سوال در مورد AutoPlay Enterprse ll

kent3d

New Member
سلام
دوستان عزیز من یک فایل اتوران با Autoplay enterprise ساختم.. ولی حتما باید فایل پروژه هم کنار فایل ها داخل سی دی باشه.. من نمی خوام کسی به فایل اصلیه پروژه دسترسی داشته باشه.. وقتیم از سی دی پاکش می کنم دیگه اتوران اجرا نمیشه.. چه راهی هست ؟
با سپاس

taha91

New Member

دوست عزیز اگه جواب سوال رو بلدید بدید وگرنه نیازی نیست به دوستمون نرم افزار جدیدی رو پیشنهاد کنید درسته با اتوپلی میشه فایلهای همراه پروژه رو مخفی کرد وفقط یه فایل .exe بدست آورد ولی این دوستمون زحمت کشیدن اتورانشون رو بایک نرم افزار دیگه ساختن پس نیازی به این کار نیست
وجالب اینکه شما لینک تاپیک خودتون که هیچ ربطی به معرفی یادانلود نرم افزار مربوطه نداشت معرفی کردید...
موفق باشید

Ahle Iran Zamin

Active Member
دوست عزیز اگه جواب سوال رو بلدید بدید

در حقيقت ايشون ميخوان فايل سورس رو كه اتوران براي اجرا بهش نياز داره رو حذف كنن

همچين امكاني كه ايشون ميخوان من نديدم تو اين برنامه يكي دو بار تستش كردم همينجوري بود:green:

اصلا اين برنامه اون قدر ضعيفه كه من با معرفي اين نرم افزار در حقيقت ايشون رو به راه درس هدايت كردم:lol:

ولی این دوستمون زحمت کشیدن اتورانشون رو بایک نرم افزار دیگه ساختن پس نیازی به این کار نیست

ببين عزيزم
اولا با AutoRun Enterprise همچين كارايي هم نميشه كرد كه بگيم تغير نرم افزار سخت باشه:shock:
نهايتش چند تا تصوير فتوشاپيه كه ميشه تو هر برنامه اي استفاده بشه
اگر نه كه برنامه ايشون همچين امكانات كد نويسي نداره
اگه فلش يا م م ب بود بله حق با شما بود

وجالب اینکه شما لینک تاپیک خودتون که هیچ ربطی به معرفی یادانلود نرم افزار مربوطه نداشت معرفی کردید...
موفق باشید

علتش اين بود حوصله نوشتنش رو نداشتم :)
برا همين اين كلمه رو از عنوان تاپيك خودم كپي كردم قصدم لينك دادن نبود:cool:

آخرین ویرایش:

j0hn

New Member
سلام
دوستان عزیز من یک فایل اتوران با Autoplay enterprise ساختم.. ولی حتما باید فایل پروژه هم کنار فایل ها داخل سی دی باشه.. من نمی خوام کسی به فایل اصلیه پروژه دسترسی داشته باشه.. وقتیم از سی دی پاکش می کنم دیگه اتوران اجرا نمیشه.. چه راهی هست ؟
با سپاس

سلام دوست عزیز
فکر کنم منظور شما نرم افزار AutoRun Pro Enterprise II است . اگر اینطور ه - اگر نیست که هیچ - خوب تو این نرم افزار وقتی فایل ویرایشی که پسوندش aru است را باز کنید در زیر قسمت منوها و ابزار ، جایی که لیست درختی برنامه ساخته شما را نمایش می دهد روی بالاترین رده که همان آیکون سی دی است کلیک کنید و در قسمت مشخصات ، کادر مربوط به پسورد را با رمز دلخواه تکمیل کنید در اینصورت بدون پسورد فایل ویرایشی مذکور قابل مشاهده نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا