سوال در مورد اکشن اسکریپت

سلام نیاز به یک راهنمایی دارم کدی که در زیر گذاشتم باعث می شود یک متن در data.txt ذخیره شود ولی من نیاز به یک شرط دارم به این شکل که اگر در این فایل متنی ذخیره شده باشد اروری در صفحه نمایش داده شود و از ذخیره مجدد جلوگیری شود در اصل فکر می کنم نیاز به یک els دارم ممنون می شم دوستان راهنمایی کنند on (relrase){ mdm.FileSystem.saveFileUnicode("data.txt", data.text); } راهنمایی دوم نیز مریوط به همین کد می شود اگر بخواهم در کدی مشابه این دستوری ایجاد کنم که فایل تکست خالی شود و اماده نوشتن از چه کدی باید استفاده کنم؟

scup

Member
خوب میتونی تکست رو با loadvareablesnum وارد فلش کنی بعد میفهمی که توش چیزی هست یا نه....به همین سادگی

scup

Member
ببین..
وقتی لود میشه..میاد داخل فلش... اونوقت میتونه بخونه که توش چیزی هست یا نه...راه دیگه ای نداره.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با تشکر از scup عزیز

همونجوری که دوست عزیز گفتن شما یک تکست فیلد بزارید بیرون Stage و متن تون رو در اون لود کنید .

بعد توسط دستورات شرطی اون تکست فیلد رو کنترل کنید

خوب لود کردن متن را می توانم انجام دهم ولی مشکل من همان دستورات شرطی هست چه کدی باید قرار بدم که به هدف خودم برسم به طور مثال من یک تکست ساختم و متن را فراخوانی کردم حالا چه دستور شرطی باید به کد بالا اظافه کنم که در صورت پر بودن تکست فراخوانی شده ارور بدهد لطفا دستور شرطی مربوطه را در اختیار من قرار دهید ممنون

scup

Member
مثلا اگه متنت این باشه..
کد:
test=salam
بهد از لود که کردی بزن
کد:
if(test==""){حالا هر دستوری}

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ببینید فرض کنید در تکست فیلد شما متن Avang لود شده .

خوب برای شرطی کردن میشه :

PHP:
 if ( T1.text == "Avang"){

folan kar ro bekon

}

توجه : T1 هم اسم textfiled

موفق باشید

ممنون از شما یک کمی پیچیده تر شد ولی در نهایت به هدفم رسیدم یک سوال دیگر هم دارم اگر لطف کنید پاسخ بدهید ممنون می شوم
من دو کد زیر را برای ذخیره سازی متن و فراخوانی ان استفاده می کنم هم اینجور که می بینید این دو کد هر دو با یک فایل نوت پد کار می کنند
می خواهم دستوری را به این دو کد اظافه کنم که متن را به صورت رمزی در بیارند یعنی زمانی که متن را ذخیره می کند ان را تبدیل به یک رمز کند و در کد دوم زمانی که متن را فراخوانی می کند ان را رمز گشایی کند البته یک نمونه دانلود کردم ولی از اکشن های ان چیزی سر در نیاوردم ممنون می شم در این زمینه راهنمایی کنید

کد ذخیره
کد:
on (release){
mdm.FileSystem.saveFileUnicode("data.txt",p1.text);
}
کد فراخوانی

کد:
var MY_LD:LoadVars = new LoadVars();
MY_LD.onData = function (Text : String){
if (Text  != undefined){
p1.text =Text;
}else{
trace("error");
}
};
MY_LD.load(data.txt);

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

برای اینکار شما متن رو باید بصورت HEX ذخیره کنید

در Help برنامه سرچ کنید مثال زده

موفق باشید

سلام دوست من

برای اینکار شما متن رو باید بصورت HEX ذخیره کنید

در Help برنامه سرچ کنید مثال زده

موفق باشید
ممنون از راهنمایی که کردین من موفق شدم متن را به صورت کد شده ذخیره کنم ولی در بخش دوم که فراخوانی باشد به مشکل بر خوردم دو کدی که در زیر قرار دادم برای فراخوانی هست اولی برای لود متن رمزی دومی برای بازگشایی رمز ولی هر کاری می کنم نمی توانم این دو متن را با هم مچ کنم تنها راهی که جواب داد این بود که در فریم اول متن لود شود و در فریم دوم متن ترجمه شود ولی این مورد با کار من سازگار نیست من نیاز دارم این دو کار در یک فریم انجام شود ممنون می شوم زحمت بکشید این دو کد را با هم مچ کنید یک نمونه از متن رمز شده را قرار می دهم برای تست
اگر این لطف را به من بکنید ممنون می شوم

کد فراخوانی
کد:
    var MY_LD:LoadVars = new LoadVars();
MY_LD.onData = function(Text:String) {
    if (Text != undefined) {
        Input1 = Text;
    }
};
MY_LD.load("test.txt");
کد ترجمه
کد:
myText = Input1;

result = "";
    code = 0;
    for (charCount = 1; charCount <= ("34543534545"); charCount ++) {
        code += ord(substring("34543534545",charCount,1)) ;
    }
    myArray = myText.split("-");
    for (count = 0; count <= (myArray.length-1); count ++) {
        result += chr(myArray[count] - code);
    }
    Input = result;
    Output = "";
متن رمز شده
کد:
263-248-262-263

safdari

New Member
سوال در مورد برنامه نویسی RadioButton در فلش
من می خواهم یک آزمون با فلش درست کنم ولی برنامه نویسی RadioButton را بلد نیستم لطف کنید هر کسی بلده منو راهنمایی کنه خیلی سریع به کمکتون احتیاج دارم دوستان. خواهش می کنم کمکم کنید.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

لطف کنید برای سوال خود تاپیک جداگونه باز کنید !

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا