سوال در مورد اجرا نشدن فایل exe خود mmb

eurosport

Member
سلام
با MMB یه اوتورانی ساختم که شامل 20 صفحه است و هر صفحه یه عکس داره که در کل آموزش نصب برنامه ای است .
فلدر های من که داخل سی دی قرار میگیرند عبارتند از :
DATA که شامل برنامه و آموزش نصب این برنامه که با MMB ساختم میشه .
VIDEO که شامل فیلم است .
وقتی محتویات این فولدر را رایت میکنم هیچ مشکلی ندارم .
ولی وقتی فولدر هی DATA و VIDEO را با برنامه CD Secure مخفی میکنم ، فیلم اجرا میشه ، برنامه هم اجرا میشه ، ولی هنگام اجرای فایل آموزشی ارور زیر رو میده ولی وقتی فولدر ها مخفی نیستند این ارور رو نمیده !

مشکل کجاست ؟؟؟؟

wqwsjpjocfwzuqww53qu.gif

با تشکر فراوان

eurosport

Member
شما جواب خودتون رو كه خودتون داديد
پس چرا فایل EXE که مربوط به نصب برنامه است و در کنار همین فایل آموزشی قرار دارد اجرا میشود ؟
و همچنین فیلم ها هم اجرا میشوند .

در ضمن وقتی از hidden شدن خارج میکنم ، فایل آموزشی ام خراب شده و همین ارور رو میده !!!!

منتظر جوابم

با تشکر فراوان:rose:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
پس چرا فایل EXE که مربوط به نصب برنامه است و در کنار همین فایل آموزشی قرار دارد اجرا میشود ؟
و همچنین فیلم ها هم اجرا میشوند .

در ضمن وقتی از hidden شدن خارج میکنم ، فایل آموزشی ام خراب شده و همین ارور رو میده !!!!

منتظر جوابم

با تشکر فراوان:rose:

دوست عزيز

كمي به مراحلي كه طي ميكنيد فكر كنيد. مشكل شما از زماني شروع ميشه كه فايلها يا پوشه هاتون رو با CD Secure مخفي ميكنيد.

پس ميشه اينطوري نتيجه گيري كرد كه برنامه شما مشكل داره كه عمده مشكلات اين نوع برنامه ها بر ميگرده به استفاده نكردن از نسخه اصلي برنامه. (يا همون كرك برنامه)

با نسخه هاي ديگه هم تست كنيد. يا اينكه نسخه اصلي تريال اين برنامه رو نصب كنيد و تست كنيد كه آيا همچنان اين مشكل هست يا نه ؟

اگه مشكلتون حل شد نسخه تريال رو توسط صاحب اصلي اين برنامه رجيستر كنيد تا اين مشكلات حل بشه.

eurosport

Member
دوست عزيز

كمي به مراحلي كه طي ميكنيد فكر كنيد. مشكل شما از زماني شروع ميشه كه فايلها يا پوشه هاتون رو با CD Secure مخفي ميكنيد.

پس ميشه اينطوري نتيجه گيري كرد كه برنامه شما مشكل داره كه عمده مشكلات اين نوع برنامه ها بر ميگرده به استفاده نكردن از نسخه اصلي برنامه. (يا همون كرك برنامه)

با نسخه هاي ديگه هم تست كنيد. يا اينكه نسخه اصلي تريال اين برنامه رو نصب كنيد و تست كنيد كه آيا همچنان اين مشكل هست يا نه ؟

اگه مشكلتون حل شد نسخه تريال رو توسط صاحب اصلي اين برنامه رجيستر كنيد تا اين مشكلات حل بشه.
ببینید پس چرا فایل های Exe دیگر اجرا میشوند؟؟؟!!!! :rose:

BEHESHT

Well-Known Member
شما از عدم مبتلا بودن سیستمتون به ویروس ها مخرب مطمئن هستید ؟ :?:
پیشنهاد می کنم به شما از یه ورژن دیگه نرم افزاری که Crash می کنه استفاده کنید:wink:

eurosport

Member
پیشنهاد می کنم به شما از یه ورژن دیگه نرم افزاری که Crash می کنه استفاده کنید
Crash چیه ؟؟؟
شما از عدم مبتلا بودن سیستمتون به ویروس ها مخرب مطمئن هستید ؟
فرض میکنیم که سیستم من ویروسیه ! آخه روی سیستم های دیگه هم این ارور رو میده ؟؟؟!!!

با تشکر فراوان

BEHESHT

Well-Known Member
پیامی که عکس رو گذاشیتد نشان از Crash کردن برنامه اتون داره

علتش هم اینه وقتی استثنا های برنامه نویس Exception در برنامه باعث بروز خطا تو سیستم عامل بشه سیستم عامل اون می بنده:wink:

فرض میکنیم که سیستم من ویروسیه ! آخه روی سیستم های دیگه هم این ارور رو میده ؟؟؟!!!
اما ویروس ها ممکنه فایل های اجرایی رو خراب کنن :-?خب باید حواستون رو جمع کنید انتشار یک برنامه ی سالم از نظر مبتلا بودن

خیلی اهمیتش از درست کار کردن برنامه بیشتر هستش چون با این کا برای همیشه بازار خودتون رو از دست می دید:green:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا