سوال در مورد باز کردن پنجره در mmb

سلام

من الان نرم افزارها را در آتوران قرار دادم. حالا میخوام یه قسمتی را در mmb ایجاد کنم که مثل ران کردن نرم افزار ، وقتی روی دکمه مربوطه کلیک میکنه ، یه پنجره کچک مثل notepad باز بشه که سریال نرم افزار را نشان بدهد که کاربر کپی کنه.... البته اگه یه پنجره غیر از نوت پد در mmb ایجاد کرد که خیلی بهتره....

با تشکر

M.A.D.S

Banned
دوست عزیز این که کاری نداره یه پنجره بسازین بعد یه ادیت باکس حاوی سریال برنامه

BEHESHT

Well-Known Member
مثال

سلام این مثال رو نگاه کن

خیلی سادست ولی به نظرم خیلی به دردت بخوره.

پیوست ها

• 1.zip
    983 بایت · بازدیدها: 26
آقا تشکر - فقط یک مورد: میدونید موضوع اینه که یک نرم افزار در آتورانم نگذاشتم - بیشتر 20 یا 30 تا است. حالا برای هر کدام این کار را بکنم وقت میگیره.... لذا سخت میشه... من میخواهم یه جواریی یه قسمت درست کنم که سریال های برنامه درون آن قرار بگیره برای هر کدام که کلیک میکنه ، یه پنجره کچک جدا در mmb مثله نوت پد ( البته بهتره که پنجره ی دیگری باز شود ) - باز بشه و اون کد را کپی کنه.... ( مثله این که مثلا وقتی روی دکمه ای موس را نگه میدارید یه متنی ظاهر میشه ... یه چیزایی مثله این ) آیا راهی دارید ؟

با تشکر

splinter cell

Well-Known Member
دوست عزیز شما تمام سریالها رو توی یک فایل متنی و هرکدوم رو توی یک خط جداگانه بنویس و به پروژه امبد کن!
بعد از دستور
کد:
ReturnStr$=StrFromFile(file$,fromline,numoflines)
برای خوندن خط مورد نظری که سریال این نرم افزار توی اون نوشته شده استفاده کن.
حالا رشته ReturnStr$ اون سریال رو در خودش داره میتونید اون رو به حافظه کلیپبورد با دستور

کد:
[SIZE=2][COLOR=#000080] 
[B]Clipboard[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]("SEND","ReturnStr$")[/COLOR][/SIZE]

بفرستید و به کاربر بگید در محل مورد نظر فقط شماره رو paste کنه! اینطوری براش راحت تره!
موفق باشید!

آخرین ویرایش:
سلام

آقا ممنون ، فقط اگه ممکنه و اگه میشه یک نمونه عملی برایم بسازید. اینجوری بهتر متوجه میشوم. ممنون میشوم.

با تشکر

Aref_Alikhani

Well-Known Member
سلامبا اجازه آقا محسن... یه مثال به همون شیوه ای که آقا محسن بیان کردن یعنی استفاده از یه فایل txt به عنوان Database (پایگاه داده) براتون درست کردم.و یه شیوه به شکل معمولی که در صفحه دوم مثال قرار داره...

پیوست ها

• sample.rar
    974 بایت · بازدیدها: 21

جدیدترین ارسال ها

بالا