سوال در مورد preg_match_all

va2va2

Member
سلام
من خيلي با رگولار كار نكردم يه عبارت باقاعده ميخوام كه بتونه از تو متن يه چيزايي رو بكشه بيرون و بريزه تويه ارايه ميدونم كه بايد با فاكشن preg_match_all كار كنم

توضيح بيشتر ميخوام تو متنم هر چي عبارت با اين قاعده ' {{ text }} ' هست كشيده بشه بيرون تا من بتونم اونا رو به يه چيزاي ديگه جاي گذين كنم
مثلا متن اينه

سلام {{ user :: user_name : 157 }}

من ميخوام تو يه متن بزرگ كه ممكنه چندين عبارت با اين قاعده وجود دارن بگردم و هرچي بين {{ text }} وجود داره تو يه ارايه ذخيره بشه من با فاكشن و ... مشكل ندارم فقط هرچي كار ميكنم نميتونم اين عبارت رو در بيارم كه درست كار كنه

هر چي با }} شروع ميشه و هر چيزي بعدش ميتونه باشه و با {{ تموم ميشه
ميدونم يه هم چين چيزايي "^{{.}}$" است ولي دقيقا بلد نيستم كمكم كنيد .

با تشكر

va2va2

Member
"${{*[a-zA-z0-9_-]}}^"
فکر می کنم این جواب بده

چيز خاصي لازم نيست نسب بشه رو پي اچ پي

چون اين خطا رو ميده
Warning: preg_match_all() [function.preg-match-all]: No ending delimiter '^' found in D:\My Documents\My Web Sites\htdocs\new-parsiteb\testi\test.php on line 18

iran-TEC

Member
برو به phpinfo و ببین این آیتم pcre وجود داره یا نه اگه وجود نداشت باید با ویرایش php.ini نصبش کنی اگه نصب بود اینو تست کن شاید درست شد من متاسفانه وقت ندارم تستش کنم
"/${{*[a-zA-z0-9_-]}}^/"

va2va2

Member
برو به phpinfo و ببین این آیتم pcre وجود داره یا نه اگه وجود نداشت باید با ویرایش php.ini نصبش کنی اگه نصب بود اینو تست کن شاید درست شد من متاسفانه وقت ندارم تستش کنم
"/${{*[a-zA-z0-9_-]}}^/"

بله ست شده
با اين مشخصات
PCRE (Perl Compatible Regular Expressions) Support : enabled
7.8 2008-09-05 : PCRE Library Version

ولي اين كد هم كه فرموديد تست كردم و جواب نداد ممنون از زحمتي كه به خودتون داديد
از دوستان ديگه اگه كسي ميتونه كمك كنيد به اين موضوع واقعا نياز دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا