سوال مهم در خصوص اجرای فایل swf در ویندوز !

IMAN.K

New Member
سلام ، من نرم افزاری رو ایجاد کردم که توی یکی از قسمت هاش با کلیک روی یه دکمه یه فایل فلش باز میشه ..
برای اونایی که فلش پلیر ندارن تو یه قسمت دیگه فایل نصب فلش پلیر 15 رو گذاشتم اما وقتی روش کلیک میکنم خود فلش باز میشه !! یعنی فلش پلیر اجرا میشه :lol::shock:
من چطور میتونم کاری کنم که فلش پلیر 15 روی یه سیستم نصب بشه !!
ضمن اینکه وقتی رو یه سیستم دیگه که فلش پلیر 10 نصب هست باز میکنم فایل رو نمیشناسه !!!
لطفا کمک کنید ..برام مهمه :/

the_king

مدیرکل انجمن
سلام ، من نرم افزاری رو ایجاد کردم که توی یکی از قسمت هاش با کلیک روی یه دکمه یه فایل فلش باز میشه ..
برای اونایی که فلش پلیر ندارن تو یه قسمت دیگه فایل نصب فلش پلیر 15 رو گذاشتم اما وقتی روش کلیک میکنم خود فلش باز میشه !! یعنی فلش پلیر اجرا میشه :lol::shock:
من چطور میتونم کاری کنم که فلش پلیر 15 روی یه سیستم نصب بشه !!
ضمن اینکه وقتی رو یه سیستم دیگه که فلش پلیر 10 نصب هست باز میکنم فایل رو نمیشناسه !!!
لطفا کمک کنید ..برام مهمه :/

اون فایلی که شما قرار داده اید، Standalone Flash Player ئه، خودش کاری با نصب شدن یا باز کردن خودکار فایل های فلش نداره.
تو نرم افزار تون می توانید برای باز کردن فایل فلش، این برنامه exe رو اجرا کنید و مسیر فایل فلش رو به عنوان پارامتر بهش بدید، مثلا :
کد:
"C:\Program Files\Adobe Flash Player\Flash.Player.SA.exe" "C:\downloads\calculator.swf"

یا باید توسط یک Setup ساز، یا هر برنامه دیگری که Key به Registry ویندوز اضافه می کنه برای فایل های swf مسیر این فایل exe رو معرفی کنید
تا بصورت خودکار اجرا بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا