سوال در مورد ایمیل

hno

Member
سلام دوستان

من میخواهم کاری رو بکنم ولی نمیدونم چه طوری

ببینید ، فرض کنید ایمیلی برای من هر روز میاد . من میخواهم این میل رو تغییراتی روش اعمال کنم و ارسال کنم .

مشکل ایجاست که خودم ممکنه پای سیستم نباشم و میخواهم خودش اتوماتیک باشه . درواقع میخواهم وقتی ایمیل به جیمیلم ارسال شد ، به جایی فرستاده بشه که اونجا با php تغییراتی رو روش اعمال کنم و دوباره ارسال بشه

از جیمیل میشه فرستاد ، ولی نمیدونم مثلا چه طوری ایمیل به در فایلی چیزی ذخیره کنم که تغییرات رو اعمال کنه و دوباره بفرسته

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

با سلام
من میخوام وقتی ایمیل واسه من فرستاده می شه همون لحظه ایمیلی به فرستنده ارسال کنه
نمی دونم چه جوری باید این کارو بکنم ممنون می شم اگر جوابو به ایمیلم بفرستین.

Masoud1365

مدیر انجمن
سلام دوستان

من میخواهم کاری رو بکنم ولی نمیدونم چه طوری

ببینید ، فرض کنید ایمیلی برای من هر روز میاد . من میخواهم این میل رو تغییراتی روش اعمال کنم و ارسال کنم .

مشکل ایجاست که خودم ممکنه پای سیستم نباشم و میخواهم خودش اتوماتیک باشه . درواقع میخواهم وقتی ایمیل به جیمیلم ارسال شد ، به جایی فرستاده بشه که اونجا با php تغییراتی رو روش اعمال کنم و دوباره ارسال بشه

از جیمیل میشه فرستاد ، ولی نمیدونم مثلا چه طوری ایمیل به در فایلی چیزی ذخیره کنم که تغییرات رو اعمال کنه و دوباره بفرسته

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

با استفاده از email forwarder ایمیلی که اومده رو بفرست به یه ایمیل که روی هاستت باشه بعد با smtp اونو بگیر تغییرش بده و باز با smtp به جی میل وصل شو و از اون طریق بفرست ! ( البته نمیدونم جی میل pop3 هست یا نه )

Masoud1365

مدیر انجمن
اول که سوالو توی یه تاپیک جدید بپرسید و دوم این که احتمال این که به جی میل بره و به یاهو نره صفر هست ( البته اگر توی نرم افزار تعریف نشده باشه که فقط ایمیهای جی میل معتبرند یا ... ) احتمالا به پوشه اسپم رفته !

جدیدترین ارسال ها

بالا