سوال در مورد انجمن

sunboy7

New Member
سلام
من چطوری می تونم عنوان یه تاپیک که قبلا خودم نوشتم رو عوض کنم؟
من چه جوری می تونم به کسی پیام بدم ؟
پ خ چیه که یکی از مدیران گفتن درخواست باز شدن تاپیک رو در پ خ مطرح کنم؟
با تشکر

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من چطوری می تونم عنوان یه تاپیک که قبلا خودم نوشتم رو عوض کنم؟
عنوان تاپیک صرفا توسط مدیران فروم قابل تغییره، شما اگر پست تون رو ویرایش کنید، در قسمت ویرایش با تنظیمات بیشتر می توانید عنوان پست رو تغییر بدهید اما
این عنوان پست مستقل از عنوان تاپیک ئه و تغییرش نمیده. اگر تمایل با تغییر عنوان یک تاپیک دارید بایستی با مدیر اون بخش از فروم و یا ناظم فروم مکاتبه کنید.

من چه جوری می تونم به کسی پیام بدم ؟
اگر موضوع پیام محرمانه است، باید پیام خصوصی (پ.خ.) ارسال کنید، وگرنه برای پیام های عمومی، هر کاربری یک صفحه کاربری داره که می توانید یک پیام بازدید کننده را در آنجا بنویسید
که البته سایر کاربران هم آنرا می بینند. اگر یکی از پست های آن کاربر را پیدا کنید، روی نام کاربری اش کلیک کنید تا منوی مربوطه نشان داده شود :

user1.gif

وگرنه در صفحه کاربری هر کاربر هم گزینه ارسال پیام خصوصی به آن کاربر هست :

user2.gif

و هم امکان ارسال پیام عمومی (پیام بازدید کننده) در صفحه کاربری :

user3.gif

ارسال پیام خصوصی و پیام بازدید کننده صرفا زمانی میسر است که هم آن کاربر عضو و تایید شده باشد و هم خود کاربر در تنظیمات کاربری اش گزینه های
مربوطه را غیر فعال نکرده باشد.

پ خ چیه که یکی از مدیران گفتن درخواست باز شدن تاپیک رو در پ خ مطرح کنم؟
با تشکر

پ.خ. همان پیام (پیغام) خصوصی است. در تصویر اول و دوم گزینه مربوطه مشخص است.

sunboy7

New Member
اگر موضوع پیام محرمانه است، باید پیام خصوصی (پ.خ.) ارسال کنید، وگرنه برای پیام های عمومی، هر کاربری یک صفحه کاربری داره که می توانید یک پیام بازدید کننده را در آنجا بنویسید
که البته سایر کاربران هم آنرا می بینند. اگر یکی از پست های آن کاربر را پیدا کنید، روی نام کاربری اش کلیک کنید تا منوی مربوطه نشان داده شود :
سلام
متاسفانه من نه امکان ارسال پیام رو مشاهده می کنم نه پ خ رو . دلیلش چی میتونه باشه؟؟ :shock:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
متاسفانه من نه امکان ارسال پیام رو مشاهده می کنم نه پ خ رو . دلیلش چی میتونه باشه؟؟ :shock:

دلیل اش اینه که مرحله تایید آدرس ایمیل ای که در مشخصات تون ثبت شده رو طی نکرده اید. شما در گروه کاربری "كاربران عضو شده (تازه و منتظر تاييد توسط ايميل)"
هستید. تا زمانی که آدرس ایمیل تون تایید نشه، در استفاده از امکانات فروم محدودیت های زیادی دارید. موقعی که در فروم ثبت نام می کنید یا آدرس ایمیل تون
رو تغییر می دهید، ایمیلی به شما ارسال میشه که باید حتما باز بشه و روی لینک فعال سازی که داخلش هست کلیک بشه. اگه در Inbox یا بخش Spam ایمیل هاتون
ایمیلی از طرف مجید آنلاین دریافت نکرده اید یا تصادفا پاک شده، امکان ارسال مجدد این ایمیل هست :

کد فعال سازی ایمیل

کد:
http://forum.majidonline.com/register.php?do=requestemail

برای توضیحات بیشتر رجوع شود به :

نکاتی راجع به دسترسی های محدود و فعال سازی اکانت

کد:
http://forum.majidonline.com/threads/143628

اول اینکه پ خ یعنی پیام خصوصی...
هر پست توسط مدیر و خود کاربری که پست رو ایجاد کرده قابل ویرایش هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا