سوال در مورد یک قالب

iman1981

Member
سلام به همه دوستان

من برای وبلاگم یه قالب پیدا کردم ولی می بایست چند تا تغییر توی این قالب میدادم تقریبا همه کارا را کردم ولی یه قسمت این قالب هست که هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم id این style این قسمتا.

ویلاگ را میتونید اینجا ببینید www.biochemonline.net/wordpress اون قسمت پایین سمت راست همون قسمتیه که من نتونستم کدشا پیدا کنم اگه یه لطفی بکنین یه نگاهی بهش بندازین ممنون میشم.

iman1981

Member
من یه جورایی حلش کردم اما اون قسمت پایین دست راست را نگاه کن تقریبا footer صفحه اونجایی که سرعت تولید query ها را نوشته ببین اون قسمتی که صفحه با یه خط dotted از هم جدا شده و دو رنگ شده من هرچی گشتم کد این خط dotted و اون دو رنگ نتونستم پیدا کنم.

iman1981

Member
راستی یه مسئله دیگه تقویم را هم نگاه کن من میخواستم وقتی pointer ماوس میره روی هر رور background اون روز تغییر کنه توی firefox درست کار میکنه ولی توی IE کار نمیکنه

d@nial

Well-Known Member
من یه جورایی حلش کردم اما اون قسمت پایین دست راست را نگاه کن تقریبا footer صفحه اونجایی که سرعت تولید query ها را نوشته ببین اون قسمتی که صفحه با یه خط dotted از هم جدا شده و دو رنگ شده من هرچی گشتم کد این خط dotted و اون دو رنگ نتونستم پیدا کنم.

نفهمیدم چیرو میگی!

راستی یه مسئله دیگه تقویم را هم نگاه کن من میخواستم وقتی pointer ماوس میره روی هر رور background اون روز تغییر کنه توی firefox درست کار میکنه ولی توی IE کار نمیکنه
خوب این مشکله از IE ــه، تو انجمن اصول طراحی وب بپرس ببین کسی راهی داره براش یا نه

جدیدترین ارسال ها

بالا