سوال در مورد A Record

beyzad

New Member
سلام.

خیلی خلاصه و واضح مشکلم رو میگم. اگه ممکنه راهنمایی کنین:

یکی از مشتریهای ما، یک دامنه به نام Example.com داره که DNS های اون روی هاست خودش تنظیم شدن.

ایشون یک A record برای این دامنه ایجاد کردن که روی سرور ما تنظیم شده. بعنوان مثال i.example.com

الآن با وارد کردن i.example.com صفحه پیش فرض سرور ما باز میشه. یعنی اینکه تنظیمان A record صحیح انجام شدن.

حالا سوال من اینه که چطور میتونم اون i.exmple.com رو به یکی از اکانتهای موجود در سرور متصل کنم؟:-?

روی سرور من WHM نصب شده.

با تشکر.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اگر IP دارید یک اکانت ایجاد کنید با IP اختصاصی و بعد اون A record رو به اون IP که ایجاد شده تعریف کنید.
مثلا شما بر روی سرور خودتون یک اکانت جدید ایجاد کنید و از لیست IPهاتون یک IP اختصاص بدید (البته باید IP آزاد داشته باشید) به عنوان مثال IP که شما اختصاص میدی 1.1.1.1 هستش حالا این IP اختصاصی که 1.1.1.1 هستش رو در A record اون سرور دیگه تعریف میکنید.
با اینکار زمانی که i.example.com وارد بشه به این IP متصل میشه.

اگر که Ip ندارید میتونید اکانت رو ایجاد کنید و بعد برای هر اکانت در cpanel یک آدرس URL وجود داره که میتونید دسترسی داشته باشید (البته به شرطی که غیر فعال نکرده باشید) مانند این:
hostname.com/~username
شما میتونید این آدرس رو بصورت CNAME تعریف کنید . البته دقیق یادم نیست که راهنمایی کنم اما قبلا چند باری اینکارو کردم و جواب داده .

موفق باشید
مجید

جدیدترین ارسال ها

بالا