سوال rpc

hastia89

New Member
سلام
کسی میدونه چرا وقتی rpc می ذارم و میخوام رندر بگیرم ارور میده بعدشم درخت و ادم هام سیاه میشه یعنی متریالش نیست.توی user path هم ادرسش رو add کردم ولی نشد.توی یه فایل مکس دیگه جواب نمیده ولی تو کارم جواب نمیده. چرا؟
ارورش اینه:
the mesh for rpc couldnt be found in the following file: no rpc file

please make sure thet the file is located in a bitmap paths directory.
وقتی توی archvision ،scan path رو میزنم و ارور رو okمیکنم رندر میگیره ولی ابجکت سیاهه.

shima.artmiss

New Member
سلامکسی میدونه چرا وقتی rpc می ذارم و میخوام رندر بگیرم ارور میده بعدشم درخت و ادم هام سیاه میشه یعنی متریالش نیست.توی user path هم ادرسش رو add کردم ولی نشد.توی یه فایل مکس دیگه جواب نمیده ولی تو کارم جواب نمیده. چرا؟ارورش اینه: the mesh for rpc couldnt be found in the following file: no rpc file please make sure thet the file is located in a bitmap paths directory.وقتی توی archvision ،scan path رو میزنم و ارور رو okمیکنم رندر میگیره ولی ابجکت سیاهه.
سلام. خوبي؟پيگيريا.همين پستو شما تو باشگاه مهندسان نزده بودي؟من زياد با rpc كار نكردم .فقط همينو مي دونم كه اگه رفتي از سايتها دانلود كردي بي خيال شو همشون خرابن.من خودم اولش از سايتها مي رفتم دانلود مي كردم همش ارور مي داد.برو يه سي دي شو بگير خيال خودتو راحت كن.من همين كار و كردم.البته زياد باهاش كار نكردم ولي همونيم كه كار كردم ارور نداشت

hastia89

New Member
سلام شیما جان. اره خودم بودم اخه خیلی ضروریه چند روز دیگه تحویل پایان نامه دارم .قحز رو دانلود کردم اخه سی دی اش رو پیدا نکردم واسه مکس 2009.پس آخه چرا تو یه فایل جدید که باز میکنم سیاه نمیشه ولی تو کارم سیاهه رندرش؟

hastia89

New Member
سلام شیما جان. اره خودم بودم اخه خیلی ضروریه چند روز دیگه تحویل پایان نامه دارم .قحز رو دانلود کردم اخه سی دی اش رو پیدا نکردم واسه مکس 2009.پس آخه چرا تو یه فایل جدید که باز میکنم سیاه نمیشه ولی تو کارم سیاهه رندرش؟

shima.artmiss

New Member
والا نمي دونم.اگه مي دونستم تو همون باشگاه مهندسان جوابت رو مي دادم.فقط اين به ذهنم مي رسه كه بپرسم تيك 2sided رو زدي؟

جدیدترین ارسال ها

بالا