سوال نيست فقط بخوانيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saman_sweden

Active Member
دوستان عزيز
همچون آقا مجيد هم در يكي از نامه ها اشاره كرده اند
لطفا از بكار بردن عنوانهايي مثل كمك، تشنه يه جواب، جون مادرتون دارم گريه ميكنم تورو خدا جواب بدين و... خوداري كنيد عنوان سوال را بنويسيد من شخصا از اين ببعد به سوالاتي با اين عنوانهاي ياد شده پاسخي نخواهم داد و از ساير دوستاني كه بيشتر به سوالات پاسخ مي دهند تقاضا دارم از جواب دادن به چنين سوالهايي خوداري كنند
و مورد دوم اينكه
ادامه بحث را در همون سوال ادامه دهيد ديگر عنوان ديگري براي سوال قبلي خود انتحاب نكنيد

K@VEH

Member
saman_sweden گفت:
دوستان عزيز
لطفا از بكار بردن عنوانهايي مثل كمك، تشنه يه جواب، جون مادرتون دارم گريه ميكنم تورو خدا جواب بدين و... خوداري كنيد عنوان سوال را بنويسيد من شخصا از اين ببعد به سوالاتي با اين عنوانهاي ياد شده پاسخي نخواهم داد و از ساير دوستاني كه بيشتر به سوالات پاسخ مي دهند تقاضا دارم از جواب دادن به چنين سوالهايي خوداري كنند
و مورد دوم اينكه
ادامه بحث را در همون سوال ادامه دهيد ديگر عنوان ديگري براي سوال قبلي خود انتحاب نكنيد
بله منم با نظر سامان کاملاً موافقم :cry: :wink: :? :D :x :evil: :roll:

mahyar_nel

Active Member
saman_sweden گفت:
دوستان عزيز
و مورد دوم اينكه
اقا من هم موافقم ولي بعضي وقت ها نمي توانيم موضوع را بگيم چون محدوديتي براي موضوع وجود دارد

Pooriya_Online

Active Member
mahyar_nel گفت:
saman_sweden گفت:
دوستان عزيز
و مورد دوم اينكه
اقا من هم موافقم ولي بعضي وقت ها نمي توانيم موضوع را بگيم چون محدوديتي براي موضوع وجود دارد
من هم با نظر سامان موافقم هم با مهياره.
ولي آقا سامان اگه ميتونستيم همين كارو ميكرديم ولي باكس موضوع بيشتر از 30 يا 31 كاركتر قبول نميكنه.
اگه آقا مجيد اين رو درست كنه خيلي خوب ميشه.(حداكثر يا 50 يا 60 كاركتر بتونيم بنويسيم)

iRWEBDES

Active Member
منم موافقم عنوانم كافيه داستان نميخواي بنويسي كه بسه

salar007

Member
ولي من موافق نيستم (البته مي تونيد بگيد تو كي هستي تا موافق باشي؟ :wink: )
چون هركي مي تونه هر موضوعي رو انتخاب كنه
ولي منم پيشنهاد مي كنم كمتر از اين موضوع ها استفاده كنند فقط در موارد خيلي خاص و ضروري :)

shahrokh_xp

Active Member
saman_sweden گفت:
دوستان عزيز
و مورد دوم اينكه
منم با حرفتون كاملا موافقم البته قسمت دونم صحبتتون بيشتر مد نظرم است :wink:

m-sh

Member
من هم موافق هستم ولي خوب آدم براي اينكه مي خواهد بقيه سريع جواب بدهن بعضي مواقع مجبوره از اين عنوان ها استفاده كنه!
ولي خوب استفاده از اين عنوان ها باعث مي شه بقيه نتوند از اطلاعات درون انجمن ها استفاده كنند و مجبور مي شند سوال تكراري بپرسند!! ( فكر كنم اين قسمت جستجو انجمن ها خراب باشه! همين طوره؟ )

salar007

Member
سلام
ما هم حرف شما رو قبول مي كنيم :wink:
خوب يه پيشنهاد هم مي خوام به اين دسته از دوستان بدم البته اگه شما قبول داريد
كه به جاي نوشتن اون حرف ها گزينه مهم رو انتخاب كنن البته دوستان هم بايد قول بدن زودتر به اين سري از موضوع ها سر بزنن :wink:
خوب نظرتون چيه ؟؟؟

