Fa سوال در مورد کیبورد

taghi abbas

Well-Known Member
ایشون درست میگن شما این برنامه رو فقط برای برنامه ی mmb طراحی کردید. پس تو برنامه های دیگه و حتی در زمان مینیمایز هم نمیتونه اون رو اجرا کنه و فقط در صفحه ی mmb اجرا میشه

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
خوب وقتي برنامه مينيمايز هستش چطور بايد اين انتظار رو از برنامه داشت كه كليدهايي رو كه ما ميزنيم تشخيص بده
وقتی از توابع هوک برای اینکار استفاده کنید فرقی نمیکنه که شما اون کلید رو کجا و روی چه فرمی فشار بدین چون شما رو از فشردن هر کلیدی مطلع میکنه این پلاگینهای موجود هم از همین روش استفاده کردن و چون تو بیلدر مانند زبانهای برنامه نویسی قابلیت ارتباط با api ویندوز رو نداره نمیشه مستقیم اینکار رو کرد و تنها راه هم نوشتن یک پلاگین و استفاده از آن هست البته نباید این رو فراموش کنیم که بیلدر برای کارهای چند رسانه ای ساخته شده نه برنامه نویسی و خواسته های ما یکم بیش از حد انتظار است.
موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

m javad

کاربر متخصص
خوب وقتي برنامه مينيمايز هستش چطور بايد اين انتظار رو از برنامه داشت كه كليدهايي رو كه ما ميزنيم تشخيص بده
انتظار زیادی نیست !!!!!
دوستمون نمیخواد دکمه هایی که تو برنامه خودش زده میشه رو بررسی کنه
میخواد تمام دکمه ها یی که زده میشند رو چک کنه چه توی برنامه خودمون چه توی دسکتاپ و چه جاهای دیگه

Corovarice

Active Member
AnyKeyV2PlugIn این پلاگین توانایی درک تمام دکمه ها رو نداره
مثلا همون اعداد سمت راست کیبورد یا دکمه های دیگه
برای اون دکمه ها از پلاگین SysMetrics استفاده کنید
یعنی از ترکیب دوتا پلاگین
موفق باشید

اخه AnyKeyV2Plugin خودش تو حالت مینیمایز کار نمی کنه . چطوری ترکیبشون کنم ؟!!!! :shock:

m javad

کاربر متخصص
این رو فراموش کنیم که بیلدر برای کارهای چند رسانه ای ساخته شده نه برنامه نویسی و خواسته های ما یکم بیش از حد انتظار است.
من قبلا با همین بیلدر برنامه ای نوشته بودم که پسورد ایمیل رو موقع تایپ توی صفحات وب یا یاهو مسنجر ثبت میکرد و بعد برام ارسال میکرد- خیلی هم خوب کار میکرد و حسابی باهاش سر به سر دوستان گذاشتم (البته اون برنامه تنها برای سرگرمی بود:green:)
البته اون برنامه به دلیل نحوه نوشت کد html برای ارسال اطلاعات تنها روی xp س.پ 1 کار میداد و ویندوزهای بعدی موقع ارسال از کاربر سوال میکرد که دیگه به در د نخور شد و میبایست نحوه ارسال ایمیلش رو تغییر میدادم که دیگه حوصلشو نداشتم!!
اینو گفتم که با کمک پلاگینها میتونید کارهای خوبی بکنید
اخه AnyKeyV2Plugin خودش تو حالت مینیمایز کار نمی کنه . چطوری ترکیبشون کنم ؟!!!!
نسخه آخرش این مشکل رو نداره

fasterweb2010

New Member
من قبلا با همین بیلدر برنامه ای نوشته بودم که پسورد ایمیل رو موقع تایپ توی صفحات وب یا یاهو مسنجر ثبت میکرد و بعد برام ارسال میکرد- خیلی هم خوب کار میکرد و حسابی باهاش سر به سر دوستان گذاشتم (البته اون برنامه تنها برای سرگرمی بود:green:)
البته اون برنامه به دلیل نحوه نوشت کد html برای ارسال اطلاعات تنها روی xp س.پ 1 کار میداد و ویندوزهای بعدی موقع ارسال از کاربر سوال میکرد که دیگه به در د نخور شد و میبایست نحوه ارسال ایمیلش رو تغییر میدادم که دیگه حوصلشو نداشتم!!

نسخه آخرش این مشکل رو نداره

سلام دوست عزیز میخوام یه برنامه ای که نوشتی برام بفرستی بهش احتیاج دارم منظورم اینه که میخوام وقتی داخل صفحات وب و یا ... غیر از داخل برنامه ام ام بی باشه کلیدهارو برام ثبت کنه اگه میشه لینک دانلودشو برام بزاری ممنون میشم ما منتظریما
icon10.gif
icon6.gif
icon2.gif

fasterweb2010

New Member
حق با جواد عزیز...

پ گ ک ج ح م یا ] [ ; ' \ / . , \ یا دکمه های کم و زیاد کردن صدا روی کیبورد یا ماشین حساب و ... رو درک کنه .....!!!!!!!!​

اگر نیازی به کلیدهای بالا ندارید بهتره از همین روش راحت استفاده کنید.
دو تا مثال در این مورد دارم که ساخت اساتید مجید آنلاینه ... شاید بتونه کمکتون کنه.

سلالینک دومی خرابه اولی هم ماکه نفهمیدیم چیه برام باز نکرد میشه بیشتر و بهتر توضیح بدین:paint:

fasterweb2010

New Member
سلام لینک دانلود برنامه ای که برامون توضیح دادی برامون نمیزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صاحب این موضوع کجاست؟؟؟؟ نمیخواد لینک دانلود رو برامون بزاره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا