سوال

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام ، چجوری میشه به یک متن حالت گودی و تورفتگی داد ؟
ممنون می شم کمک کنید .

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
دقیقا منظورتونو متوجه نشدم ولی یه حالت وارپ به شکل های مختلف با تنظیمات دستی و اتوماتیک وجود داره که توی شکل نشونتون دادم
ببینید منظورتون همین هست؟

کلید ctrl+t را میزنید تا حالت ترنسفورم فعال بشه

حالا روی گزینه هایی که نشون دادم به ترتیب کلیک کنید ابتدا روی گزینه 1 کلیک کنید تا حالت های وارپ فعال بشه

موفق باشید

DaDaDooDoo

کاربر VIP
ممنون از توضیحت اما منظورم این نبود . ببین یه چیزی شبیه حکاکی منظورم ... انگار روی یه سطح متنو تراشیده باشن ...

mehdi2814

Member
منظورتون احتمالا یه چیزی تو این مایه ها نیست؟

dostonline.jpg

DaDaDooDoo

کاربر VIP
منظورتون احتمالا یه چیزی تو این مایه ها نیست؟

dostonline.jpg

دقیقاً برعکسش ، اینی که شما گذاشتی بول داره یعنی برجسنه هست من می خوام تو رفته باشه . ببینید وقتی سری برنامه های Adobe CS4 رو باز می کنی ، موقع لود شدنشون اسم برنامه رو اینجوری می نوسیه که من منظورم هست . البته خیلی محسوس نیست و ظرافت خاصی داره .

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
به اين شكل درسته؟ ( توي امضام هم نگاه كنيد بالاي صورت اون دختر نوشتم face girl كه حالت حك داره)

r6ebykneemge0c5io0bl.png

شما تكست را كه نوشتيد يك كپي (ctrl+j) حالا تكست رويي در پالت لايه را رنگي تيره بديد و تكست زيري را رنگ روشن مثلا سفيد حالا توسط فلش هاي جهت نما روي كيبورد تكست پاييني را 1 تا 2 پيكسل به سمت پايين هدايت كنيد

pouya saadeghi

Active Member
شما تكست را كه نوشتيد يك كپي (ctrl+j) حالا تكست رويي در پالت لايه را رنگي تيره بديد و تكست زيري را رنگ روشن مثلا سفيد حالا توسط فلش هاي جهت نما روي كيبورد تكست پاييني را 1 تا 2 پيكسل به سمت پايين هدايت كنيد

با شادو هم ميشه همين كار رو انجام داد (يک پيكسل) :)

آخرین ویرایش:

DaDaDooDoo

کاربر VIP
به اين شكل درسته؟ ( توي امضام هم نگاه كنيد بالاي صورت اون دختر نوشتم face girl كه حالت حك داره)

r6ebykneemge0c5io0bl.png

آره این خیلی نزدیکه به اون که می خوام ... اما احساس می کنم بازم یه چیزی کمه . ببین اگه Flash CS4 داری تونستی یه نگاه بنداز موقع لود شدن به حرف F که نگاه می کنی حالت عمق رو به صورت 3D احساس می کنی ، یعنی یه شادوی ساده نیست . توضیحش سخته . اگه Flash CS4 داری یه دقت بکن . اگه نداری ازش عکس بگیرم بزارم ببینی .
ممنون ازپیگیریت .

RaminAzimi

Member
سلام به دوست عزیز
اول به لایه یه استروک بده 4-5 واسه وب معمولا کافیه. اگه Fill Type استروک رو Gradient بزاری و یه سایه از مشکی به خاکستری از ایین به بالا بهش بدی بهتر هم میشه.
بعد Bevel and Emboss رو انتخاب کن و Direction رو Down کن. بعد با Soften یا sizesh بازی کن تا به نسبت سایز لایه، فرورفتگی و سایه ها تنظیم بشه. البته استروک هم ندی میشه. بسته به سایز لایه داره.
خیلی راه دیگه هم وجود داره. من از این راه معمولا استفاده می کنم.:rose:

77595500033684940571.jpg

94241507309258501621.jpg

65502132716408667070.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا