سوال:چگونگی تشخیص نوع منبع تغذیه در mmb ?

mahdigh

Member
آیا در مالتی مدیا بیلدر راهی هست(ترجیحا بدون پلاگین) که تشخیص داده بشه نوع منبع تغذیه سیستم مقابل atx هست یا نه؟
در حقیقت می خوام با استفاده از mmb مشخص بشه که سیستم قابلیت هایبرنت داره یا نه؟
با تشکر

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
جواب دقیق و قطعی ندارم.
فقط باید اون تیک معروف رو تو رجیستری چک کنید تا ببینید زده شده یا نه.
این یک تئوریه ، و بنده از بودن همچین کلیدی در ریجیستری بی اطلاع هستم.

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
[saman];965545 گفت:
جواب دقیق و قطعی ندارم.
فقط باید اون تیک معروف رو تو رجیستری چک کنید تا ببینید زده شده یا نه.
این یک تئوریه ، و بنده از بودن همچین کلیدی در ریجیستری بی اطلاع هستم.

من رجيستري رو گشتم اما چيزي كه بتونه به دوستمون كمك كنه پيدا نكردم.

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
اینکه بخوای نوع منبع تغذیه رو تشخیص بدی امکان پذیر نیست ، چه با بیلدر چه با دلفی و vc چون سیستم همچین رابطی در اختیار شما نمیزاره .

mahdigh

Member
ممنون و متشکرم از همه ی شما که وقت گذاشتید.
.......یعنی راهی وجود نداره تا با استفاده از mmb مشخص بشه که سیستم قابلیت هایبرنت داره یا نه؟

آخرین ویرایش:

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
من رجيستري رو گشتم اما چيزي كه بتونه به دوستمون كمك كنه پيدا نكردم.

من در حال حاظر ویندوز هفت دارم. و نمیتونم چک کنم.
شما با نرم افزارای مانیتور کردن چک کردید ؟ یا همون مسیرهای معمول رو چک کردید؟
اگه گزینه دومه ، بهتر هستش از برنامه هایی که رجیستری رو مانیتور میکنن استفاده بشه.

بازم مرسی.

Silver PC

Well-Known Member
از توجه و پیگیری همه ی دوستان تشکر می کنم.

دوست عزیز برای تشکر فقط کلیک بر روی دکمه
post_thanks.gif
کافیه !

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
[saman];966507 گفت:
من در حال حاظر ویندوز هفت دارم. و نمیتونم چک کنم.
شما با نرم افزارای مانیتور کردن چک کردید ؟ یا همون مسیرهای معمول رو چک کردید؟
اگه گزینه دومه ، بهتر هستش از برنامه هایی که رجیستری رو مانیتور میکنن استفاده بشه.
بازم مرسی.

دوست عزيز

نه رجيستري رو مانيتور نكردم. همه مسيرهايي كه ميشناختم رو چك كردم.

milioo

New Member
سلام وعرض ادب
چرا از شرکت بنیان الکترونیک یا بتاکو کمک نمیگیرین لینک سایتشونو میذارم پایین
beta.co.ir

ava282009

Member
مهاجرت به اسپانیا و تحصیل در این کشور می‌تواند یک تجربه فرهنگی و تحصیلی جذاب باشد. در زیر چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در اسپانیا آورده شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:**- انتخاب رشته تحصیلی و مقطع (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) خود را مشخص کنید. اسپانیا دارای دانشگاه‌های معتبر و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است.2. **آموزش زبان اسپانیایی:**- بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در اسپانیا به زبان اسپانیایی ارائه می‌شوند. بنابراین، ممکن است نیاز به یادگیری زبان اسپانیایی (مانند DELE) باشد.3. **انتخاب دانشگاه:* - قبل از ارسال درخواست، دانشگاهی که برنامه تحصیلی شما را ارائه می‌دهد را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که دانشگاه شما به عنوان یک مؤسسه معتبر شناخته شده است.4. **درخواست پذیرش:**- درخواست پذیرش به دانشگاه ارسال کنید. این مرحله ممکن است شامل ارسال مدارک تحصیلی، نامه تحصیلی، و گاهی آزمون‌های ورودی باشد5. **ویزای تحصیلی:** - پس از دریافت پذیرش، ویزای تحصیلی اسپانیا را درخواست کنید. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است.6. **آمادگی برای زندگی در اسپانیا:** - آشنایی با فرهنگ، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در اسپانیا مهم است. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به اسپانیا را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا