سوال در مورد مجاسبه هزینه ها برای فروشگاه

hno

Member
سلام
من دارم یه فروشگاه مینویشم.میخواستم بدونم که هزینه ی پستی محصولات چطوری وارد میشه؟اگه کاربری رو محصولخرید هزینه پستی چطوریه و اگه یکی خرید چطوریه؟
درضمن همین سوال رو هم برای مالیات دارم.یعنی مالیات همان 3 درصد ارزش افزوده برای کل قیمت پستی محاسبه میشه یا برای هر محصول.
لطفا برام توضیح بدین که اگه یه محصول بود هزینه پستی چطوری هست آیا خود کاربر برای هر محصول اونو وارد میکنه یا نه؟اگه بیش از یک محصول بود هزینش چطوریه؟هزینه مالیات برای کدام قیمت حساب میشه یعنی برای هزینه پستی محاسبه میشه؟

باتشکر فراوان

maxpelank

Active Member
با سلام

همانطو رکه می دونید یک کالا هر قیمتی داشته باشد 3% اون رو باید بمالیات بده و این 3 درصد از قیمت خود محصول کم میشه .

در مورد هزینه پست باتوجه به قوانین پست ایران باید ببینید چه باید بکنید ولیپست بسته به مکان مقصدئ و نوع پست این ها رو در میاره .
در مورد فروشگاه چندراه حل وجود داره :
- شما لیستی از نوع قیمت ها رو برای راسال پستی نونوع ارسال رو به سیستم بدی کا کاربر از اون طرف با انتخاب شهر مورد نظر و نوع پست قیمت ارسالی رو در بدست بیارید .

- میشه کاربر قیمت روز ارسال بسته رو به هر شهر رو خودش وارد کنه که من توصیه نمی کنم .

و کلا هزینه ارسال محصول بر اساس وزن هست . ایران مارکت سنتر که ایطوری کار می کنه .

من این اطلاعات دادم دوستان دیگه اگر اطلاعاتی دارند خوشحال میشیم بشنویم .

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
در مورد تعرفه پست شما با مراجعه به پست منطقه میتونی برگ تعرفه رو بدست بیاری
یک مسئله خیلی مهم رو نگفتین که خرید پستی شما به کدوم سیستم متصل میشه
آیا به هیچ سیستمی متصل نیست ؟
اگر هست که بهترینش ایران مارکته که خودشون بهتون کدهای وب سرویس مورد استفاده خودشون رو میدن
که کار شما رو راحت میکنه به نظر من با دفتر شرکت کلبه یا همون سیستم ایران مارکت تماس بگیرید
خودشون راهنمایی میکنن

جدیدترین ارسال ها

بالا