MnavidM

Active Member
با سلام

من هم با نظر آقا سامان موافقم. هيچ موضوعي نيست كه نشه خلاصه اون رو نوشت .
اگه ميگيد هست يه نمونه بياريد .

و آقاي salar007 كه گفتيد از گزينه مهم استفاده كنيد ; ممكنه با اين كار قسمتي از كار درست بشه ولي همين طور كه در انجمن عمومي ميبينيد اينقدر تعداد مهم ها زياد شده كه نامه هاي
عادي به صفحه بعدي رفته 8O

حالا خود دانيد ............

behsa

Member
saman_sweden گفت:
دوستان عزيز
و مورد دوم اينكه

آقا همه فرمايشات شما صحيح. اما به نظر من بيايد يه جايي توي سايت به سوالات تكراري اختصاص بديم كه از هر چيزي واجب تر است. نظرتون چيه؟

MnavidM

Active Member
با سلام

قبلا هم در اين مورد بحث شد و قرار شد يه قسمتي براي سوال هاي تكراري درست بشه

اما فعلا خبري نيست :!: :!:

Mamali

Member
آقا به نظر من فكر خوبيه ولي بالاخره بايد از اين كلمات استفاده كرد.فكر كنم راه مفيد اينه مدير هر انجمن سوالات مهم و اساسي رو پيدا كنه و به صورت سوال و جواب آماده قرار بده تا اينهمه سوالا و جواباي الكي نمي دونم مانيتورم لك افتاده و قربون سايت قشنگت برم نداشته باشيم.سوالاي اضافي رو هم پاك كنن.و يه سرو ساموني بدن.نه؟آقا سامان؟

iRWEBDES

Active Member
آقا به جاي اين حرفا
يه ذره به قوله بقيه سايتو سرو سامون بديد
دمتون گرم
اين سئوالا رو كه تكرارين دلت كنيد
و به سئوال كننده ها بگيد برن به جايي كه قبلا اين سئوال شده
دمتون گرم يه برنامه ام كه اچ تي ام ال باشه براي يه ايميل فرم به ما بديد
مرسي

آقا جون مادرتون ! به خاطر خواهرتون ! برادراي عمتون ! به من ذليل بيچاره جواب بديد ! چاكر شما تشنه يك جواب !

pasargad-ir

Active Member
Mamali گفت:
آقا به نظر من فكر خوبيه ولي بالاخره بايد از اين كلمات استفاده كرد.فكر كنم راه مفيد اينه مدير هر انجمن سوالات مهم و اساسي رو پيدا كنه و به صورت سوال و جواب آماده قرار بده تا اينهمه سوالا و جواباي الكي نمي دونم مانيتورم لك افتاده و قربون سايت قشنگت برم نداشته باشيم.سوالاي اضافي رو هم پاك كنن.و يه سرو ساموني بدن.نه؟آقا سامان؟

سلام

خدمت رفيقم عرض كنم كه همه سوالات يه معني رو نمي دن و همه جوابها هم يه طور نيستن نمي شه پاكشون كرد.

البته اين رو هم بگم همه اول سوال رو مطرح مي كنن !

هيچكي نمي ره اول تو انجمن سوال شبيه سوال خودش رو پيدا كنه و جوابشو اونجا ببينه.

در ضمن كلي مطلب تو همون سوالات هست كه خيلي به درد من و شما مي خوره

سوال هايي كه شايد تا به حال ما باهاش برخورد نكرديم.

مرسي

roteil

Member
saman_sweden گفت:
دوستان عزيز
و مورد دوم اينكه

منم موافقم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا