سوال و درخواست راهنمایی یک فرد مبتدی

+Mohammad+

Well-Known Member
سلام
نسخه ی نرم افزار من R13 هستش
سوال اول :
آیا Cinema4D از VRay پشتیبانی می کنه؟
اگه پشتیبانی می کنه نحوه ی استفاده از VRay در Cinema4D رو به صورت فیلم بزارید
سوال دوم :
من خودم دوبعدی کار هستم و به تازگی به 3D رو آوردم .. از مباحثی مث Rig - و... در نمیارم .. یعنی رندر رو بلدم ولی بقیه رو نه .. شما منو در حد 0 فرض کنید...
حالا از کجا باید شروع کنم ؟ اصلا آیا این که اومدم سراغ این نرم افزار درسته؟؟ اگر نه .. یه نرم افزار برای بنده که تازه کار هستم معرفی کنید...
من توی دنیای سه بعدی از مبحث طراحی کاراکتر خیلی خوشم میاد و کارای دوستان رو پیگیری می کنم ولی وقتی یه کار قشنگی رو می بینم با خودم میگم "یعنی میشه منم یه روزی بتونم چنین مدلی بزنم ؟":sad::cry:
من با فیلم راحت یاد می گیرم و اگه می خواستم برم توی بازار و سی دی بخرم ، نمیومدم اینجا از اساتید مرجع بخوام...
من با دانلود فیلم مشکلی ندارم .. اگه احیانا از دوستان کسی هست که فیلم آموزش این نرم افزار رو داره لطفا اطلاع بده...

ممنون از تمامی دوستان:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.
بله پشتیبانی میکنه خوبم پشتیبانی میکنه. این لینک ها رو ببین دوست من:
http://forum.majidonline.com/threads/167504-Install-And-Crack-Vray-Cinema-4D-12
http://forum.majidonline.com/threads/183000-VRay-Basic-01-Cinema-4d-12

ببین دوست من، لازم نیست یه کاربر نرم افزار 3D تمام زمینه های 3D رو به تنهایی یاد بگیره. یه آشنایی داشته باشه خوبه اما یاد گرفتن و تخصصی کار کردن توی همه زمینه ها هم زیاد ممکن نیست هم معقول و به صرفه نیست.
خب، پس شما هم اول اهدافت از کار کردن توی زمینه 3D بگو دوست من تا بهتون بگیم که توی چه شاخه ای از 3D فعالیت داشته باشین.
این طوری که فرمودین از زمینه طراحی کاراکتر خیلی خوشتون میاد. خب، پس به مدلینگ علاقه خاصی دارین و سراغ برنامه خوبی هم اومدین چون قدرت و سرعت بالایی داره توی زمینه مدلینگ.
برای دانلود آموزش ها هم سری به سایت های Cgpersia و CGPrees بزنید میتونید خیلی هاش رو پیدا کنید. برای شروع هم بنده آموزش های Digital Tutors رو بهتون پیشنهاد می کنم. چون خیلی خوب و روون آموزش میده.

+Mohammad+

Well-Known Member
خب، پس شما هم اول اهدافت از کار کردن توی زمینه 3D بگو دوست من تا بهتون بگیم که توی چه شاخه ای از 3D فعالیت داشته باشین.
من طراحی کاراکتر و مدلسازی ماشین رو خیلی دوست دارم .. همین طور مدلسازی مدلسازی اشیاء مختلف مورد استفاده در بازی ها...
اهدافم یکیش طراحی بازی هستش چون موتور گیم UDK رو بلدم و تنها چیزی که کم دارم مدلسازی سه بعدی هستش...
خیلی از کارای دوبعدی کارا رو دیدم که با 3D تلفیق شده بود... می خوام از 3D توی دوبعدی استفاده کنم ( مثلا : متن .. کاراکتر .. و... )
در کل اگه این اهداف هم نباشن ... بالاخره بحث علاقه وجود داره ... من چون علاقه هم دارم می خوام یاد بگیرم...
------
اگه آموزش های Digital Tutors رو لینک داری بده...
توی CG Peers هم رفتم ولی متاسفانه بسته بود... لینک های CGPersia هم خراب بودند...
ممنون.:rose:

