سوال در مورد چاپ سابلیمیشن

دروپامن

New Member
سلام
من یه چند وقتی هست که به دنبال روش های چاپ بر روی لباس هستم و امروز یه مطلب از دوستان داخل یکی از انجمن ها در مورد چاپ سابلیمیشین خوندم می خواستم ببینم که آیا این چاپ برای تیراژ کار بالا مناسب هست و این که قیمت یه دستگاه پرس نسبتا خوبش چنده ؟

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام
خیر اصلا برای چاپ تعداد خوب نیست هم به خاطر هزینه هم به خاطر وقت...
برای تعداد چاپ سیلک بسیار مناسبه
قیمت های مختلفی داره دستگاه پرسش (چند کاره داره، لیوان داره، کلاه داره و...)
ولی تا جاییکه یادمه پرس سطح صاف حدود یک میلیون هست...
موفق باشیـــــــــــ:rose:

دروپامن

New Member
خیلی ممنون ،من دو هفته پیش یک سوال پرسیده بودم تو انجمن در مورد چاپ سیلک که کسی جوابم رو نداد لطف کنید یه راهنمایی کنید که طرح زیر رو می شه با چه چاپی پیاده سازی کرد که مقرون به صرفه هم باشه .
چون با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم همچین طرحی رو نمی شه با چاپ سیلک پیاده سازی کرد و خیلی دردسر داره ( با توجه به گفته ها)
IMG_1923.jpg

samadkhodaei

New Member
درود بر شما
دوست عزیز:
طرح مورد نظر شما با سیستم چاپ سابلمیشن امکان پذیره، باید اندازه چاپتان را مشخص کنید و سپس دنبال پرس به همان اندازه باشید و یا نهایتا خودتان برای ساختن پرس دست به کار شوید
از نظراندازه ی چاپ نیز هیچ مشکلی ندارید چون اگر سایز چاپتان بزرگتر از A3 باشد می توانید از دستگاههایی که با هد اپسون DX5 یا DX7 برای چاپهای اکو سالونت استفاده میشه استفاده کنید که عموما چاپ رول انجام میدهند این دستگاهها عموما با عرض +160 سانت به بالا برای چاپ رول در بازار بستگی به نوع کیفیت ساخت و پشتیبانی با قیمت حدودا بالای 30 میلیون موجود می باشد
ds67_front_profile_unloaded_detouree_280-60.png
receptacle-147.png

سیستم Heat transfer Calender که چاپ را به صورت رول از کاغذ بر روی پارچه منتقل می نماید نیز برای تولید و تیراژ ساخته شده که متاسفانه بدلیل بالا بودن قیمت تا کنون چنین دستگاهی به ایران وارد نشده است

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر شماره خود را PM کنین

http://kala.fr/en/produits/calandres_2.php

samadkhodaei
kala technical support

آخرین ویرایش:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خیلی ممنون ،من دو هفته پیش یک سوال پرسیده بودم تو انجمن در مورد چاپ سیلک که کسی جوابم رو نداد لطف کنید یه راهنمایی کنید که طرح زیر رو می شه با چه چاپی پیاده سازی کرد که مقرون به صرفه هم باشه .
چون با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم همچین طرحی رو نمی شه با چاپ سیلک پیاده سازی کرد و خیلی دردسر داره ( با توجه به گفته ها)
attachment.php

بله با چاپ سیلک خیلی مطلوب نخواهد بود!
با چاپ سابلیمیشن و همون یه پرینتر P50 و پرس سطح صاف میشه انجام داد اما برای تیراژ توصیه نمیکنم به خاطر سرعت چاپ
موفق باشیــــــــــــــــ:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا