سورس کد سایت هاست ایران یا همون آدونیس

I.NoBody

Active Member
سلام به دوستان.
ابتدا باید یک توضیجی بدم(خیلی خلاصه) :

یکی از همکاران من که خیلی باهاش دوستم و برام ارزشمنده، چند ماه پیش از من خواست براش سیستم فروش هاستینگ شبیه هاست ایران بنویسم.
من چون وقتشو نداشتم، بهش پیشنهاد دادم از برنامه های نوشته شده توسط سایر دوستان استفاده کنه، اون هم از من مشورت خواست.
من سیستم آدونیس رو که یکی از اعضای همین انجمن نوشته بود، بهش پیشنهاد کردم و ریش گرو گذاشتم و گفتم بچه خوبیه و از این حرفا( خداییش هدفم فقط این بود که هم کار دوستم راه بیفته و هم اون بنده خدا بابت وقتی که روی نوشتن اون سیستم گذاشته، یه چیزی گیرش بیاد).
خلاصه این دوست ما هم بر اساس اطمینانی که به من داشت، تمام مبلغ رو یکجا پرداخت کرد و با برنامه نویس هم تلفنی توافق کردیم که یه سری تغییرات رو برای ما اعمال کنه و همچنین سیستم های پرداخت آنلاین رو راه اندازی کنه و ...
البته قرار بود برنامه open source داده بشه.
از حق نگذریم، سایت سر موقع آپلود شد. اما در مورد پشتیبانی!!!!
من خودم پا شدم رفتم شهری که برنامه نویس زندگی میکنه و رفتم پیشش و ازش تغییراتی خواستم. اما جواب اون این بود :
من برنامه رو سورس باز دادم و هرکاری که میخواید، خودتون انجام بدید.
من هم درجوابش گفتم اگر قرار بود من وقت بذارم و از کدهای شما سر در بیارم، خوب یه برنامه open source دانلود میکردم و وقتمو روی اون میذاشتم و این وسط پولی گیر شما نمی اومد. همچنین فکر می کنم بابت پولی که گرفتی حد اقل 3، 4 روز که باید وقت بذاری.
خلاصه بعد از کلی کلنجار رفتن، یه مقدار تغییرات رو قبول کرد.

اما تا حالا کلاً تلفنا رو 20 تا درمیون جواب میده و وقتی هم جواب میده، اونقدر جوابش سربالاست ( در حد 90 درجه :wink: ) که من خجالت میکشم در موردش بحث کنم.
بهانه اش هم اینه که من به شما گفته بودم تا فردا عصر بهم ایمیل بزنید ولی شما یه روز دیرتر( در واقع کمتر از نصف روز دیرتر) ایمیل فرستادید.

حرف آخر :
من به این آقا قول داده بودم که سورس کدش فقط دست خودم باشه. ولی چون ایشون زیر همه قول و قراراش زده، من هم خودمو مجاز به قول شکنی می دونم.
آیا از دوستان کسی هست که بتونه تغییراتی روی کدهای این برنامه اعمال کنه و مشکلاتشو حل کنه؟ البته فایل configش انکد شده است.(انکد شده تحویل گرفتم)
اگر کسی این کارو حاضره بکنه، لطفاً در پیغام خصوصی، به من اعلام کنه تا در صورت توافق، سورس کدها براش ارسال بشه

تشکر از همگی

iranads

Active Member
شما چه تغییراتی در نظر دارید؟؟ البته باید سورس کاملا بررسی بشه.

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
برو خودشو راضی کن!

ادیت کردن برنامه یکی دیگه خیلی سخته!

قالب بندی داره یا نداره؟

ha_60

New Member
این کد ها همون روزی که نوشته شد لو رفت:) (این شکلک ها تون قشنگ نیست)
اگه اشتباه نکنم دسته کمی از کد شده نداره یعنی اسم متغیر ها و فیلد های دیتابیس کلا بی ربط (مثلا m1 , m2 )
دقیقا می خوای چی کارش کنی؟
راستی یه چیزی هم توش گداشته بود کل دیتابیس رو می آورد پایین اون روزی که لو رفت سایت بنده خدا رو فیرت فیرت می آوردن پایین :D

I.NoBody

Active Member
من هنوز نتونستم کدو بررسی کنم.
تو اولین فرصت یه 3، 4 ساعتی باید روش وقت بذارم

I.NoBody

Active Member
نمی شه نام ببرید کی بوده ؟ :-?
راستش فعلاً نه.
ولی احتمالاً خیلی ها میشناسنش. آخه چندین بار بعضی از دوستان مشکلاتی برای وب سایتشون پیش اومده بود که به من پیغام خصوصی داده بودن و در مورد رفع مشکلشون کمک خواسته بودن که آخرش می فهمیدم این آقا براشون کدها رو نوشته بوده و پشتیبانی نکرده.
من خودم وقتی پروژه می گیرم، هزینه اشو تو 2 یا 3 مرحله دریافت می کنم و همیشه سعی میکنم مشتریامو از نظر پشتیبانی راضی نگه دارم.

راستی از دوستانی که پیغام خصوصی دادن ممنونم. چون همچنان این پیغام ها داره میاد، منتظرم که تقریباً متوقف شه، بعد از بررسی، تماس میگیرم.

تشکر از همگی

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
چوب ايشون به نته بنده هم خورده - آدم بسيار بي ادب بي منطق و دروغگويي هستن .چون ايشون فرمودن كه سورس من به شما دادم كه خودتون كارتونو انجام بدين بنده هم متدكر شدم كه نميتونم ولي ايشون گفت من سورس به شما دادم خودتون ميدوند با توجه اينكه دوست ندارم اين كارو انجام بدم و با توجه به اين موضوع كه بنده هم تخصص انجام تغييرات رو ندارم سورس در اختيار دوستان قرار ميدم تا دوستان بتونن مشكا ما رو حل كنن

علي

1p30

Member
این حرف رو زده چون هیچ کسی نمی تونه سورس هاشو دست کاری کنه
اینقدر بد خط نوشته ....:)
برادر بیخالش بشی بهتره
میگن بعضی از اصفهانی هد بد هستن ولی نه تا این حد
موفق باشید

I.NoBody

Active Member
خيلي جالبه.
من اين آقا رو معرفي نكرده بودم ولي با توجه به پاسخ ها و پيغام هايخصوصي دوستان، ظاهراً خيلي ها ازش دل پري دارن.
ولي همه اصفهاني ها هم اينجوري نيستن.( اينو واسه اين گفتم كه استاد خودم اصفهاني بود و واقعاً استاد ديتابيس هست)

alionline1366

Active Member
دوست من شما معرفی نکردی ولی این آقا هم تو همین فوروم خیلی رفت و آمد داشته هم کاراش آشناست برای خیلی ها چون کار معروف کم نکرده

alionline1366

Active Member
الانم تو یاهو چند وقت یکبار آنلاین میشه ولی خیلی کم من که تاحالا اگه کاری ازش خواستم حرفمو رد نکرده

Mr.Steres

Active Member
شما شاید ! مهم پشتیبانی مشتریاس ! واقعا بد کد نویسی شده ! بنده سورس رو دارم

I.NoBody

Active Member
تعدادی از دوستان، در پیغام خصوصی، فرمودند که سورس رو دارند.
همونطور که قبلاً گفتم، فایل config این برنامه انکد شده هست.
اگر کسی فکر میکنه سورس رو داره، لطفاً فایل های index.php مربوط به کانفبگ رو برام بفرسته. اگر دیدم دریت بود، اونوقت می تونم پیشنهاد همکاری رو بدم.
آخه تعداد درخواست های همکاری زیاد شده و من هم نمی تونم تشخیص بدم که کی واقعاً قصدش خیره.

iman4web

Banned
من 3 تا اصفهانی میشناسم که اینجا میان و با هر سه تاشون هم کار کردم میشه بگید کیه که مواظب باشم.

Masoud1365

مدیر انجمن
من از طرف اصفهانی ها معذرت می خوام ! به خدا همشون هم اینجوری نیستنا !!!

SME

Banned
خداکنه به توز من یکی اینطوریش نخورده باشه. هرچند برای من یه کارایی کرده همین آقایی که دوست عزیزم I,NoBody گفته بودن...
ایشالا که خیره...

جدیدترین ارسال ها

بالا