افزونه سورس نرم افزار نصب زبان فارسی بدون نیاز به سی دی

booyebaran

Well-Known Member
با درود و سپاس فراوان به آقای:

♣ محسن ♣

که اجازه تبدیل سورس خودشون رو به سورس MMB رو به بنده دادن. یه اشکال کوچولو هم توی سورس AutoPlay داشت که توی سورس MMB رفع شد.

توضیحات رو کامل آقا محسن دادن ولی من بازو اینجا کپی میکنم.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

سلام. من این برنامه رو با نرم افزار اتو پلی مدیا ، تقریبا دو سال پیش درست کرده بودم.
با این برنامه میتونید زبان فارسی رو بدون نیاز به سی دی ویندوز به سیستم عاملتون اضافه کنید. تست شده تو ویندوز ایکس پی و 7
لطفا دوستان هم تست کنن. رو ویندوز 8.1 خودم تست کردم جواب نداد. اگه مقدور بود تست کنید.
فقط دو تا نکته مهم. اول اینکه بعد از نصب زبان، پیغام میده که برای انجام تغیرات، سیستم باید ری استارت بشه. و حتما باید اینکار رو انجام بدید تا زبان فارسی بدرستی نمایش داده بشه. اگه توجه کنید از تو خود ویندوز هم اگه زبان فارسی رو نصب کنید ازتون میخواد که سیستم رو ری استارت کنید.
و دوم منظور از نصب زبان فارسی ، این نیست که محیط ویندوز رو فارسی میکنه. بلکه برنامه هایی که متن فارسیشون رو به شکل ناخوانا در میاره رو درست نشون میده و همینطور کیبرد فارسی رو اضافه میکنه تا بتونیم فارسی تایپ کنیم.
موفق باشید

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

.:: پست AutoPlay یا اصلی این فایل ::.

اکنون سورس فایل MMB رو میتونین دانلود کنین

پیوست ها

• install_language_farsi.rar
    3.6 مگایابت · بازدیدها: 192

shigr

Member
با سلام و با تشکر وسپاس فراوان هم از شما هم از اقای محسن برای این کارارزشمند ممنون ممنون

shigr

Member
اقا با این نرم افزار خوبتون بازم مشکل ریجیونال حل نشد و کلمات فارسی خوانده نمی شود برای این راه خلی نیست ؟

shigr

Member
کسی نیست جواب بده این ترفند با این که مشکل فارسی رو حل میکنه اما مشکل یونیکد همچنان باقیه و کلمات درست نمایش داده نمیشه اگر اشتباه میکنیم کسی نظر بده لطفا یا علی مدد

ciriciao

New Member
does not work as installed many times but does not work به عنوان چند بار نصب شده کار نمی کند، اما کار نمی کند non funziona lo istallato tante volte ma non funziona

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
بهترین روش استفاده از آموزش برای انجام این کار ها قبل از اجرای برنامه هست البته از نظر من و این کار هیچوقت باعث نمیشه که پروژه حرفه ای و غیر حرفه ای جلوه بده

جدیدترین ارسال ها

بالا