سوال در مورد آینده انیمیشن و در آمد آن

davoodice

Well-Known Member
انیمیشن درسته که یه تخصصه ولی یه کم ذوق و سلیقه هم میخواد، قبل از هر چیز ببین ذوق، سلیقه، علاقه و خلاقیت داری یا نه؟ (با خودت رو راست باش)

اگه همه اینارو داشتی بازم خودتو الاف نکن برادر من

parastomohajer

New Member
یه حرفی میخوام بزنم ربطش رو به این موضوع خودتون پیداکنین.
یکی از دوستام رفته بود نروژ بنا به عادت ما ایرانیا که تخم مرغ خور هستیم از یک فروشگاه تخم مرغ خریدن. کسایی که تو فروشگاه بودن خیلی باتعجب بهشون نگاه کردند. دوستام حیرت زده به مترجم گفتن ازشون بپرسین دلیل این همه نگاه سنگین چیه
..خلاصه در جواب گفته بودن قیمت تخم مرغ یه مقدار ناچیزی بالا رفته . مردم نمیخرند تا قیمت برگرده به همون قیمت قبلی......
دوستام هم به احترامشون تخم مرغ هارو پس دادن.... اون موقع همه ی کسایی که توی فروشگاه بودن واسشون دست زدن.

اونوقت ما ایرونیا وقتی قیمت یک چیزی مثلا ماشین . سکه طلا .و.... بالا میره هجوم میبریم و صف میکشیم.

همه اش دست ماست.میگن(از ماست که بر ماست).

آخرین ویرایش:
سلام . دوستان اگه شما یا تیم شما یک انیمیشن در حد toy story بده بنظر شما خریدار نداره !؟ به نظر من کیفیت بسیار پایین و داستان بسیار ضعیف هستش که ما نمی تونیم مطرح شیم .

davoodice

Well-Known Member
دوستان اگه شما یا تیم شما یک انیمیشن در حد toy story بده بنظر شما خریدار نداره !؟
شما میدونی هزینه تولید این طور کارا چقدره؟
اگه مسولین از بچه ها حمایت کنن تا کارا رقابتی بشه همه چی درست میشه من کلا با تهران کار ندارم چون یه جایی جدا از ایرانه

3dream

Member
من خودم تجربه اجرای یه سریال 90 دقیقه ای رو داشتم، تو اینجا هم میشه کار خوب تولید کرد، بودجه میلیاردی هم نمیخواد ولی بیشتر از این پولی که میدن احتیاجه (منظورم دقیقه ای 1 میلیون تومن هست)

شما میدونی هزینه تولید این طور کارا چقدره؟
اگه مسولین از بچه ها حمایت کنن تا کارا رقابتی بشه همه چی درست میشه من کلا با تهران کار ندارم چون یه جایی جدا از ایرانه
حرف شما کاملاً درسته ولی من هنگامی که داشتم نحوه ساخت toy story 1 را می خوندم . فهمیدم که تیمی که toy story 1 را ساختند خیلی تیم بزرگی نبودند . تازه اون زمان pixar اسم و رسم الانش رو نداشت . ( فقط چند انیمیشن کوتاه داشت )
ولی حرفه شما هم درسته اصلاً تو ایران مدیریت خوبی روی انیمیشن نداریم .

kajjoox

New Member
من نظر کلی خودمو دارم میگم .
دوست عزیزی که میخوای با انیمیشن آینده خودت رو تامین کنی به نظر من باید قبل از هر اقدامی مسیرتو خوب بشناسی
من خودم چند ساله که خودمو درگیر مبحث گیم و انیمیشن کردم
اما واقعا به دلایلی مثل نبود مدرس و نبود تیم فنی خوب و نبود سرمایه و پول اصلا هیچ پیشرفتی نداشتم . و واسه همین تقریبا 2 سالی سمتش نرفتم و نا امید شدم
اما دوستان مبحث ریگ رو ادامه داد و الان آمریکا مشغول به کار و تحصیله .
منم نه به خاطر پول بلکه به خاطر اینکه علاقه شدید به 3d دارم می خوام آموزش ها رو از سر بیگیرم.
خوب با توصییفی از چیزی که به خود من گذشته این تحلیل ها رو دارم من

1-باید صبور باشی ممکنه تا یک سال و یا بیشتر هیچ پولی گیرت نیاد .و اگه بخوای واقعا به عنوان شغل پر در آمد نگاش کنی حداقل باید چندسالی دندون رو جیگر بزاری .
تا مدتی که به سود خوب نرسیدی میتونی در کنارش از طریق آموزش و کارهای ساده معماری و دانشجویی پول در بیاری

2-شاید تو ایران در آمد درست حسابی نداشته باشی ولی با نمونه کارای قوی میتونی خیلی راحت فری لنس کار کنی یا رزومه واسه یه شرکت خارجی بفرستی و بری از ایران که قطعا شرایط بهتره

3-همه چی به خود شما بستگی داره اگه من همون زمان با جدیت پیش میرفتم و نا امید نمیشدم الان ایران نبودم. پس هرچه تلاش کنی و وقت بزاری بدون شک نتیجه میگیری خواه شرایط افتضاح باشه خواه نباشه
واسه هرکاری موانعی هست اما این شمایی که تصمیم میگیری رد شی با پشت موانع جا بمونی

اما در کل باید بگم سعی کن واسه سالهای اول در کنار آموزش هایی که یاد میگیری در آمدم داشته باش که مثل من گرفتار بی پولی و نا امیدی و از این حرفا نشی

امیدوارم که موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا