سوال در مورد ویرایش کادر تصاویر

NovinServer

Active Member
سلام دوستان ، بنده می خواهم برای عکس هایم کادر تعیین کنم البته در فتوشاپ ولی متاسفانه علمش را ندارم کسی می تواند کمکم کنه !؟
من قصد دارم یک تصویر ویرایش کنم به طور معمولی یک تصویر به صورت مربع یا مستطیل هست که چهار گوش دارد من می خواهم برای تصاویر خود کادر درست کنم به فرض مثلا به جای 4 گوش می خواهم بکنمش به صورت نیمه گرد تصاویر زیر ببینید :

teygzwtoq4tbjzqtyk6y.png

تصویر بالا را ببینید کادرش مستطیلی مانند هست اما گوشه ندارد ... دوستان کسی می تواند یک چند نمونه از اینها را به من هم یاد بده !؟ تشکر

Championl

New Member

3.jpg
4.jpg
بب
1.jpg
2.jpg

ببين عزيز جان شما به روش زير عمل کن
1-[FONT=&quot] [/FONT]ابزار Shape رو انتخاب کن
2-[FONT=&quot] [/FONT]دکمه مشخص شده در عکس رو بزن
3-[FONT=&quot] [/FONT]بازم دکمه مشخص شده در عکس رو بزن
4-[FONT=&quot] [/FONT]نوي قسمت چهرم ميتوني مقدار گردي گوشه ها را مشخص کني
5-[FONT=&quot] [/FONT]حالا کادرت رو بکش
6-[FONT=&quot] [/FONT]روي دکمه مشخص شده در عکس در منوي path کليک کن تا مسير مورد نظر تبديل به محل انتخاب شده بشه

Championl

New Member
يادم رفت که بقيه آموزشش رو بنويسم
7- حلا ctrl+j رو بزن تا اون قسمت انتخاب شده جدا بشه
8- حالا يک لايه به شکل دلخواه داري هرکاري ميخوايي باهاش بکن

NovinServer

Active Member
تشکر ، ببخشید جناب ایا کادرهای دیگه هم داره که قشنگ تر باشه !؟

Championl

New Member
چرا نداره فقط شما باد در مرحله سه بجاي اون دکمه مستطيل شکل بايد دکمه ستاره اي شکل رو بزني بعد از دکمه ظاهر شده در سمت راست اون يکسري کادر از پيش تعيين شده رو انتخاب کني اگر احيانا نبود کناره اون ليست شيپ ها روي يک دکمه دايره اي شکل که روش عکس مثلث کشيده کليک کن و از منوي ظاهر شده در قسمت پايين روي
گزينه all کليک کن

Championl

New Member
البته اين کادرها زياد باحال نيستن بهتره شما از عکس يک قاب واقعي استفاده کني البته اين به طرحت هم بستگي داره

Championl

New Member
حالا من يک سوال دارم شما چطوري واسه خودتون توي سمت راست عکس انتخاب کرديد آخه من بلد نيستم اون قسمت تبليغاتي پايين پست هاتون چطور؟

NovinServer

Active Member
باید در لینکی که سایت مجید انلاین براتون ارسال می کنه کلیک کنید تا نام کاربری شما فعال شود بعد عکس بگذاری یا ...

NovinServer

Active Member
يادم رفت که بقيه آموزشش رو بنويسم
7- حلا ctrl+j رو بزن تا اون قسمت انتخاب شده جدا بشه
8- حالا يک لايه به شکل دلخواه داري هرکاري ميخوايي باهاش بکن

ببخشید من تمامی مراحل را رفتم ولی ctrl+j را که میزنم پاک نمی شود تکه های اضافه

Championl

New Member
عزيز جان وقتي شما ctrl+j رو ميزني فتوشاپ يک copy به شکل محل انتخاب شده شما از لايه عکستون ميگيره و اون رو توي يک لايه جديد ذخيره ميکنه حالا شما بايد از قسمت layer اون لايه اصلي رو خاموش کني(چشم کنارش رو برداري). حالا شما ميموني و اين لايه جديدت.
فقط ببخشيد ها ولي منظورتون از لينکي که مجيد آنلاين براي ما ميفرسته چيه؟ متوجه نشدم.

NovinServer

Active Member
ببینید مجید آنلاین وقتی ثبت نام می کنید یک لینک فعال سازی براتون ارسال میکنه که وقتی روی آن کلیک کنید نام کاربری شما فعال می شود

memol_515

Active Member
ببینید مجید آنلاین وقتی ثبت نام می کنید یک لینک فعال سازی براتون ارسال میکنه که وقتی روی آن کلیک کنید نام کاربری شما فعال می شود

ممنون از توضيحاتت، كامل و مفيد بود.

اما براي ويرايش نماد و امضا، نيازي نيست حتما از اون لينك بريد كه!‌تقريبا اون راه سخت ترين راه ممكنه!

كافيه بالاي فروم تب صفحه كنترل كاربر رو بزنيد، بعدش هم گزينه‌هاي ويرايش امضا يا ويرايش نماد رو انتخاب كنيد. به همين راحتي.

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا