سوال

با سلام
من می خواستم بدونم که وقتی می خوام یه فایل فلش با حج فراتر از اینکه بشه فایل رو embed کنی وارد پروژه کنم چکار باید کنم
ممنون میشم یه نمونه برام بزارید همین که اسکریپ خاصی داره برام بزارید ممنون میشم

یه خواهش دیگه
اونم اینکه بالاخره برای اینکه بتونم از فایل های mp3 در mmb4.9.8 استفاده کنم باید چکار کنم

آخرین ویرایش:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)بیین برای فایلهای با حجم بالا باید فایل رو از بیرون فراخوانی کنی یعنی فایل فلش رو بزاری کتار پروزت و بگی که اون فایل رو از کنار پروژت بخونه و دستورش هم اینه :

<Srcdir>
و برای استفاده از mp3 مولتی مدیا بیلدر باید اون رو ریجستر کنی.

peyman136

ورژن جديد برنامه فكر ميكنم ديگه به رجيستر كردن mp3 نياز نداره و جاي رجيستر mp3 جاي خودش رو به رجيستر براي حذف توضيحاتي كه مالتي مديا بيلدر نشون ميده كه كاربر برنامه رو با mmb نشوته داده

ورژن جديد برنامه فكر ميكنم ديگه به رجيستر كردن mp3 نياز نداره و جاي رجيستر mp3 جاي خودش رو به رجيستر براي حذف توضيحاتي كه مالتي مديا بيلدر نشون ميده كه كاربر برنامه رو با mmb نشوته داده

اما با این گفته شما که دیگه احتیاجی به ریجستر کردن نداره
والی در اسکریپت های برنامه برای فراخوانی audio اونهم از نوع mp3 فایلی تعریف نشده یعنی در منوی کرکره ای format format mp3 رو نداره

Silver Soft

:)والا با این برنامه که تاحالا کاکردیم این دستور رو ندیدم برای استفاده از mp3 از دستور openfile استفاده کن و فرمت mp3 رو بهش نسبت بده و بعد بگو که پخشش کنه.

مثل کد زیر:

OpenFile("*.mp3","*.mp3")
a$=
CBK_OpenFile
PlaySound("a$")

pedram_MMB

Member
اصولا در mmb فايلهايي با حجم 500 كيلو بايت به بالا فايلهاي غير مجاز محصوب ميشوند(ولي قابل اجرا هستند)
و فايلهايي با حجم 30 مگابايت به بالا پروژه را بعد از ذخيره كردن خراب ميكنند و پروژه قابل بازيابي يا Load نيست
اگر فايلهاي با حجم بالا دارين سعي كنيد به صورت External يا خارجي استفاده كنيد
مثلا...
Run("<SrcDir>\assestant\autoplay\setup.exe","")
يا
Run("<SrcDrive>\assestant\autoplay\setup.exe","")

اما سوال دوم
متاسفانه فايلهاي MP3 در MMB 4.9.8.7 نمايش داده نميشوند اما اگر مسير فايل mp3 را داشته باشيد به راحتي موزيك شما اجرا ميشود

مثلا...
PlaySound
("<SrcDir>\english rap\saen paul.mp3")

pedram_MMB

Member
MMB 4.9.8.7 Power Highlight

:eek:البته الان که با MMB 4.9.8.7 تست میکنم میبینم که فایلهای بیشتر از 30 مگابایت رو هم ساپورت میکنه و پروزه دیگه خراب نمیشه:razz:
اینم به امتیازات MMB 4.9.8.7 اضافه کنید:D:D:D

silvercover

کاربر متخصص
ولی من باز هم اکیدا توصیه میکنم که فایل های بیشتر از 5 یا احیانا 10 مگا بایت رو به هیچ وجه Embed نکنین.

جدیدترین ارسال ها

بالا