سوال در مورد کنترلهای ویدئو

hamed-ddd

Well-Known Member
با سلام. من در مورد برنامه فلش پلیر هیچ تجربه ای ندارم مگر استفاده از اون. :green:
تعدادی فایل swf دارم که همشون به صورت فیلم هستند. یعنی وقتی اجرا بشن یک فیلم رو پخش میکنن. خواستم بدونم راهی هست که مثل یک player استاندارد شامل دکمه play, pause, stop و خصوصا next frame , previous frame باشه تا کاربر بتونه روی اونها کلیک کنه.
متشکرم:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام. من در مورد برنامه فلش پلیر هیچ تجربه ای ندارم مگر استفاده از اون. :green:
تعدادی فایل swf دارم که همشون به صورت فیلم هستند. یعنی وقتی اجرا بشن یک فیلم رو پخش میکنن. خواستم بدونم راهی هست که مثل یک player استاندارد شامل دکمه play, pause, stop و خصوصا next frame , previous frame باشه تا کاربر بتونه روی اونها کلیک کنه.
متشکرم:rose:
داخل شون یک ویدئو دارند که بصورت فایل flv نمونه هاشو زیاد دیدید. می توانید با انواع ابزار هایی که محتویات فایل های فلش رو استخراج می کنند مثل Sothink SWF Decompiler اون فایل های ویدئویی رو استخراج کنید. اغلب Player های متعارف قابلیت پخش اون فایل ها رو دارند و می توانند جلو و عقب کنند، KM Player و Media Player Classic و VLC media player و ...

hamed-ddd

Well-Known Member
از پاسخ شما ممنونم. من سورس ویدئو های اونا رو دارم. تو منوی فلش پلیر step foreward , step back داره ولی کلید میانبرش کار نمیکنه . در حقیقت هدف من یه محیط کاربری بود تا کاربر بتونه ویئو ها فریم فریم ببینه و البته با توجه به فرمایش شما به نظرم بهترین کار همین برنامه kmplayer باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا