سوال در مورد اتوکد های ورژن جدید؟

behzad999

Member
با سلام
مشکل من اینه که تا کد2008 وقتی برای سه بعدی کردن دو کلید ctrlوAlt رو میگیرم.خیلی راحت خودش به صورت باندری در میاره.ولی تو کد 2008 به بعد این دو کلید کار نمیکنن.چرا؟

DIMO

Active Member
علیک سلام...

من کد 2009 دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی در این رابطه ندارم..
مطمئنی کدت سالمه..؟
ممکنه اتوکد درست نصب نشده باشه..آخه از این موارد زیاد پیش میاد..

behzad999

Member
آقا فکر کنم منظورم رو متوجه نشدی.نگه داشتن این دو کلید بطور هم زمان در ورژن های قبل باعث این میشد که خودش به صورت هوشمندانه باندری درست کنه ولی تو ورژن های جدید این کار رو نمیکنه

DIMO

Active Member
خوب عزیزم منم گفتم دیگه...منم Alt , Ctrl رو به صورت همزمان نگه میدارم و اتوکد به صورت هوشمندانه باندری برام درست میکنه...اتوکدم هم 2009 هستش..من همون حرفت خودتو تو پست اول دارم تکرار میکنم ولی دارم میگم تو اتوکد 2009 که من دارم این عمل بدون هیچ نقصی داره انجام میشه..

ولی تو کد 2008 به بعد این دو کلید کار نمیکنن.چرا؟

اگه اتوکد 2009 رو به عنوان ورژن بعدی 2008 قبول داری...!!من دارم میگم تو اتوکد 2009 که من دارم این 2 کلید کار میکنن..

behzad999

Member
خوب عزیزم منم گفتم دیگه...منم alt , ctrl رو به صورت همزمان نگه میدارم و اتوکد به صورت هوشمندانه باندری برام درست میکنه...اتوکدم هم 2009 هستش..من همون حرفت خودتو تو پست اول دارم تکرار میکنم ولی دارم میگم تو اتوکد 2009 که من دارم این عمل بدون هیچ نقصی داره انجام میشه..

اگه اتوکد 2009 رو به عنوان ورژن بعدی 2008 قبول داری...!!من دارم میگم تو اتوکد 2009 که من دارم این 2 کلید کار میکنن..
راستش من با اتوکد 2009کار نکردم ولی تو اتوکدهای 2010و2011 امتحان کردم این کار رو انجام نمیدن!!!

DIMO

Active Member
شرمنده که نمیتونم کمکت کنم...
چون اصولاً من خیلی دیر به دیر ورژن اتوکدمو ارتقا میدم،برا همین ورژنای بالاترشون الان ندارنم...

نمیدونم که خبر داری یا نه ولی میگم شاید به دردت بخوره..
Bo رو هم تایپ کنی میتونه باندری واست درست کنه..فقط باید وسط او محوطه مورد نظرت یه کلیک بکنی..تا اون چندضلعی به باندری تبدیل بشه..

جدیدترین ارسال ها

بالا