ولی من کی حرف بد ردم؟
جوجه کفاف هم اوردی ولی چرا بردی؟ ما یه تارف کردیم تا به زور میکردی تو کیفمون!
ای جوجه کفاف کجایی!!
25.gif

فعلا
13.gif

zomorrod

Member
نيما جان دستت درد نكنه خيلي باحال شده . يه يادگاري خوب از يه روز به ياد ماندني . اميدوارم اين قرارها باعث بيشتر شدن صميميت ها بشه .

adame_haji

Member
بچه ها یکی بود که هی میگفت من عکس مجید و میخوام
منم رفتم اون ته مهای روم دوربین گشتم تا این عکسو پیدا کردم البته اینو با یه لنز غیر استاندارد انداختم که اینجوری افتاده که بزرگی خودتون ببخشید

hamid ir

Well-Known Member
FashisT گفت:
حمید جون نظره لطفته!
ولی من کی حرف بد ردم؟
جوجه کفاف هم اوردی ولی چرا بردی؟ ما یه تارف کردیم تا به زور میکردی تو کیفمون!
ای جوجه کفاف کجایی!!
25.gif

فعلا
13.gif
ناراحن نشو شوخی کردم اصلاً حرف بد نزدی :wink: :cool:
در ضمن تارف اومد نیومد داره :D

adame_haji

Member
آقا این پستو من باید چند وقت پیش میزدم ولی بعلت کله شلوغی نتونستم
خوب حالا چند تا ویدئو براتون میزارم از همون آبشار وانا
اولیش همون نمای آبشار هست با کیفیت بالاتر و حجم خیلی کمتر
آبشار وانا

خوب ویدئوی بعدی هم مربوط به شهرام میشه که دانیال هم پهلوش نشسته و شهرام فکر میکنه من میخوام ازش عکس بندازه و من هم دارم با دوربین عکاسی ازش فیلم میگیرم بنده خدا هم هی داره فیگور میگیره برای عکس

شهرام

بعدی هم مربوط به کل بین کامبیز و شهرامه که ادعا میکردن آخر هد زدن هستن شهرام میگفت که از الان تا اذون صبح هد میزنه یه سره و بعد نماز صبح هم تا قبل از اذان ظهر یه سره هد میزنه ! کامبیز هم میگفت من کل زندگیم و هد زدم بغیر از زنگ ریاضی چون معلممون منو اخراج میکرد
حالا تو این ویدئو اینا دارن هد میزنن

متال بازهای حرفه ای

خب اینم از این فقط نظر بادتون نره
بقیه که فایلهاشونو اینجا نذاشتن ببینیم
فعلا

FashisT

Active Member
اي اردل نامرد..
179.gif

من به کنونداسيون ژنف شکايتت ميکنم!
182.gif

فعلا