yas_d

Member
من طراحی کاراکتر و مدلسازی ماشین رو خیلی دوست دارم .. همین طور مدلسازی مدلسازی اشیاء مختلف مورد استفاده در بازی ها...
اهدافم یکیش طراحی بازی هستش چون موتور گیم UDK رو بلدم و تنها چیزی که کم دارم مدلسازی سه بعدی هستش...
خیلی از کارای دوبعدی کارا رو دیدم که با 3D تلفیق شده بود... می خوام از 3D توی دوبعدی استفاده کنم ( مثلا : متن .. کاراکتر .. و... )
در کل اگه این اهداف هم نباشن ... بالاخره بحث علاقه وجود داره ... من چون علاقه هم دارم می خوام یاد بگیرم...
------
اگه آموزش های Digital Tutors رو لینک داری بده...
توی CG Peers هم رفتم ولی متاسفانه بسته بود... لینک های CGPersia هم خراب بودند...
ممنون.:rose:

سلام خوبی
عزیز به نظر من شما باید در حد اشنایی با تمام قسمت های این نرم افزار آشنا بشی
آشنایی پیدا کردن سادس
آموزش LYNDA ESSENTIAL TRAININ بد نیست
آموزش های FXPHD که دوتا introduction داره میتونه کمک کنه
C4D101: Introduction to Cinema 4D FXPHD
FXPHD C4D102: Introduction to Cinema 4D II

بعد دیگه شما قادر هستین تمام آموزش ها رو یاد بگیرین
حسن این کار به اینه که درکتون از نرم افزار بهتز میشه. و شاید دقیقتر برید سراغ چیزی که می خوای
برای modeling بعد از آشنایی میتونی از آموزش های Digital Tutors استفاده کنی

+Mohammad+

Well-Known Member
سلام خوبی
عزیز به نظر من شما باید در حد اشنایی با تمام قسمت های این نرم افزار آشنا بشی
آشنایی پیدا کردن سادس
آموزش LYNDA ESSENTIAL TRAININ بد نیست
آموزش های FXPHD که دوتا introduction داره میتونه کمک کنه
C4D101: Introduction to Cinema 4D FXPHD
FXPHD C4D102: Introduction to Cinema 4D II

بعد دیگه شما قادر هستین تمام آموزش ها رو یاد بگیرین
حسن این کار به اینه که درکتون از نرم افزار بهتز میشه. و شاید دقیقتر برید سراغ چیزی که می خوای
برای modeling بعد از آشنایی میتونی از آموزش های Digital Tutors استفاده کنی
خب عزیزم شما که آموزش رو معرفی می کنی .. خب لینکش رو هم بزار که من برم دانلود کنم
حالا که زحمت کشیدی یکم بیشتر می کشیدی :دی
ممنون
:rose:

yas_d

Member
خب عزیزم شما که آموزش رو معرفی می کنی .. خب لینکش رو هم بزار که من برم دانلود کنم
حالا که زحمت کشیدی یکم بیشتر می کشیدی :دی
ممنون
:rose:

شما کافیه تو گوگل سرچ کنی این ها رو
مثلن C4D101: Introduction to Cinema 4D
google search: ====== download FXPHD C4D101: Introduction to Cinema 4D

بعد سایت هایی که این ها رو share کردن میاد

اما راهی واسه دانلود premium :
http://rapidpich.ir
اینجا اکانت بخر بعد لینک های دانلود رو از سرور های خارجی که پولی هستن رو انتقال میده به فضایی که خریدی و به سادگی با لینک مستقیم دانلود میکنی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا