سوال در مورد 2 کارت گرافیک nvidia و amd برای نرم افزار افتر افکت...

aryan_007

New Member
سلام دوستان . میخواستم بدونم برای حداکثر استفاده از قدرت نرم افزار افترافکت و با توجه به محدودیت بودجه کارت nvidia gtx 560 ti راندمان بهتری به من میده یا ati 5870 ؟؟ ممنون

polaris2005

New Member
با سلام،

دوست عزيز AMD در اينجا مدعي شده تكنولوژي OpenCL نسبت به CUDA اختلاف راندماني معادل 40 درصد در نرم افزار Ppro دارد. البته مقايسه بين سري AMD FirePro و Nvidia Quadro صورت گرفته اما OpenCl و CUDA هردو در محصولات پايين دست Nvidia نيز پشتيباني ميشوند. Adobe در ورژن CC هر دو تكنولوژي را براي شتاب دهي در پيش نمايش (Mercury Playback Engine GPU Acceleration) بكار ميگيرد اما برخي از پلاگ اين ها هنوز از CUDA بهره ميبرند.
بنچمارك بسيار مفيدي براي Ppro وجود دارد كه نتايج برخي از آنها را به تفكيك CPU, RAM, Video Card و... در اينجا گزارش شده.
Adobe بهره گيري از شتاب دهنده گرافيكي با راندمان بالا را از Ppro CS5 گسترش داده است، لذا چنانچه از ورژن پايين تر استفاده شود Ppro فقط از OpenGL‌ استفاده ميكند كه جز در كارت هاي بسيار قدرتمند، چندان تفاوت آشكاري در راندمان ايجاد نخواهد شد. همچنين قابليت Multi-GPU به Ppro CC نيز اضافه شده است.
مطالعه Video Cards for Adobe Premiere توصيه ميشود.

سلام . میخواستم بدونم برای حداکثر استفاده از قدرت نرم افزار افترافکت و با توجه به محدودیت بودجه کارت nvidia gtx 560 ti راندمان بهتری به من میده یا ati 5870 ؟؟ مر30

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام . میخواستم بدونم برای حداکثر استفاده از قدرت نرم افزار افترافکت و با توجه به محدودیت بودجه کارت nvidia gtx 560 ti راندمان بهتری به من میده یا ati 5870 ؟؟ مر30

کارت 560 انویدیا 100 درصد پیشنهاد میشه . اگه بتونید سری 600 انویدیا مثل 660 رو تهیه کنید بازم بهتره .
هارد SSD هم حتما پیشنهاد میشه . ( اگه دوتا SSD داشته باشید که یکیش برای Cash و یکی برای Render Temp باشه خیلی تاثیر بهتری باز هم میگیرید .

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا