سوال در مورد تفاوت فتوشاپ 8 و 10

sadismi_10

Member
سلام
روی سیستم من فتوشاپ cs3 مشکل داره و وقتی روی ابزار text کلیک میکنم سیستم هنگ میکنه(مشخصات سیستم هم بالاست)
واسه همین مجبورم از فتوشاپ 8 (cs) استفاده کنم
حالا میخواستم بدونم که آیا این دو نسخه تفاوت چشمگیری با هم دارن که این تفاوت ها برای انجام کارهایی مثل طراحی سایت و پوستر و ....تاثیر گذار باشه؟
ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته این مشکلاتی که میگید فقط تا زمانی هست که ما از نسخه های اورجینال نرم افزارها استفاده نمیکنیم!

وگرنه نسخه های اورجینال معمولا این مشکلات رو ندارن.

در مورد اینکه میگید وقتی روی ابزار تکست کلیک میکنید فتوشاپ هنگ میکنه ، شما روی سیستمتون میرعماد دارید؟

معمولا فتوشاپ با میرعماد همین مشکل رو داره. برای رفع این مشکل به سایت مریم سافت برید و آپدیت هایی که این سایت
هر چند وقت ارائه میده رو دانلود و نصب کنید تا این مشکلات حل بشه.

در مورد تفاوت بین نسخه ها هم باید بگم 100% تفاوت وجود داره. اگر قرار بود تمام نسخه ها شبیه هم باشن که اصلا چه دلیلی به
اومدن نسخه ی جدیدتر بود؟

ولی برای طراحی های ساده معمولا نسخه ی فتوشاپ خیلی مطرح نیست. هر چند که توصیه میشه همیشه از به روز ترین نسخه های
یک نرم افزار استفاده کنید.

موفق باشید.

FDK

Member
سلام
من این مشکلو رو با PSCS4 تو Win7 64 bit داشتم ولی با آپدیت Photoshop 11.0.1 درست شد ، البته تو نسخه 32Bit این مشکلو نداشتم.

sadismi_10

Member
ممنون از همه ی دوستان
سارا خانوم من آپدیت میر عماد رو هم نصب کردم اما باز هم هنگ میکرد
میرعماد رو پاک کردم باز هم هنگ میکنه

majidnew

Member
سلام دوستان من جدیدا فتوشاب رو سیستمم نصب میشه ولی تو همون مرحله لود میمنه و وارد نمیشه همه ورژن ها رو تست زدم اما نشد حتی پرتابل استفاده کردم نشد به نظرتون من چکا ر کنم ؟
:cry:
:sad:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ممنون از همه ی دوستان
سارا خانوم من آپدیت میر عماد رو هم نصب کردم اما باز هم هنگ میکرد
میرعماد رو پاک کردم باز هم هنگ میکنه
پس احتمالا توی پوشه ی فونتهای شما فونتی غیر استانداردی وجود داره.
چون معمولا این مشکل که شما میگی که موقع استفاده از ابزار Text فتوشاپ هنگ میکنه ،
مربوط به فونت ها یا فارسی نویس ها میشه.
قبلا یه تاپیک در مورد شناسایی فونتهای غیر استاندارد داشتیم. بگردی پیداش میکنی.

sadismi_10

Member
پس احتمالا توی پوشه ی فونتهای شما فونتی غیر استانداردی وجود داره.
چون معمولا این مشکل که شما میگی که موقع استفاده از ابزار Text فتوشاپ هنگ میکنه ،
مربوط به فونت ها یا فارسی نویس ها میشه.
قبلا یه تاپیک در مورد شناسایی فونتهای غیر استاندارد داشتیم. بگردی پیداش میکنی.
این مشکل برای Cs3 هست یا برای همه ی ورژن ها وجود داره؟

Ramtin_L.A

Member
فوتو 10 3 بعدی هم داره...

انقد تهیش برا شما مشکله که تاپیک زدید؟:green:

بیا برات یه گونی رایت کنم

sadismi_10

Member
فوتو 10 3 بعدی هم داره...

انقد تهیش برا شما مشکله که تاپیک زدید؟

بیا برات یه گونی رایت کنم
اصلا بحث سر این نیست
من هم میدونم راحت گیر میاد
وقتی یه مشکلی پیش میاد بهتره اون مشکل مطرح بشه تا در صورت حل شدن یه چیزی به دانش آدم اضافه بشه
همیشه اولین راهی که به ذهن آدم میرسه بهترین راه نیست

سلام
این مشکل بارها برای من پیش اومده
اماوقتی با این مشکل بر خورد میکردم دو چیزو باید بهش توجه میکردم تا بر طرف میشد
زمانی که تازه وارد دنیای فتو شاپ شده بودم هر چی فونت گیرم میومد نصب میکردم همین باعث میشد وقتی بخوام تو فتو شاپ متنی رو بنویسم سیستم هنگ کنه -چون تعداد فونت هام خیلی زیاد بود/
یا حتی اگر تعدا باروش ها یا... زیاد میشد باز مشکلاتی داشت...
یکی دیگه این که وقتی صفحه ای رو در اندازه بزر گ باز میکردم با همین مشکل رو برو میشدم/که برای درمانش باید کلی صبر میکردم تا سیستم انلایزش کنه ...
--------------
این که چرا فتو شاپ تو قسمت لوگین میمونه
برای م دو سه بار پیش اومد
هر بار هم که این مشکل برام پیش اومد دلیلش این بود که هرچی باروش /شیپ /پترنپگرادینت و... هر چی دستم میومد نصب میکردم
برای رهایی از این مشکل یا باید فتو شاپ رو دوباره نصب میکردم یا تعدادی از باروش ها / شیپ و....حذف میکردم

آخرین ویرایش:

sadismi_10

Member
سارا خانوم من هرچی دنبال اون تاپیکی که در مورد حذف فونت های غیر استاندارد توضیح داده بود گشتم بی فایده بود
میشه راهنمایی کنین؟
ممنون

sadismi_10

Member
چطور میتونم فونت های اصلی ویندوز رو از فونت هایی که نصب کردم جدا کنم؟
میخوام کل فونت هایی که تا الان نصب کردم رو پاک کنم و فقط فونت های اصلی ویندوز رو سیستمم باشه

سلام
شب و روزتون بخیر
ویندوزتون چیه
؟
من ویندوزم ایکس پی هستش و تو ایکس پی راهی برای اینکار نتونستم پیدا کنم
به خاطر همین وقتی تازه ویندوز رو نصب کرده بودم یه کپی از فونت های اصلی گرفتم و تو یکی از دریو ها دیگه مثلا fذخیره کردم
تا هر وقت با مشکل رو برو شدم همه فونت ها رو حذف کنم و همین اصلی ها رو اونجا پیست کنم /
شاید بتونی با ریستور کارشو بکنی ولی ممکنه بعضی از برنامه ها و فایل هاتو از دست بدی
البته یک راه هست که من خودم امتحان نکردم و به احتما ل 99 در صد میگم میتونه کمکت کنه البته اگر بتونی خوب اجرا کنی
این که همه فونت ها رو حذف کن حالا اونایی که حذف نمیشن نمیخواد کاری باهاشون داشته باشی
بعد سی دی ویندوز رو بزار رو درایو و فونت ها رو از طریق کنترل پنل دوباره نصب کن

sadismi_10

Member
من فتوشاپ 8 رو نصب کردم با اون مشکلی نداره
احتمالا مشکل از خود فتوشاپ cs3 باشه که من دارم
cs4 رو هم نمیتونم نصب کنم.هر وقت میخوام نصبش کنم میگه سی دی رو درون دستگاه قرار بدین
ضمنا کرک خوبی هم ازش پیدا نکردم

جدیدترین ارسال ها

بالا